BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı Amore Tech Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Hayatının son 15 yılını kurumsal merdiveni tırmanmadan önce büyük bir yere inmeyi başaran Sirus adında bir şirket çalışanının rolünü üstleneceksiniz. 5 yıl önce Amore Tech adlı başarısız bir start-up şirketinin CEO'su olarak işe alındınız. Bu 5 yılda, tek bir flört uygulaması üzerine kurulu bir şirketi Fortune 500 şirketine dönüştürmeyi başardınız. 5 yıllık sözleşmeniz bittikten sonra mutlu bir şekilde Yönetim Kurulu'na başvurdunuz ve zam istediniz. Reddettiler. Hayal kırıklığına uğramış ve öfkeli, eşinizin ısrarı üzerine adaletsizliğin intikamını almayı planlıyorsunuz. Beklenmedik bir açıklama yaptıktan sonra, planı uygulamaya zorlanıyorsunuz. Planlarınızın gerçekleşmesinden 4 ay sonra, hayatınızı sonsuza dek değiştirecek bir telefon alırsınız.​

Yayınlanma Tarihi: 2022-02-24
Geliştirici: InsanePenguin91 Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 1.87 GB
Oyun Boyutu APK: 291 MB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Erkek kahraman, BDSM, Aldatma, Şantaj, Grup, Çok Irklı, İkizler

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Azzazell

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oynalım bakalım güzelle benziyor 😋😋

Mr.MamAK47

HAYAT KERHANESİNDE ÇALIŞIYOR KENDİ İŞİNİN PATRONU.
Saygın Üye

daviess

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2751
GENEL BAKIŞ
Hayatının son 15 yılını kurumsal merdiveni tırmanmadan önce büyük bir yere inmeyi başaran Sirus adında bir şirket çalışanının rolünü üstleneceksiniz. 5 yıl önce Amore Tech adlı başarısız bir start-up şirketinin CEO'su olarak işe alındınız. Bu 5 yılda, tek bir flört uygulaması üzerine kurulu bir şirketi Fortune 500 şirketine dönüştürmeyi başardınız. 5 yıllık sözleşmeniz bittikten sonra mutlu bir şekilde Yönetim Kurulu'na başvurdunuz ve zam istediniz. Reddettiler. Hayal kırıklığına uğramış ve öfkeli, eşinizin ısrarı üzerine adaletsizliğin intikamını almayı planlıyorsunuz. Beklenmedik bir açıklama yaptıktan sonra, planı uygulamaya zorlanıyorsunuz. Planlarınızın gerçekleşmesinden 4 ay sonra, hayatınızı sonsuza dek değiştirecek bir telefon alırsınız.​

Yayınlanma Tarihi: 2022-02-24
Geliştirici: InsanePenguin91 Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 1.87 GB
Oyun Boyutu APK: 291 MB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Erkek kahraman, BDSM, Aldatma, Şantaj, Grup, Çok Irklı, İkizler

İNDİRME LİNKLERİ
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
çeviri için teşekkürler bwadult

TOLGA

Premium+
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Güzel oyun deneyin derim

Raizel

Saygın Üye
Güzel oyundu çeviri için elinize sağlık.

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
One Hand Entertainment adlı yapımcımızın kısa gözüken ancak biraz uzun süren oyunu. Bu oyunu oynadıktan sonra ''Amore Heist'' adlı oyununu da oynamalısınız çünkü hikâye kaldığı yerden devam ediyor. Oyunumuzun hikâyesi idare eder düzeydi. Belli yerlerde mantık hataları vardı ve bazı olaylarda çok basite kaçılmıştı. Aynı zamanda yaptığınız seçimlerin oyuna çok az etkisi oluyor ve oyunda gördüğüm kadarıyla herhangi bir kötü son yok. Seçimler zorlayıcı olmadığı için birçok sahneye erişmeniz muhtemel ancak seçimler tamamıyla etkisiz değil. Belli sahneleri görmek için bazı seçimleri doğru yapmanız gerekli. Bundan dolayı arada sırada kayıt almayı unutmayın. Zaten oyunda çok fazla seçim yaptığınız yer yok. Yapay zeka çevirisi ise belli yerlerde çok yetersiz kalmıştı. Özellikle bazı yerleri anlamakta çok zorluk çektim. Genel anlamda hikâyeyi ve yaşananları anlamak mümkün ancak bazı şeyler çok anlamsız çevrilmiş.

Oyunda birçok karakter bulunuyor, karakter bolluğu olduğunu söyleyebilirim. Ana karakterler hariç bir şeyler yaşayabileceğiniz birçok karakter var. Oyunumuz düz bir oyun çizgisi ile ilerliyor, bundan dolayı oyundaki sahneleri ilerleyip açıyoruz. Karakter modellemeleri ve ambiyans gerçekten çok güzeldi. Karakterler çok güzel bir şekilde modellenmiş ve bazıları en ince detayına kadar uğraşılmış. Oyunda herhangi bir hareketli animasyon sahnesi bulunmuyor, sahnelerdeki görsellik tamamıyla geçişli resimler ile sağlanmış. Bazı sahneler çok yavan kalmış ancak çoğu sahnenin iştah kabartan türden olduğunu söyleyebilirim. Bunun sebebi ise cidden karakterlerin başarılı olmasıydı. Oyunumuzu oynarken arkada bir müzik de bizlere eşlik ediyor, oyunumuzu sessiz bir şekilde oynamıyoruz.

Oyunun yaklaşık 1 ila 1.30 saat arası sürdüğünü söylemem gerekli. Oyundaki metinlerin de biraz uzun olduğunu söyleyebilirim, hatta öyle uzun ki bazı yerlerde yazıların taştığını görebilirsiniz. Açıkçası ben oynarken keyif aldım; güzel, kısa ve yerinde bir oyun olmuş. Hikâyedeki çoğu kadın ile bir birliktelik yaşayabiliyorsunuz, oyun bir nevi harem tarzında ilerliyor. İsteyip de elde edemediğiniz bir kadın yok. Sadece belli yerlerdeki seçimleriniz ile bazı kadınlar ile olan sahneleri kaçırmanız muhtemel. Bundan dolayı kayıt ala ala oynamayı ihmal etmeyin, çoklu gidiş yönleri mevcut :)

Yapımcımızın her iki oyununu da oynadım, açıkçası ben oyunlarını beğendim. Bazı şeyler eksik ancak bunlar benim için sıkıntı değildi. Üzüldüğüm noktalardan biri ise yapımcımızın yeterli desteği alamamış olması, 2022'in Temmuz ayında oyun yapmaya ara verdi. Umarım ilerleyen zamanlarda oyun yapımına geri döner. Destek aldığı taktirde iyi işler yapabilecek bir yapımcıya benziyor.

BWA