BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Ren'Py Android Tamamlandı My Dear Diary: Twins Disaste Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim
My-Dear-Diary-Twins-Disaster.png

GENEL BAKIŞ

Eşinin ikiz kız kardeşi ziyaretinize geliyor. Neyin yanlış gidebileceğini tahmin edebilirsiniz muhtemelen ...
Yayınlanma Tarihi: 2023-11-07
Geliştirici: Sofia xxx Patreon
Sürüm: v1.1
Platformlar: Windows,Android
Oyun Boyutu PC: 381 MB
Oyun Boyutu APK: 330 MB
Oynanış Süresi: 1+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Animasyon, erkek kahraman, ikizler, Vajinal seks, Hile, Yolsuzluk,

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Sofia XXX adlı yapımcımızın ikinci kısa oyunu, oyun yaklaşık 15 dakika kadar sürüyor. Daha önce yapımcımızın My Dear Diary adlı oyununu da oynamış ve çok beğenmiştim. Anladığım kadarıyla çok fazla bütçesi olmadığı için kendisine destek çıkacak takipçiler ve bağışçılar arıyor. Oyunları her ne kadar kısa da olsa başarılı, güzel vakit geçirtiyor.

Oyunda toplam siz hariç 2 karakter bulunuyor, karakter modellemeleri başarılı. Oyunda sadece bir tane hareketli animasyon sahnesi var, bu hareketli animasyon sahnesi için uğraşılmış ancak çok da başarılı olunamamış. Animasyon sahnesine ortalama demek mümkün. Önceki kısa oyunu My Dear Diary: The Party animasyon anlamında daha başarılıydı. Umarım yapımcı bir yerlerden destek alabilir, destek aldığı taktirde kaliteli işler yapabileceğine inanıyorum.

Yapımcının bu oyununu ve bir önceki oyununu denemenizde fayda var, zaten oyunları - bütçesi olmadığı için- çok da uzun sürmüyor. Kısa süreli de olsa güzel vakit geçiriyorsunuz :)

Zireael.

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu tür oyunlar konusu basit gözükse de aslında oynaması en zevkli oyunlardır

mahahahammadali

Yeni Üye
Merhabalar Efendim!
Ben oyuna girdiğim zaman, kullanıcı adımı yazdığımda oyundan atıyor. Lütfen yardım edin, bu neden ola bilir?

• Etiketler
    apk
  • BWA