BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Unity Android Devam Edecek Paradise Lust

HuntressOfSouls

Saygın Üye
Sadık Üye
Paradise_Lust.png
GENEL BAKIŞ
Paradise Lust, basit alt oyunlarla serpiştirilmiş görsel bir roman ve erotik buluşma simidir.
Oyun, Güney Pasifik'te lüks bir tanıtım gezisi için Miss World Medya yarışması tarafından kiralanan bir zevk yatı olan Moby Dick'in enkazının hikayesini takip ediyor. Güzel güzellik yarışması yarışmacıları ve arkadaşlarından oluşan bir kadroyla birlikte pastoral Tuva tuva Adası'nın kıyısında yıkanan geminin barmeninin rolünü oynuyorsunuz. Orada, geminin kaptanı olan kardeşin de dahil olmak üzere diğer kurtulanları ararken adada nasıl hayatta kalacağınızı ve gelişeceğinizi anlayacaksınız.​

Geliştirici: Flexible Media
Sürüm: v0.15.0e
İşletim Sistemi: Windows, Android
Dil: İngilizce
Sesler: İngilizce
Tür:
2DCG, Erkek Kahraman, Animasyon, Romantik, Sandbox, Harem, MILF

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Feyzullah alkan

Premium+
Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 3560
GENEL BAKIŞ
Paradise Lust, basit alt oyunlarla serpiştirilmiş görsel bir roman ve erotik buluşma simidir.
Oyun, Güney Pasifik'te lüks bir tanıtım gezisi için Miss World Medya yarışması tarafından kiralanan bir zevk yatı olan Moby Dick'in enkazının hikayesini takip ediyor. Güzel güzellik yarışması yarışmacıları ve arkadaşlarından oluşan bir kadroyla birlikte pastoral Tuva tuva Adası'nın kıyısında yıkanan geminin barmeninin rolünü oynuyorsunuz. Orada, geminin kaptanı olan kardeşin de dahil olmak üzere diğer kurtulanları ararken adada nasıl hayatta kalacağınızı ve gelişeceğinizi anlayacaksınız.​

Geliştirici: Flexible Media
Sürüm: v0.15.0e
İşletim Sistemi: Windows, Android
Dil: İngilizce
Sesler: İngilizce
Tür:
2DCG, Erkek Kahraman, Animasyon, Romantik, Sandbox, Harem, MILF

İNDİRME LİNKLERİ
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Flexible Media'nın ilk oyunu. Oyunumuzun geliştirme süreci 2020 yılında başladı ve 2023 Haziran ayında da geliştirme süreci bitti. Açıkçası oynarken çok keyif aldığım bir oyun oldu. Tarzı itibarıyla herkese hitap etmiyor. Zaten oyunun resimlerine bakarsanız ''cartoon'' bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Kimileri için bu önem arz edebilir ancak sırf bunun için oyunu denemezseniz pişman olabilirsiniz.

Oyunumuzun klasik bir hikâyesi var. Bir gemide barmeniz ve bir fırtına yaşıyoruz, ardından gemimiz bir adaya çarpıyor. Tabii bundan önce de gemiden düşen bazı kişiler oluyor. Sağ kurtulan birkaç kişi ile oyuna başlıyoruz, ardından da diğer sağ kalanları bulmaya odaklanıp aynı zamanda da hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunumuzun hikâyesi kısaca bundan ibaret. Oyunda çok fazla karakter var ve oyunun bir nevi ''harem oyunu'' olduğunu söylemek istiyorum. Aynı zamanda oyunumuz görev sistemli; adaya düşüyoruz, belli yerlerin kilitlerini açıyoruz, yeni yerler keşfedip yeni karakterler buluyoruz. Yaptığınız seçimlerin oyuna inanılmaz bir etkisi yok, sizlere sunulmuş bir hikâye var ve siz bunu oynuyorsunuz. Seçimlerin tek etkisi karakterlerden puan almak. Tabii oyunda çok fazla karakter olunca ve hepsiyle de bir şeyler yaşayınca bu puanların değeri oluyor. Bundan dolayı nasıl olsa seçenekler bir şeyi etkilemiyor diye her şeyi gelişigüzel seçmeyin. En mantıklı seçenekleri seçin ki karakterlerle olan ilişkiniz ilerlesin.

Dediğim gibi oyunumuzda pek çok karakter var. Karakterlerin her birinin belli bir puan yüzdesi var. Bu puan yüzdesi sırasıyla; %0 ile başlıyor ve %25, %50, %75 ve son olarak %100'de son buluyor. Karakterlerden puan toplayarak önce arkadaş, daha sonra sevgili ve ruh eşi oluyorsunuz. Her bir karakterin sizin için görevi olacak, bunları yaparak ilişki puanı toplayacaksınız. İlişki kasmanın ufak tefek başka yolları da var ama o kadar detaya girmek istemiyorum.

Oyundaki karakterlerin hepsi gerçekten çok güzel. Hareketli animasyonlar da gerçekten güzeldi, tabii içlerinden birkaç tanesinin açısı iyi değil ancak 2020 çıkışlı bir oyuna göre oyunun animasyonlarının yeterli olduğunu söyleyebilirim. Oyunda thresome gibi çok fazla sahne yok, bu sahneler keşke biraz daha fazla olsaydı. Özellikle bu tip harem tarzlı oyunda bu sahnelerin biraz daha fazla olmasını beklerdim. Oyunda hareketli animasyonlar harici, karakterlerden çeşitli fotoğraflar alacaksınız ya da yerlerde belli posterler bulacaksınız. Bunlar da bir nevi oyunun başarımlarıyla ilgili, yani herhangi bir sahne içermiyorlar. Aynı zamanda karakterlerle ilişkileriniz ilerleyince onları belli yerlere davet edip başka sahnelerin de kilidini açmayı ihmal etmeyin. Ayrıca oyunumuzun güzel müzikleri ve sahnelere özel efekt sesleri de bulunuyor. Sürekli olarak telefonunuzu kontrol edin, telefona ait bazı uygulamaları kullanmayı ihmal etmeyin, bunları da yaparsanız karakterlerden özel fotoğraflar kazanıyorsunuz. Bunun gibi oyunda pek çok içerik var.

Oyunumuzun metinleri bir hayli uzun, başlarda bu metinleri okumak sıkıntı olmuyor ancak oyun uzadıkça ve karakterler çoğaldıkça metinleri okumak sizleri biraz bayabilir. Ayrıca oyunumuzun özel bir final sahnesi ne yazık ki yok. Benim için oyunun en büyük eksiği de bu oldu. Tabii bu final sahnesinin olmamasının sebebi yapımcımızın 2'nci oyunu çıkaracak olması. Çıkış tarihi henüz belli değil ama oyunumuzun ismi ''Paradise Lust 2'' olacak. Ayrıca yapımcımızın bir diğer oyunu da ''Darkest Dungeon''a benzer bir yapıda olacak. Bu oyunun da ismi ''Sinners Landing'' olacak. Özellikle bu oyununu çok bekliyorum. Paradise Lust'un dil anlamında biraz zorlayıcı olduğunu belirtmek istiyorum, gene de İngilizce olarak oynamak isterseniz oyunun görev sistemli olması sizleri bir nevi kurtarabilir. Çünkü her şeyi anlamanıza belli yerlerde gerek kalmıyor.

Evet, bir hayli uzun bir şekilde yazdım. Keyif alabileceğiniz bir oyun olduğunu düşünüyorum. Oyunu sindire sindire oynarsanız 3-4 günde anca bitirirsiniz. Hiç başından kalkmasanız bile 1 günde bitirebileceğinizi hiç sanmıyorum. Oyunun yaklaşık 30-35 saat kadarlık bir oynanış süresi var. Aynı zamanda oyunumuzun global oyun forumlarında 5 yıldız üzerinden 4.5 yıldız aldığını söylemek istiyorum.

Oyun sitemizde güncel değil ama final vereli birkaç hafta oldu, umarım konu en kısa sürede güncellenir :)

• Etiketler
    adult adult oyun anime apk download oyun paradise lust ücretsiz yetiskin
  • BWA