BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Where It All Began Türkçe APK - PC

emrtmbl56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ben bunu böyle karavan da fln sahneleri vardı diye hatırlıyorum Katie ile fln oyun baştan mi güncelleme aldı

Zemtom

Saygın Üye
Ben bunu böyle karavan da fln sahneleri vardı diye hatırlıyorum Katie ile fln oyun baştan mi güncelleme aldı
Önceki sürümde karavanda birkaç olaydan sonra bitiyordu,artık eski haline güncelleme almıcak,güncelleme bu haline gelicek.Yapımcı oyunu baştan yapmaya karar verdi.Eski oyuna göre hikaye olarak geride ama grafik ve animasyon olarak daha gelişmiş durumda

inooo

Saygın Üye
Şu oyunu ilk oynadığımda 1 tane animasyon vardı başında,. Yeni güncelleme de başka animasyonlar mevcut mu bilen arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum. Oyun uzunluğu ne kadar?

Zemtom

Saygın Üye
Şu oyunu ilk oynadığımda 1 tane animasyon vardı başında,. Yeni güncelleme de başka animasyonlar mevcut mu bilen arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum. Oyun uzunluğu ne kadar?
İlk sürümdeki gibi yine japon kızla var ama yanlış hatırlamıyorsam 1-2 tane olması lazım.Oynanış süresi olarak ilk güncellemeye göre bir tık uzundu ama yapımcı öyle bir yerde oyunu bitiriyorki tam sçarken bk gelcek sanırsın ama gelmez ya öyle bir his

Bugii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
selamlar oyunun galiba 3.chapteri cıkmış. Ne zaman türkçe olarak gelir acaba

ceasar16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyunu yükledim fakat virüs uyarısı verdi telefon, truva atı diye nedeni nedir yetkili biri cevap verebilir mi

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
hem mega hem google kırık lütfen güncelleyin

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Summer's Goneyi oynamayan biri bu oyunu oynayabilir mi birde Summer's Gonede seks sahnesi yok sanırım bunda da yok mu varsa indirmeyi düşünüyorum teşekkürler şimdiden.

Mycan

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyun tahmini kaç saat sürüyor. Bir de konusu hakkında spoiler vermeden bahsedebilir misiniz.✋🏽

sgturk

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyun tahmini kaç saat sürüyor. Bir de konusu hakkında spoiler vermeden bahsedebilir misiniz.✋🏽

Öyle ahım şahım bir konusu yok . Ne oluyor deyip ilk baslarca kafa yorar konuyu anlamaya çalışırsan Tahmini 4-5 saat sürüyor yoksa en baba 2 saatlik bir oyun.Görseller (Animasyon) gayet güzel ilk baştakini saymazsak.

emrtmbl56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Chapter 3 gelmicek mi kaç aydır 2 yazıyor

BWA