BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Emre Yavuz

Yönetim
DIK
Serpent
Cartel
Summer

GENEL BAKIŞ
Düşük gelirli bir aileden gelen genç bir adam, dul babasından ve yaz aşkından Burgmeister * Royce'daki üniversiteye gitmek için ayrılır. Birinci sınıf hayatına atılırken ve gelecek vaat eden kardeşlik Delta Lota Kappa'ya katılmaya ikna edilirken, çatışmalar, alkol, cüğara ve s*ksle dolu yeni bir dünyaya şahit olacak.​

Güncellenme Tarihi: 2022-03-06
Geliştirici: DrPinkCake Patreon
Sürüm: Sezon 3
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 18.4 GB
Oyun Boyutu APK: 3.7 GB - 1.8 GB
Oynanış Süresi: 50+ Saat
Dil:
Türkçe
Tür:
3DGC, Erkek kahraman, Kadın kahraman, Animasyon, Okul ortamı, Kadın hakimiyeti, Grup, Çok Irklı, MILF, Dövüş, Mizah, Bul ve Tıkla, Bulmaca, Romantik, Strateji, Sıra tabanlı dövüş, Sandbox

Being a Dik Sezon 3 Konusuna Ulaşmak İçin Tıklayın
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Jane23

Yetkili
Tebrikler, hepinizin emeğinize sağlık..

Bu çeviride nasıl emek harcandığını canlı canlı gördüm. Günlerdir gecelere kadar çeviri yapmak bir kenara, hata düzeltmek bir kenara herşeyiyle ilgilendiler.. Yılmadan hepsini bitirdiler :)

Burada özellikle oynayan herkesin teşekkür etmesi lazım.. 

İzinsiz (ç)alanlara da edilen bedduanın haddi hesabı yok bilginiz olsun :)

Zelda

Saygın Üye
DIK
Evet sonunda herkesin beklediği oyun geldi. Sabrınıza değeceğini düşünüyorum. Çevirmen ekibimiz büyük bir emek koydu. Gecelerini gündüze kattılar, onlara kendi adıma teşekkür ederim. BWA farkıyla oyunun keyfini çıkarın.

Ensarhub

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ücretsiz emek kokan aile ortamı kokan bir çevirir daha teşekkürler bwa çevirmenleri ellerinize sağlık

The weekdays

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyunun apk sını yüklüyorum ama masaüstüne yükleyemiyorum yardım edebilir misiniz

Kytronix

Cirilla
Yönetim
The weekdays' Alıntı:
Oyunun apk sını yüklüyorum ama masaüstüne yükleyemiyorum yardım edebilir misiniz

Daha kapsamlı bir şekilde açıklar mısınız? Ayrıca, Discord sunucumuza gelirseniz sorununuzu daha hızlı çözebiliriz.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
The weekdays' Alıntı:

ne demek istediğini anlayamadım discord sunucumuza gelerek destek alabilirsin

Electrox

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Aklımı kemiren bir soru var. Being a dik toplam kaç bölüm olacak?

Ordakul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Şuana kadarki en iyilerden biri devamını sabırsızlıkla bekliyorum(benzet oyunları önerir misiniz?)

• Etiketler
    3. sezon android apk badik bedava being being a dik bilgisayar dik download dr pinkcake hile indir oyun pinkcake sezon 3 turkce ücretsiz yetiskin
  • BWA