BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Rehber Kelly's Family: Mother in Law Türkçe Rehber- Gün - 7-8

Kytronix

Cirilla
Yönetim
GÜN 7
Saat 9:00'da havuza in, Sarah havuzda olacak. Sarah bikinisini giydikten sonra, "Sarah'a yaklaş" seçeneğini seç. (1. seçenek) Yanına gidince "İltifat et" (2. seçenek) bu sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 10:00'da mutfağa git. Sarah, orada. "Sarah'ın gözlerini kapat" seçeneğini (2.seçenek) seç. Sonra, "Çilek yedir"i seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 11:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Tekrar, saat 12:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak. (Art arda 2 kez yaparak 10 ilişki puanı kazanmış oldun.)

Saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, orada olacak. "Seni ben götürürüm" seçeneğini seç. Daha sonra senden, Kelly ile arana girdiği için özür dileyecek ilk seçeneği (Endişelenme Sarah, kızın olduğunu anlıyorum.) seç.

Saat 16:00'da oturma odasında (Salon) "Kelly ile TV izle" seçeneğini seç. Ardından "Tamam" seçeneğini (1.seçenek) seç. Onunla odada ilişkiye gireceksin. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 18:00'da havuza git. Kelly, orada olacak ve yanına git. Senden vajinasını yalamasını isteyecek. "Hizmetinizdeyim" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 21:00'da banyoya gir. Sarah, banyo yapıyor olacak. Banyoyu temizlemeni söyleyecek. "O, içerideyken banyoyu temizle" seçeneğini (1.seçenek) seç.

Saat 22:00'da Sarah'ın odasına git. Sarah, senden p*n*s*ini göstermeni isteyecek.

Daha sonra uyuyun.

GÜN 8
8. gün uyandığınızda Sarah'tan bir mesaj gelecek, onu okuduktan sonra Sarah için bir hediye al seçeneğini seç. Çikolata alırsanız +10 ilişki puanı kazandıracak. Tablo alırsanız +25 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 11:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Tekrar, saat 12:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak. (Art arda 2 kez yaparak 10 ilişki puanı kazanmış oldun.)

Saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, orada olacak. "Seni ben götürürüm" seçeneğini seç. Daha sonra senden, Kelly ile arana girdiği için özür dileyecek ilk seçeneği (Endişelenme Sarah, kızın olduğunu anlıyorum.) seç. Sonra Sophie, arabanın camından sana resimler ilgili bir soru soracak. İlk seçeneği (Evet ama...) seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 16:00'da oturma odasında (Salon) "Kelly ile TV izle" seçeneğini seç. Ardından "Tamam" seçeneğini (1.seçenek) seç. Onunla odada ilişkiye gireceksin. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 18:00'da havuza git. Kelly, orada olacak ve yanına git. Senden vajinasını yalamasını isteyecek. "Hizmetinizdeyim" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 21:00'da banyoya gir. Sarah, banyo yapıyor olacak. Banyoyu temizlemeni söyleyecek. "O, içerideyken banyoyu temizle" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bundan sonra uyuyun. Gece, 03:00'da uyanacaksınız ve Sarah ile bir yabancının ilişkiye girdiğini göreceksiniz.

BWA