BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

HuntressOfSouls

Saygın Üye
Sadık Üye

GENEL BAKIŞ
Mılf's Plaza, büyük bir şehirden genç bir maceracı hakkında doğrusal olmayan bir hikaye. Hırs dolu ve heyecanlara susamış ana karakter, sadece güneşin altındaki yerini bulmak için kötüyü kırmaya hazır.​

Geliştirici: Texic
Sürüm: v0.3d
İşletim Sistemi: Windows,Android
Dil: İngilizce
Sesler: İngilizce
Tür:
2DCG, Erkek kahraman, Animasyon, Sandbox

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Texic adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oyun 2020'den beri geliştiriliyor ve nihayet bitirildi. Öncelikle oyunun klasik bir ev hikâyesini içerdiğini söylemek istiyorum, her ne kadar Renpy gibi gözükse de oyunumuzun dolaşımlı ve görev yapılı bir sistemi var. Oyundaki görevleri yapıyorsunuz ve hikâyeyi de bu şekilde ilerletiyorsunuz, arada sırada bazı seçimler yapıyorsunuz ancak bunların pek de bir önemi olmuyor. Hikâyenin çok basit olduğunu söylemek istiyorum; güya biz cürmü ufak olan bir suçluyuz, çeşitli şeyler satıyoruz, abimizin evinde kalıyoruz. Hikâyenin geri kalanını tahmin etmek çok da zor olmamalı. Bundan dolayı hikâye konusunda bir beklentiniz olmasın, oyun kendini bir şekilde oynattırıyor ancak oyuna başlamak istiyorsanız bunu göze alarak başlayın.

Oyunumuzu diğer yapımlardan farklı kılan şeyse çizimleri ve ambiyansı. Oyunda gördüğüm karakterlerin çizimleri gerçekten çok güzeldi. Oyunda hareketli animasyonlar var ancak bunlar çizgi romanlardaki sahnelere benziyor. Çoğu animasyonun yavan ve yavaş kaldığını söylemek istiyorum, ayrıca bu tip animasyonlar ve görseller bütün oyunculara hitap etmeyebilir. Açıkçası çoğu sahne ortalama da olsa ben oyundaki bazı sahneleri çok beğendim. Göreceğiniz çoğu animasyonlu sahne çizgi romandan çıkmış gibi gözükecek. Kendinizi bir nevi adult çizgi roman okuyor gibi hissedebilirsiniz.

Oyunumuzun arka planında müzik de bulunuyor ve İngilizce oynamak isterseniz sizi çok da zorlamaz. Çünkü ev hikâyeli oyunlarda diyaloglar basit ve zorlayıcı olmuyor. Ufak tefek şeyleri anlamanız hikâyeyi rahatça çözmenizi sağlıyor. Evet, elimizde ortalama bir yapım olduğunu söylemek istiyorum, aslında çerez bir oyun demek mümkün, çünkü 4 yıllık geliştirme sürecine rağmen oyunun yaklaşık 5-6 saat sürdüğünü söylemek istiyorum. Ayrıca oyunda gördüğüm son bence daha iyi olabilirdi. Çünkü biraz harem kafasında takılıyoruz. Dediğim gibi oyun kendini bir şekilde oynattırıyor, oynarken ''Aman Tanrım oyuna bak.'' demezsiniz ama bir şekilde size oynarken keyif verebilecek ortalama bir yapım olmuş. Oyunumuzun Türkçe yapay zeka çevirisi kendiliğinden var ancak bu pek de başarılı değil.

Oyun sitemizde güncel değil, umarım en kısa sürede güncelleme alır.

• Etiketler
    adult adult oyun android anime apk download milf's plaza oyun ücretsiz yetiskin
  • BWA