BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

RPGM Android Devam Edecek The Genesis Order v63022 Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim
The Genesis Order.png
GENEL BAKIŞ
TGO'da geçimini sağlamaya çalışan, suçları çözen ve muhteşem kadınlarla tanışan genç bir dedektif olarak oynayacaksınız. Bu karmaşık hikaye, bir NLT oyunundan bekleyeceğiniz kadar çok sayıda bükülme ve dönüşle çözülüyor!​

Güncellenme Tarihi: 2023-02-28
Geliştirici: NLT Media Patreon
Sürüm: v63022
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 7.21 GB
Oyun Boyutu HQ APK: 1.79 GB
Oynanış Süresi: 18+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, 3D oyun, Erkek kahraman, Animasyon, Milf, Macera, Mobil oyun

Not: Para , Öğe Ekleme ve Kıyafet Değiştirme Hileleri APK ve PC Sürümlerine Eklenmiştir. Hileleri aşırı kullanmanız oyunda ilerlemelerin durmasına neden olabilir.
Para hilesi ile ürün satın alırken oyunun doğal akışını bozacak kadar ürün satın almayın...

Hilelere erişmek için Kendi evinizde Yatak odasında Komidinin üzerinde ki kırmızı nesneye tıklayın...

UYARI: APK (ANDROİD) sürümünde oyun videoları açılmayıp siyah ekran olursa eğer Oyunun başlangıcında Ayarlar kısmında yer alan
Düşük Kaliteli Video (Low Quality Video) seçeneğini "ON" yaparsanız sorun düzelmiş olur.

Oyun Kayıtları bilgisayarınızdaki gizli bir klasörde saklanır. "AppData" klasörünüzü (Windows) temizlemediğiniz sürece kayıtlar silinmez.

Windows: \Users\<Kullanıcı Adınız>\AppData\Local\User Data.
Android: Kayıt dosyaları dosyaları android / data 'da bulunur, ancak yalnızca rootlu telefonlarda erişilebilir

Soruların Cevapları :
L, 1, spa küveti, 3, 102, heykel, şelale.

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Babizi006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Admin hocam oyunu indirdim 6 sahneden sonra bana ne bı görev veriyor hiç birşey yapamıyorum öyle kaldı oyun sağ köşedeki menüde işe yaramıyor moda tıklıyom onu geçtim görev vermiyor oyun daha başlayalı 10 dk anca oldu

ank4040606

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
malikanede ağaç altında anahtar buldum binada sandık buldum ama anahtar aktif değil sağ tıklıyorum bende iki anahtar en alta duruyor sandık tıklıyorum anahtar gözükmüyor

LEGOLAS

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Android güncellendi mi
Android sürüm orjinal yapımcı tarafından yayınlanmamış olup büyük ihtimalle 15 gün sonra çıkacak olan sürümde yayınlanacak. Android sürüm çıktıktan sonra bizde gerekli düzeltmeleri yapacağız. Takipteyiz....

• Etiketler
    apk ceviri genesis milf order rpgm the genesis order turkce ücretsiz
  • BWA