BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı Thirsty for My Guest S2 Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Thirsty for My Guest S2.png
GENEL BAKIŞ
Bunca yıl önce Vicki ile tanıştığınızda birlikte çok eğlenmiştiniz. Zaten etrafta olmaktan mutluluk duyan genç bir kızı Jenna vardı. İlişki baştan mahkum edildi ve sonunda işler dağıldı. Olan her şeye rağmen arkadaş kaldınız.. Şimdi, yıllar sonra Jenna'nın 2 hafta seninle kalmasına izin verdin. Ne yanlış gidebilir?​

Yayınlanma Tarihi: 10.03.2024
Geliştirici: monkeyposter_7 Patreon
Sürüm: 2. Sezon 18. Bölüm
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 7.43 GB
Oyun Boyutu APK: 1.48 GB
Dil: Türkçe
Oynanış Süresi: +22 Saat
1. Sezon İçin Tıklayın
Tür:
3DCG, Ahegao, Erkek kahraman, Romantik, Aldatma, Yolsuzluk, Bakire, Röntgencilik, Animasyonlu

İNDİRME LİNKLERİ

Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

ulu_er

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
hep kota aşıldı sorunu veriyor başka birseye yükleyemezmisiniz

Aras008

Developer
1.sezon da ki saveimizi nasıl aktarabilirim acaba "kaydınızı içeri aktarın" bölümü boş

Raizel

Saygın Üye
Baya iyi bir oyun tavsiye ederim.

mustguv

Saygın Üye
Sadık Üye
siteye yeni üye oldum emekleriniz için tşklr ellerinize sağlık oyunun daha önceki sürümünü başka siteden indirmiştim, bu siteden indirdiğim oyunun devamını kaldığım yerden oynamam için save dosyalarını atmam gerkiyor ama burdan indirdiğim oyun bwa dosyası imiş açamıyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim tşklr.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
siteye yeni üye oldum emekleriniz için tşklr ellerinize sağlık oyunun daha önceki sürümünü başka siteden indirmiştim, bu siteden indirdiğim oyunun devamını kaldığım yerden oynamam için save dosyalarını atmam gerkiyor ama burdan indirdiğim oyun bwa dosyası imiş açamıyorum. bana yardımcı olursanız sevinirim tşklr.
Sürekli olarak gereksiz yere rapor açmayı bırakmalısınız. BWA dosyasını açamazsınız. Forumu bir keşfetmeyi düşünün. İstediğiniz cevaplar burada.

lomegra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
C diskinde oynadığın oyunların kayıtları vardır, daha önce hangi siteden indirip oynadıysanız onunda kaydı aynı yerde mevcuttur..
BWA dan indirdiğiniz oyunu biraz oynayın kayıt edin, bu şekilde BWA kaydıda C diskinde oluşur..
eskiden oynadığınız oyunun kayıtlarını kopyalayıp yeni oynadığınız BWA kaydınızın içine atın..
en öyle yapıyorum çoğu zaman oluyor..

Arwen

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1.sezon kayıtlarını buldum ama 2.sezon kayıt yaptığı yere kopyala yapıştır yaptığımda ve eski dosyayı yükle dediğimde yüklemiyor nasıl yapacağımı anlamadım

crayz71

Aktif Üye
Oyun açılmıyor internet bağlantısı sorunu veriyor ilgilenir misiniz

BWA