BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Tune in to the Show Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim

tunein to theshow.png

GENEL BAKIŞ
İki yıl yalnızlık içinde yaşadıktan sonra, yeni bir TV şovunun katılımcısı olarak seçildiğinizde, yeniden başlama şansı karşınıza çıkar.
Bir ay boyunca 7 yabancıyla yaşayacaksınız ve romantizm şiddetle teşvik ediliyor!
Gösterinin gizemlerini araştırın, diğer katılımcıları tanıyın ve hepsinden önemlisi romantizmin yeşermesine izin verin!
Yayınlanma Tarihi: 05.05.2024
Geliştirici: Patreon
Sürüm: Episode 6
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 2.85 GB
Oyun Boyutu APK: 612 MB
Oynanış Süresi: 4+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Animasyon, Erkek Karakter, Büyük Göğüs, Döl Akması, Elle Muamele, Harem, Milf, Oral Seks, Alay, Vajinal Seks, Romantizm, Bakire

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Luciferdiks

Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Renderler çok hoş duruyor. Oynanış süresi ne kadar?

Luciferdiks

Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Eğer uzun yazılar okumayı sevmiyorsanız oyun size göre değil bende sevmedim
1. Fazla uzatıyor konuyu
2. Animasyonlar çok kötü (açı olarak)
3. Yapay zeka çevirisi olduğu için bazı yerlerde saçma gelebiliyor size

IYI YONLER

1.Görselleri çok güzel
2.Animasyon olmazsada olur diyorsanız gideri var
3.Hikaye olarak ilgi çekici klasik hikayelerden uzak bir hikaye

44kaya44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Eğer uzun yazılar okumayı sevmiyorsanız oyun size göre değil bende sevmedim
1. Fazla uzatıyor konuyu
2. Animasyonlar çok kötü (açı olarak)
3. Yapay zeka çevirisi olduğu için bazı yerlerde saçma gelebiliyor size

IYI YONLER

1.Görselleri çok güzel
2.Animasyon olmazsada olur diyorsanız gideri var
3.Hikaye olarak ilgi çekici klasik hikayelerden uzak bir hikaye
sana katılıyorum kanka konuşmalar çok uzun ve bir yerden sonra da sıkıyor vakti olanlar oynayabilir :)

dısax5656

Yeni Üye
Kayıtlı Üye

Ekli dosyayı görüntüle 8874

GENEL BAKIŞ
İki yıl yalnızlık içinde yaşadıktan sonra, yeni bir TV şovunun katılımcısı olarak seçildiğinizde, yeniden başlama şansı karşınıza çıkar.
Bir ay boyunca 7 yabancıyla yaşayacaksınız ve romantizm şiddetle teşvik ediliyor!
Gösterinin gizemlerini araştırın, diğer katılımcıları tanıyın ve hepsinden önemlisi romantizmin yeşermesine izin verin!
Yayınlanma Tarihi: 05.05.2024
Geliştirici: Patreon
Sürüm: Episode 6
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 2.85 GB
Oyun Boyutu APK: 612 MB
Oynanış Süresi: 4+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Animasyon, Erkek Karakter, Büyük Göğüs, Döl Akması, Elle Muamele, Harem, Milf, Oral Seks, Alay, Vajinal Seks, Romantizm, Bakire

İNDİRME LİNKLERİ
*** Gizlenmiş içerik alıntılanamaz.***
Oyunlarda hep aynı hatayı yapıyorsunuz daha once demiştim gormemişşimiz galiba muzık sesi çok geliyor müzik sesi yerine karakterlerin sesi gelse esyaların sesi gelse çok daha güzel olucak muzık sesı saçma oluyor karekterlerin eşyaların sesi olmayınca oyunun zevkıde olmuyor ve ayrıyetten sunu soyluyeyım oyunların cogu aynı fıgurle devam edıyor yanı hıkaye modunda dıyılde biraz daha gercekcı olsa daha ıyı olurdu yanı hıkaye modu deyılde kontrolleri bız yapsak ornek evın ıcınde dısarıda gezınırken kontrollerı bız yapsak hıkaye modu gıbı tıklayıp geçmese hatta boyle 2 tane oyuna denk geldım onlar mutıstı butun bolumlerını oynadım harıta fılan varıdı harıtadan sevıp ıstedımız yere gıdıyorduk evın ıcınde ıstedımız yere gıdıyorduk ses cok onemli ama muzık yerıne karakterler ve esya seslerınin yuksek olması daha ıyı olur bence bu oyun ıcın soyluyceklerım bence ıyı olmamıs boyle devam ederse olmaz cok konusma ol luyor ard arda ve asırı hıkaye modu konrol bızde olmalı boyle 2_3 oyunlarınaza denk geldım yeni gelecek oyunlar dedım gıbı olursa bence daha mükemmel olur cok deyışiklikler lazım oyunlara.

Emre Yavuz

Yönetim
DIK
Serpent
Cartel
Summer
Oyunlarda hep aynı hatayı yapıyorsunuz daha once demiştim gormemişşimiz galiba muzık sesi çok geliyor müzik sesi yerine karakterlerin sesi gelse esyaların sesi gelse çok daha güzel olucak muzık sesı saçma oluyor karekterlerin eşyaların sesi olmayınca oyunun zevkıde olmuyor ve ayrıyetten sunu soyluyeyım oyunların cogu aynı fıgurle devam edıyor yanı hıkaye modunda dıyılde biraz daha gercekcı olsa daha ıyı olurdu yanı hıkaye modu deyılde kontrolleri bız yapsak ornek evın ıcınde dısarıda gezınırken kontrollerı bız yapsak hıkaye modu gıbı tıklayıp geçmese hatta boyle 2 tane oyuna denk geldım onlar mutıstı butun bolumlerını oynadım harıta fılan varıdı harıtadan sevıp ıstedımız yere gıdıyorduk evın ıcınde ıstedımız yere gıdıyorduk ses cok onemli ama muzık yerıne karakterler ve esya seslerınin yuksek olması daha ıyı olur bence bu oyun ıcın soyluyceklerım bence ıyı olmamıs boyle devam ederse olmaz cok konusma ol luyor ard arda ve asırı hıkaye modu konrol bızde olmalı boyle 2_3 oyunlarınaza denk geldım yeni gelecek oyunlar dedım gıbı olursa bence daha mükemmel olur cok deyışiklikler lazım oyunlara.
hatayı yapan biz değiliz yalnız ayarlarda ses seçenekleri var ordan kapatabiliyorsunuz müziği biz sadece çeviri yapıyoruz oyun yapmıyoruz

• Etiketler
    animasyon apk bwa bwadult erkek karakter game harem milf renpy the
  • BWA