BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Champion of Realms Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Kaostan doğan bir dünyada, kadim tanrılar kıyamet çatışmasını önlemek umuduyla yavrularını ayırdı. Kendi çocuklarının her biri için üç ayrı, zamansal boyut yarattılar ve çocuklarının hayatta kalmasındaki hayati görevi tek bir varlığa emanet ettiler: Şampiyon.
Çağlar boyunca, bu Şampiyon üç boyutu izledi. Ama şimdi, Şampiyon iz bırakmadan ortadan kayboldu.
Kahraman, tüm çabalarına rağmen, gelecekteki Şampiyonu ve herkesin kaderini belirlemek için ölümcül bir yarışmaya katılmak zorunda kalır. Hayatta kalacak mı? Yoksa kaderin ağırlığı altında ezilecek mi?
Neyse ki, bu üzücü macerada yalnız olmayacak. Birkaç güvenilir ve gözle görülür derecede güzel müttefik, onun yanında bu yolu oluşturacak. Birlikte, kesinlikle en zorlu zorlukların üstesinden gelebilirler ve en lezzetli zevkleri yaşayabilirler.
Ne için bekliyorsun? Macera bekliyor…

Yayınlanma Tarihi: 2022-03-03
Geliştirici: Zimon Patreon
Sürüm: 0.64 Public
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 6.07 GB
Oyun Boyutu APK: 887 MB
Oynanış Süresi: 9+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3dcg, animasyonlu, footjob, harem, mizah, ırklar arası, erkek egemenliği, erkek kahraman, orta yaşlı, canavar kız, canavar, gebelik, sandbox

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Azzazell

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyun çok güzel duruyor indirelim bakalım harem oyunu ben geliyorum emeğinize sağlık dostum çeviri yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum harikasınız 👍👍👍

Sarp99

Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu oyunda mısırlı kadının sorduğu soruya ne yazıyoruz bilen varmı acaba

Oyuncu3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu linklerden nasıl indircem bilen varmı?Android için her tarafta reklam nereye bassam farklı bir reklama gidiyorum.

KarınDeşenJack

Aktif Üye
DIK
Serpent
Cartel
Summer
Android linki yokmu şuan yoksa sadece bendemi yok

brkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Android linkleri yok

Daruma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Hemen bitti bu oyun çok güzeldi be. :/ Kim bilir yeni sürüm ne zaman çıkar bekle bekliyorsan.

Daruma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu oyunda mısırlı kadının sorduğu soruya ne yazıyoruz bilen varmı acaba
Ne yazarsan yaz fark etmiyor o sorunun doğru cevabı yok. Hikayeye göre o kadının (Cleos) sana saldırması gerekiyor çünkü.

The Naughty Teacher

Melissa
Yönetim
linklerde kota sorunları oluyor bu sorun olmayan linkler eklermisiniz örneğin claud yada mixroad gibi yada benzeri
megadaki sorunu megasync yükleyip indirme yaparak, google da ki sorunu da google hesabınıza tarayıcıda giriş yaparak çözebilirsiniz.

asas112

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye

Henx619

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Herhangi bir oyun indiriyorum bu siteden ama giriş yap menüsünde adımı yazarken oyun kapanıyor yardımcı olabilecek var mı?

Daruma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
cevap " human " olmazsa " man " ı deneyin
Haydaa internette rehberlerde hiç yazmıyordu bile bu o yüzden cevabı olmadığını varsaymıştım. Çoktan oynayıp bitirdim oyunu da sildim ama şimdi merak ettim doğru cevabı verince değişen bir şey oluyor mu?

asas112

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Haydaa internette rehberlerde hiç yazmıyordu bile bu o yüzden cevabı olmadığını varsaymıştım. Çoktan oynayıp bitirdim oyunu da sildim ama şimdi merak ettim doğru cevabı verince değişen bir şey oluyor mu?
yok kanka pek birşey olmuyor sende biraz zekiymişsin gibi birşey söylüyor :D sonra tam saldırmaya kalkarken aşağı düşüyor :D

Mehmet 00088

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Android linkler ikiside bozuk
Bide yeni sürüm halinde türkçe cevirirseniz sevinirim

BWA