BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Rehber Kelly's Family: Mother in Law Türkçe Rehber- Gün - 9

Kytronix

Cirilla
Yönetim
GÜN 9
Saat 9:00'da havuza in, Sarah havuzda olacak. Sarah bikinisini giydikten sonra, "Sarah'a yaklaş" seçeneğini seç. (1. seçenek) Yanına gidince "İltifat et" (2. seçenek) bu sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 10:00'da mutfağa git. Sarah, orada. "Sarah'ın gözlerini kapat" seçeneğini (2.seçenek) seç. Sonra, "Çilek yedir"i seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 11:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Tekrar, saat 12:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak. (Art arda 2 kez yaparak 10 ilişki puanı kazanmış oldun.)

Saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, orada olacak. "Seni ben götürürüm" seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 16:00'da oturma odasında (Salon) "Kelly ile TV izle" seçeneğini seç. Ardından "Tamam" seçeneğini (1.seçenek) seç. Onunla odada ilişkiye gireceksin. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 18:00'da havuza git. Kelly, orada olacak ve yanına git. Senden vajinasını yalamasını isteyecek. "Hizmetinizdeyim" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Not: Burada iki farklı yapacağınız şey var, hangi karakter ile puan yükseltmek istiyorsanız o karakter ile etkileşime geçin.

Saat 21:00'da çalışma odasına git, içeride Kelly, bilgisayardan düğün ile ilgili internet sitelerine bakıyor olacak. Karar vermesi için "yardım et" seçeneğini (1. seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak. Bunu yaptıktan sonra uyuyun.

Saat 21:00'da banyoya gir. Sarah, banyo yapıyor olacak. Banyoyu temizlemeni söyleyecek. "O, içerideyken banyoyu temizle" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bundan sonra uyuyun. Gece, 03:00'da uyanacaksınız ve Sarah ile bir yabancının ilişkiye girdiğini göreceksiniz.

Uyuyunca bir rüya göreceksiniz.

BWA