BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Rehber Kelly's Family: Mother in Law Türkçe Rehber-İlk 3 gün

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Sarah ile ilişkinizi arttırmak için yapabileceğiniz genel şeyler:

1. Oturma odasını(Salon) temizlemek (+2 İlişki).
2. Banyoyu temizlemek (+2 İlişki).
3. Sarah'ın odasını temizlemek
(+2 İlişki).
4. 2 saat boş vakit bulduğunda çalışma odasına gidip bilgisayarda çalışmak (+20 para).

Not: Bu genel şeyleri her gün yapmak zorundasın!

GÜN 1

Saat 9:00'da havuza in, Sarah havuzda olacak. Sarah bikinisini giydikten sonra, "Sarah'a yaklaş" seçeneğini seç. (1. seçenek) Yanına gidince "İltifat et" (2. seçenek) bu sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

İlk gün saat 10:00'da mutfağa git, Sarah orada olacak. "Yakınlaş" seçeneğine tıkla ve iltifat et (2. seçenek) bu, sana +5 İlişki puanı kazandıracak.

İlk gün saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git, Sarah dışarı çıkıyor olacak. "Seni ben götürürüm" Seçeneğini seç; Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Sarah'ı bırakıp eve döndükten sonra (Saat 16:00) oturma odasında (Salon) Kelly olacak. "Kelly ile birlikte Tv izle"yi seç. Daha sonra karşına 3 tane seçenek çıkacak. "Üstümü değiştirip seni havuzda seni havuzda bekleyeceğim" seçeneğini (2. seçenek) seç.

Havuzda, senden vajinasını yalamasını isteyecek. "Hizmetinizdeyim" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bu, sana +15 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 21:00'da çalışma odasına git, içeride Kelly, bilgisayardan düğün ile ilgili internet sitelerine bakıyor olacak. Karar vermesi için "yardım et" seçeneğini (1. seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak. Daha sonra uyu.

GÜN 2

Saat 9:00'da havuza in. Sarah, havuzda olacak. "Sarah'a yaklaş" seçeneğini (1.seçenek) seç. Yanına gidince iltifat et seçeneğini (2.seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 10:00'da mutfağa git. Sarah, orada olacak. "Yakınlaş" seçeneğini seç ve "İltifat et". Bu, size +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, orada olacak. "Seni ben götürürüm" seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 16:00'da oturma odasında (Salon) Kelly olacak. "Kelly ile birlikte Tv izle"yi seç. Sonra karşına 3 tane seçenek çıkacak. "Üstümü çıkartıp seni havuzda bekleyeceğim" seçeneğini (2.seçenek) seç.

Havuzda, senden vajinasını yalamasını isteyecek. "Hizmetinizdeyim" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bu, sana +15 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 21:00'da çalışma odasına git, içeride Kelly, bilgisayardan düğün ile ilgili internet sitelerine bakıyor olacak. Karar vermesi için "yardım et" seçeneğini (1. seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak. Daha sonra uyu.

GÜN 3

Saat 9:00'da havuza in. Sarah, havuzda olacak. "Sarah'a yaklaş" seçeneğini (1.seçenek) seç. Yanına gidince iltifat et seçeneğini (2.seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 10:00'da mutfağa git. Sarah, orada olacak. "Yakınlaş" seçeneğini seç ve "İltifat et". Bu, size +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, orada olacak. "Seni ben götürürüm" seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 16:00'da oturma odasında (Salon) Kelly olacak. "Kelly ile birlikte Tv izle"yi seç. Sonra karşına 3 tane seçenek çıkacak. "Üstümü çıkartıp seni havuzda bekleyeceğim" seçeneğini (2.seçenek) seç.

BWA