BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Duyuru Öneri ve Görüşleriniz - Neler yapmalıyız? Nasıl gidiyoruz?

Bizden memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    230

Kytronix

Cirilla
Yönetim
-Forum Hakkında Görüşleriniz nelerdir?
-Neler yapmalıyız?
-Size sunduğumuz olanaklardan memnun musunuz?
-Ne tür yenilikler istersiniz?

BWADULT
forumunun kuruluş yıl dönümü yaklaşırken sizlerin sayesinde bu günlere geldiğimizi unutmadığımızın bilincinde olarak, siz değerli üyelerimizin görüşlerini almak istedik. Bu konu altında görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
İyi veya kötü bütün yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ankete oy vermeyi unutmayın...

snnchn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
On numara beş yıldız.
Birde fashion business'i çevirseniz mutlu olurum .
:)

Azzazell

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1-Öncelikle oyunlardaki ana giriş yaptığımız şarkı çok bayat daha havalı şarkılar kullanabilirsiniz

2-gif sorununu heltmelisiniz sitenizdeki normal gif ekleyemiyorum

3-oyunlardaki girişleri daha kolay yapmalısınız

4-sitenizi daha iyi yapabilirsiniz ara yüzü daha havali özel yapabilirsiniz

5-Şu sitenizdeki beğeni ifadeleri daha güzel olabilir mesela

Son düzenleme:

TOLGA

Premium+
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sizleri çok beğeniyorum,cevirilerdeki en sevdiğim olay da oyun ici rehber (dogru seçeneklerin yeşil ile belirtilmesi) olması. Tek kötü yanı ise forumdaki reklam olayı.Bunun dışında harikasınız

wtfvito

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Çevirdiğiniz oyunlar çok kısa oluyor ve hiçbir şey yapmadan bitiyor(çoğu). Daha uzun ve sadece vanilla olmayan fetish locator benzeri oyunlar çevirebilirsiniz. Diğer türlü çevirdiğiniz oyun çok sıradan oluyor. Nerdeyse bütün oyunlarda zaten sıradan romantizm var zaten biraz daha farklı bir şeye yönelebilirsiniz. Ve tabi ki uzun olması şartıyla

moxley

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
(+)lar:
Peynir ekmek gibi her gün her konudan her üyenin zevkine uyabilecek paylaşımlar yapmanız.
Erken erişim vs gibi olaylarınızın olmaması
Yz oyunlarınızın normal ceviri oyunlarla kapışacak kalitede olması
Güncellemesi gelen oyunların anında güncellenmesi

(-)ler:
Aklıma ciddi bi eksi gelmedi ama bildiğimiz standart görsel roman harici oyunların daha fazla gelmesi çevrilmesi (House party gibi)

Qualonde

Aktif Üye
10 dakikalık version 0.1 oyunlar yerine daha uzun oyunlara odaklanırsanız seviniriz teşekkürler

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Sizleri çok beğeniyorum,cevirilerdeki en sevdiğim olay da oyun ici rehber (dogru seçeneklerin yeşil ile belirtilmesi) olması. Tek kötü yanı ise forumdaki reklam olayı.Bunun dışında harikasınız
Tek gelir kaynağımız reklamlar olduğundan dolayı bu şekilde maalesef... Bu sorunu aşmak içinse bağış çözümü bulduk. Fakat ilerleyen zamanlarda alternatif çözümler üretebiliriz. Görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
(+)lar:
Peynir ekmek gibi her gün her konudan her üyenin zevkine uyabilecek paylaşımlar yapmanız.
Erken erişim vs gibi olaylarınızın olmaması
Yz oyunlarınızın normal ceviri oyunlarla kapışacak kalitede olması
Güncellemesi gelen oyunların anında güncellenmesi

(-)ler:
Aklıma ciddi bi eksi gelmedi ama bildiğimiz standart görsel roman harici oyunların daha fazla gelmesi çevrilmesi (House party gibi)
Oyun önerilerinizi konu açarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Yada bizlere bağış yaparak 2 adet Ren'Py destekli oyun isteğinde bulunabilirsiniz.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Gayet kaliteli bir siteniz var buna emin olabilirsiniz... tek gördüğüm eksik

Wartribe Academy çizimleri tarzı oyunlara biraz daha ağırlık vermeniz bu tamamen kişisel görüşümdür yanlış anlamayın lütfen..​

Oyun önerilerinizi konu açarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Yada bizlere bağış yaparak 2 adet Ren'Py destekli oyun isteğinde bulunabilirsiniz.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Ve evet uzun ve kaliteli oyunları bekliyoruz
Çevirdiğimiz çoğu oyunu potansiyellerine göre ve trend'lere göre seçiyoruz. Her uzun oyunlara yoğunluk gösterilirse zaman ve işleyiş bakımında aksamalar olabilir. Fakat yine de uzun süren oyunları çevirmeye çalışıyoruz. Görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
10 dakikalık version 0.1 oyunlar yerine daha uzun oyunlara odaklanırsanız seviniriz teşekkürler
Çevirdiğimiz çoğu oyunu potansiyellerine göre ve trend'lere göre seçiyoruz. Yeni bir oyunu çevirmeye başladığımızda o oyun hakkında bilgi ve fikir sahibi de olabiliyoruz. Ve gelen isteklerde yeniliğe açık olmamız doğrultusunda. Yani sürekli eski oyunlara değil de yeni oyunlara da yelken açmalıyız... Yorumunuz için teşekkürler.

Ensarhub

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
En başından beri buradayım ve verilen sözlerin hepsini yerine getirdiniz siteden olumsuz olmak neredeyse imkansız bedava ve hatasız oyun sunmak her baba yiğidin harcı değil. Ve neredeyse her gün gelen oyun sayısı ile bwa zirvede

Kytronix

Cirilla
Yönetim
En başından beri buradayım ve verilen sözlerin hepsini yerine getirdiniz siteden olumsuz olmak neredeyse imkansız bedava ve hatasız oyun sunmak her baba yiğidin harcı değil. Ve neredeyse her gün gelen oyun sayısı ile bwa zirvede
Teşekkürler.

emin1313

Aktif Üye
DIK
Serpent
Cartel
Summer
Aşşağı yukarı beğendim, şuana kadar ki tek sıkıntı herhangi bir oyunu indirmek için beğene tıkladığım zaman, reklam a atması, yeni sekmede reklama atmasını anlarım da kullandığım sekmede reklama atması biraz can sıkıyor, onun dışında çokta bir fazla bir şeyle karşılaşmadım.

BWA