BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Ren'Py Android Devam Edecek Polarity Türkçe APK - PC

The Naughty Teacher

Melissa
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Polarity, tamamen animasyonlu içeriğe sahip, seçim odaklı bir gerilim/gizem/aşk oyunudur. Yaptığın seçimler önemli. Oyuncu karakterinin hikayesini ve ahlakını şekillendirirler. Kiminle aşk yaşayabileceğinizin sınırı yok. Oyundaki her kadın potansiyel bir ilişki seçeneğidir. Çekici, orta yaşlı, emekli olmuş profesyonel bir dövüşçüsünüz ve baştan başlıyorsunuz: yeni bir şehirde yeni bir hayata. Kendinizi romantizm dolu bir dünyaya itiyorsunuz; önceki yaşamının çok az zaman ayırdığı bir şey. İki komşunuz ve 18 yaşındaki kızlarıyla yakın ilişkileri keşfedin. Sadık kalın ya da onların arkasından gizlice dolaşın ve ele geçirebildiğiniz her kızla oynayın. Ama dikkatli ol... seni bekleyen oldukça büyük ve potansiyel olarak üzücü sürprizler var...​

Yayınlanma Tarihi: 2021-10-13
Geliştirici: SirDammed Patreon
Sürüm: 0.4.3
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 509 MB
Oyun Boyutu APK: 521 MB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Erkek kahraman, Yolsuzluk, Harem

Android kullanıcıları için yazı boyutu ve metin arkası perdesi Ayarlar menüsünden ayarlanabilir. Parmağınızı sağa doğru kaydırdığınızda İleri Sarma, sola doğru kaydırdığınızda Geri Sarma, yukarı doğru kaydırdığınızda Menü, aşağı doğru kaydırdığınızda ise Alt Bar ve Oyun Yazıları gizlenmektedir.
İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Antolika

Sadık Üye
Oyunu hızlıca bitirim çok sevdim açıkçası yzsini yapan arkadaş çok iyi yapmış uzun zaman oldu böyle güzel yz ile oynamayalı teşekürler yapan arkadaşa bwa farkı 😎😎😎

Hitman147

Kayıtlı Üye
Admin nursing back to pleasures oyunun yüklermisin.

asas112

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 karakterin sahneleri çıkarılmış sanırsam

asas112

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
oyunu zevkle oynarken orası çıkarılmış diye oynayasım kaçtı :(

Bwasivar123

Ben
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu oyunlar niye güncelleme almıyor yanlış anlamayın kızmıyorum merakımdan çünkü çok güzel decamı olsa harika olur

illegalycl

Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
oyun sahne ve konular harika fakat seve almıyor

BWA