BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Prince of Suburbia Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Prince of Suburbia.png
GENEL BAKIŞ
Ana karakter, her genç erkeğin istediğini isteyen 18 yaşında bir bakire. Yaz ısınırken, hayatındaki kadınlarla olan cinsel gerginlik de öyle. MILF komşusu teşhirciliğe yeni bir ilgi keşfediyor. Üniversite yaşındaki kız kardeşi kıyafetlerini açık tutamıyor. Annesi, oğlunun davranışındaki son değişikliklerden dolayı kafası karışmıştır. İstediğini elde etmesi için bu riskli durumlardan kurtulmasına yardım edebilir misin, yoksa hayatının geri kalanında bakire mi kalacak?

Yayınlanma Tarihi: 2022-04-13
Geliştirici: TheOmega Patreon
Sürüm: 0.6 Rewrite
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 1.05 GB
Oyun Boyutu APK: 256 MB
Dil: Türkçe
Tür:
2DCG, Erkek kahraman, Animasyon, Flört simülasyonu, Kadın hakimiyeti, Lezbiyen, Erkek hakimiyeti, MILF, Mobil oyun, Sandbox

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

cenkbeyi

Kayıtlı Üye
şu milyonlink zımbrtısından nasıl kurtulabiliriz gün akşama döndü sabah oldu geçemiyorum

Marda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Knk 5 saniye beklerken başka sayfaya geçme orada bekle yoksa bitmesi uzun sürüyor. Onun dışında geçemediğin yer var mı?

cenkbeyi

Kayıtlı Üye
kank hangi 5 snye den bahsediyon öyle ömür yiyo bende yenile baştan yenile baştan bekle derken kendi kendine atlıo en az 15 20 dakkam geçio her seferinde başka sitelerde bu zımbırtıya geçmiş

Marda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
kank hangi 5 snye den bahsediyon öyle ömür yiyo bende yenile baştan yenile baştan bekle derken kendi kendine atlıo en az 15 20 dakkam geçio her seferinde başka sitelerde bu zımbırtıya geçmiş
Ben valla operadan giriyorum. Robot değilime basıyorum sonra 5 saniye sayaç başlatıyor. 5 saniye dolunca bağlantıyı al diyorum direkt oluyor. Tabi etrafa da basmıyorum ve hiç yenileme felanda olmuyor.

cenkbeyi

Kayıtlı Üye
Ben valla operadan giriyorum. Robot değilime basıyorum sonra 5 saniye sayaç başlatıyor. 5 saniye dolunca bağlantıyı al diyorum direkt oluyor. Tabi etrafa da basmıyorum ve hiç yenileme felanda olmuyor.
sorun google chrome da galiba sen opera deyince operadan 1 link açtım sonra google chromedan sıfır sıkıntı linkler açılmaya başladı

DemonKing11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Adminler APK'da Kayıt,Geç,Menü tuşları vb yok nasıl bulabilirim onları ?

Ahhmettt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyunda kahvaltı yapılması gerekiyo ama yemek masasına ne kadar basarsam basayım ilerleme yok bu hatayı düzeltebilir misiniz

Anonim117

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyunu yuklemeye calistigimda ip adresiniz yasaklanmis diye bi sayfa cikiyo bunu nasil duzeltirim

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
ViM Studios'un ilk oyunu. Kendisi şu sıralar ikinci oyunu olan A Shot in the Dark'ı geliştiriyor. Oyunumuzda hikâye anlamında neredeyse hiçbir şey yok. Klasik ev hikâyeli oyunlarda olan hikâyenin temelini oluşturma süresi bile bu oyunda bulunmuyor. Daha oyuna başlar başlamaz karakterlerle ilişkiye girmeye çalışıyoruz. Karakterleri adamakıllı tanıyamıyoruz bile, diyaloglar çok kısa sürüyor. Ayrıca oyunda yaptığınız herhangi bir seçim yok. Yapımcı basit bir hikâye oluşturmuş ve sizler de bunu oynuyorsunuz. Hikâyeye ilginçlik katılmak adına oyuna deneysel bir hikâye de yazılmaya çalışılmış ancak bu da pek başarılı değildi.

Karakterlerle olan iletişimimiz ''öyle mi olmuş, hadi seks.'' şeklinde. Ayrıca bütün karakterler dünyada sadece biz varmışız gibi üzerimize atlıyor. Yapımcı bunu bir deneyin sonucuna bağlamaya çalışıyor ancak böyle bir şeyi çok detaysız anlatıyor. Oyunumuz sizlere hikâye anlamında çok bir şey vadetmiyor. Bundan dolayı hikâye anlamında bir beklentiniz olmasın. Elimizde basit bir ev hikâyesi var ve sizler bunu oynuyorsunuz, ayrıca oyunumuz harem tarzında olduğu için bu oyunda isteyip de elde edemediğiniz herhangi bir şey bulunmuyor.

Oyunumuzda kısmi bir dolaşım sistemi var, her ne kadar oyunda seçim olmasa bile ara sırada evde dolaşmalı ve etkileşim kurabildiğiniz yerlere tıklamalısınız. Eğer bunu yapmazsanız oyundaki bazı sahneleri kaçırıyorsunuz. Bazı yerlerde evin dışına çıktığınız da oluyor ancak bunlar çok az.

Oyundaki karakterler yeni gelen görsel güncelleme ile inanılmaz olmuş. Belki de oyunda beğenebileceğiniz yegane şey karakterler ve animasyonlar. Oyun ilerledikçe animasyonlar aşırı derecede mükemmelleşiyor. Özellikle oyunun sonlarına doğru göreceğiniz animasyonların sizleri bir hayli tatmin edeceğini söylemek istiyorum. İlk başlarda oyundaki karakterlerin çizim tarzlarını beğenmeyebilirsiniz ancak karakterler animasyonlu sahnelerde değişime uğruyorlar, bu değişim öyle böyle bir değişim değil. Animasyonlar o kadar iyi olmuş ki bazı animasyonları geçmeye kıyamıyorsunuz :D Birkaç animasyonun açısı gerçekten iyi değildi ancak animasyonlar genel anlamda muazzamdı.

Özellikle karakterlerin çizim tarzlarını çok beğendim, oyunun kendine ait görsel bir ambiyansı ve tarzı var. Hikâyenin bu kadar kötü olduğu bir oyunda, oyuna devam etmemi sağlayan şey oyunun çizim tarzı, animasyonları ve karakterlerin görselliği oldu. Ayrıca oyundaki hareketli animasyonlara özel karakterlerin seslendirmeleri tek kelimeyle harika olmuş. Özellikle oyunun sonlarına doğru karakterlerin çıkardığı sesler sonrası ''ne oluyoruz lan'' dedim :D

Açıkçası yapımcı animasyon ve karakterler anlamında gerçekten çok güzel işler yapmış. Bazı karakterlerin vücut hatları çok abartılıydı ancak ben genel anlamda oyunun görsel tarzını beğendim. En üzüldüğüm konu oyunun potansiyelinin harcanmış olduğu gerçeğiydi. İyi bir hikâye ile bu oyun top tier bir yapım olabilirdi. Şimdiyse elimizde ortalama bir yapım olduğunu söylemem gerekiyor. Oyunumuzun 6-7 saat kadar sürdüğünü belirtmem gerekli.

Hikâye anlamında herhangi bir şey beklemeyin. Arkada kulağınıza fısıldanan bir hikâye varmış gibi düşünün, hiçbir seçim yapmadan oyununuzu rahat bir şekilde oynayın. Oyun sizlere bolca görsellik sunacak, ortalama bir yapım olmasına rağmen bence keyif alabileceğiniz bir oyun, tabii hikâye kısmını aklınızdan çıkarmanız gerekli :D Ayrıca yapımcımız oyuna pek çok dil çevirisi eklemiş ve bunların arasında Türkçe de bulunuyor, açıkçası Türkçe yamanın da çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Oyunumuz sitemizde güncel değil, final vereli 3 gün kadar oldu. Yapımcımız 2024 senesine doğru oyuna DLC eklemeyi de düşünüyor, oyunumuzu sevenlerin bilgisine...

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
steamda 1.0 güncellemesiyle türkçe ekleneceğini bildiğim için 20 kasım öncesi almıştım ve 18.saatin sonunda part 2 dahil hepsini bitirdim süperdi tek kelimeyle .ama aşırı beklentisi olanlar sevmez ben çok beğendim .hamilelik dlcsi gelecekmiş umarım oda türkçe olarak gelir.

BWA