BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı S.H.E.L.T.E.R. Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim
SHELTER.png
GENEL BAKIŞ
Herkesin korktuğu gün, herkesin asla gelmeyeceğini umduğu gün, bir nükleer bulut biçiminde geldi. Vatandaşlarının hayatlarını kurtarmak ve korumak için inşa edilen hükümet sığınma evleri, kısa sürede aşırı nüfus ve yiyecek eksikliğinden dolayı çöktü.
Başka seçeneği kalmadan, çoğu yüzeye dönerek başka bir hayat bulmaya çalıştı. Ne yazık ki onlar için, açlıktan yavaş bir ölümü radyasyondan acı verici ölümle değiştirdiler. Şimdiye kadar hayatta kalanlar için tek seçenekler bunlardı ... ama senin için değil.​

Yayınlanma Tarihi: 16.04.2024
Geliştirici: Winterlook Patreon
Sürüm: v1.0 FİNAL
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 1.0 GB
Oyun Boyutu APK: 265 MB
Dil: Türkçe
Tür:
2DCG, Macera, Harem, Romantik, Futa/Trans, Erkek Kahraman, Canavar Kız, Bakire, Bilimkurgu, Lezbiyen

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Blaster

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 247
GENEL BAKIŞ
Herkesin korktuğu gün, herkesin asla gelmeyeceğini umduğu gün, bir nükleer bulut biçiminde geldi. Vatandaşlarının hayatlarını kurtarmak ve korumak için inşa edilen hükümet sığınma evleri, kısa sürede aşırı nüfus ve yiyecek eksikliğinden dolayı çöktü.
Başka seçeneği kalmadan, çoğu yüzeye dönerek başka bir hayat bulmaya çalıştı. Ne yazık ki onlar için, açlıktan yavaş bir ölümü radyasyondan acı verici ölümle değiştirdiler. Şimdiye kadar hayatta kalanlar için tek seçenekler bunlardı ... ama senin için değil.​

Konu Güncellendi: 2021-03-28
Yayınlanma Tarihi: 2021-03-27
Geliştirici: Winterlook Patreon
Sansür: Hayır
Sürüm: 0.28
İşletim Sistemi: Windows,Android
Oyun Boyutu PC:204 MB
Oyun Boyutu APK:212.0 MB
Dil: Türkçe

İNDİRME LİNKLERİ
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

1.0 APK sürümü ne zaman gelecek ?

Regemleo

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Güzeldir umarım

NAMELESSDEAD

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Çok iyi oyun kesinlikle oynayın derim

MORGOTH.

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
GÜZEL ELİNİZE SAĞLIK

Siten

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Şey telefona yüklemek daha mı iyi olur hem yanlış anlamadıysam full sürüm apk halinde rica etsem beni aydınlatır mısınız

suroj1994

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Final sürümü sanırım başka bir sürüm gelmeyecek ?şu sebeple soruyorum telefonum save dosyası oluşturmuyor her oyuna baştan başlamaktan sıkıldım o sebeple sordum

NAMELESSDEAD

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Süper bi oyun ama final verdi o yüzden bu tarz oyunların daha fazla çevirisi güzel olur (Apocalypse Mutant Erotica - World After War - Apocalypse gibi oyunlar gelsin lütfen)

BWA