BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek STWA: Unbroken Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Kavga her zaman Sevgililer kanında vardı. Küçük sokak dövüşlerinden Korucu okuluna ve nihayet yolunu bulduğunu sandığı 5. Özel Kuvvetler Grubuna kadar.
Yıllar sonra kendini Londra'nın kalbinde yaşarken, Karma Dövüş Sanatlarının rekabetçi dünyasında kendine bir yol çizerken bulur. Yıllar önce hayal ettiği hayat bu değildi ama yine de rahattı. Ani bir trajedi onu genç bir kadının dünyanın geri kalanıyla olan tek bağı bıraktığında, kendisini uzun zamandır geride bıraktığını düşündüğü bir role itilmiş bulur. Kendisini ve etrafındakileri güvende ve aklı başında tutmayı başarırken, profesyonel sporların tehlikeli dünyasında gezinebilir mi? Yoksa sonunda etrafındaki baskıya yenik düşüp kırılacak mı?
Yaptığınız seçimler sadece kendinizi değil, etrafınızdaki herkesi de akıllıca seçecektir.​

Güncellenme Tarihi: 04.03.2024
Geliştirici: STWAdev Patreon
Sürüm: Part 6
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 8.11 GB
Oyun Boyutu APK: 1.22 GB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Erkek kahraman, Animasyon, Elle Muamele, Oral seks, Vajinal seks, Bakire

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Zemtom

Saygın Üye
Kesinlikle oynanması gereken bir oyun.Hem karakterler hem de hikayesi bakımından güzel oyundu

Ludens

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Yeni bölümü çıktı please çeviri

Azzazell

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Geleceği olan güzel oyunlardan birisi oyun eğer devamı gelirse oynamayı çok isterim
Çevirene ve bwadult harikasınız 💯💯

AmonRa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Bu oyunun son durumu ne patreon sayfasına baktım ama anlamadım şuan güncel mi sürümü

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
hadi bakalım indiriyorum umarım iyidir

ayi5831

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
usta bu güzel oyun diye duydum. neden güncellenmemiş anlamadım. eğer güncellenirse deneriz. şimdi indircem ama kısa gelicek büyük ihtimalle.

ayi5831

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyun baya güzel ya. gerek hikayesi olsun gerek karakterleri olsun baya beğendim. daha fazla dövüş olsaydı iyi olurdu. severek oynadım

BWA