BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Summer's Gone Ch. 5 Beta Türkçe PC APK

Gurkan17

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5. Bölüm olunarak ilerlenirse taimini kaç dk sürüyo?

Bwadult4334

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Reis betaya oyun değişiklikler olucağı anlamınamı geliyor

44kaya44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
umarım güzel sahneler vardır 😂

Zalimyar2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Yapımı güçlü olan çoğu oyunu oynadım ama ben bu oyun kadar hikayenin içine çeken hiç bir oyun görmedim. Konusu, karakterlerin muhteşemliği, hikâyenin ilerleyişi gerçekten her şey çok iyi şekil de işleniyor ve ilerliyor. 5. bölüm oldu hala hiç bir seks sahnesi yok ama umurumda bile değil inanılmaz iyi ilerleyen bir hikaye var. Bence bir tıkta olsa cinsel sahne eklenebilir artık. Yapımcıya ve çevirenlere teşekkür ediyorum inanılmaz bir emek var bu oyunda. Bence camianın en iyi oyunu bu oyundur.
Yapımcı 2. sezon+18 sahne ekleyeceğini söyledi . Ayrıca hikaye sandığınızdan çok daha iyi yapımcının iki oyunuda birbiriyle bağlantılı harika bir senaryo var iki oyun arasında son sezon da ki kütüphane sahnesinde bazı şeyker açığa çıkmaya başlıyor yavaşta olsa

44kaya44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Yapımcı 2. sezon+18 sahne ekleyeceğini söyledi . Ayrıca hikaye sandığınızdan çok daha iyi yapımcının iki oyunuda birbiriyle bağlantılı harika bir senaryo var iki oyun arasında son sezon da ki kütüphane sahnesinde bazı şeyker açığa çıkmaya başlıyor yavaşta olsa
öteki oyunu hangisi kanka

Zalimyar2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Di
öteki oyunu hangisi kanka
Diğer oyunu where it all began . İki oyun birbiriyle bağlantılı aralarında 20 yıl fark var deniliyor. Eğer son bölümü oynadıysan kütüphane sahnesindeki katie diğer oyundaki karakter iki oyunuda oynamanı tavsiye ederim çünkü hikayaler bağlantılı.

44kaya44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Di

Diğer oyunu where it all began . İki oyun birbiriyle bağlantılı aralarında 20 yıl fark var deniliyor. Eğer son bölümü oynadıysan kütüphane sahnesindeki katie diğer oyundaki karakter iki oyunuda oynamanı tavsiye ederim çünkü hikayaler bağlantılı.
tamam kanka sağol ben bu oyunu niye burada bulamadım yok mu acaba

gavurm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Çeviri ekibinin eline sağlık. Bu kadar hızlı ve ücretsiz şekilde bu güzel oyunu sayenizde bitirdim. Bence en iyi update olmuş. Adult oyunların şahı bu oyundur.

Ufuk.gny

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyunu yükledim girişte yaptım ama ne zaman yeni oyun açsam oyundan atıyor nasıl çözülür yardımcı olabilecek varmı ilk chapter hepsini android üzerinden oynadım yeni gelen güncelleme de böyle bir sorunla karşılaştım

Marefyn

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
BWA