BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı Adrianne and Oliver Türkçe APK - PC

LEGOLAS

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Adrianne-and-Oliver.png
GENEL BAKIŞ
Adrianne'nin hikayesi dokunaklı olacak ve hayatındaki kilit kararlara odaklanacak.
Manken olma hayallerini körü körüne kovalayabilir ve onu elde etmek için sahip olduğu her şeyi feda edebilir,
sevgi dolu kocasıyla güvenli bir ilişki içinde kalabilir veya kalbinin kendisi için neyin en iyi olduğuna karar vermesine izin verebilir.
Yolda bulacağı yeni cazibelere direnebilecek mi? Ahlaki pusulası, onu kullanmaya çalışan insanlardan güvenli bir mesafede tutacak kadar sağlam mı?
Kocasına sadık kalabilecek mi yoksa duygularını başka bir yerde mi bulacak?​

Yayınlanma Tarihi: 2022-12-26
Geliştirici: Lesson of Passion Steam
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 1.33 GB
Oyun Boyutu APK: 517 MB
Oynanış Süresi: 2+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3dcg, hareketli, kadın kahraman, sandbox, vajinal seks, anal seks, oral seks, grup seks, çoklu penetrasyon, ırklar arası, lezbiyen, el yordamıyla, aldatma, büyük kalçalar, büyük göğüsler

Not: Oyunda bir çok farklı son ve rota mevcuttur. Oyunu tekrar oynayıp farklı seçenekler deneyerek daha çok sahne görebilirsiniz. Sonlar ve Galeri Kısmından tüm sahnelere erişim sağlayabilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Darkness1

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Karı iyiymiş ag keşke MC erkek olsaydı be

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Her şeyden önce basit bir karı-koca ilişkisini oynuyoruz. Hikâyenin herhangi bir derinliği ne yazık ki yok. Oyunumuzun ana karakteri kadın, yaptığınız seçimlere bağlı olarak sahneler değişiyor ve aynı zamanda ilişkiye girdiğiniz kişiler de değişiyor. Oyunumuzda Unity görev sistemi kısmi bir şekilde kullanılmış. Haritada mekanlara gidiyorsunuz ve bu mekanlarda çeşitli karakterler ile tanışıp ilişkinizi ilerletiyorsunuz. Yaptığınız seçimlere bağlı olarak belli karakterleri haritada göremeyeceksiniz ya da tanışamayacaksınız. Oyunda ilerleyebileceğiniz 4'ten fazla gidişat var, kocanıza sadık kalmanızı pek önermiyorum. Çünkü sadık kalma kısmı çok kötü bir şekilde işlenmiş, sadık olsanız bile istediğiniz şeyleri elde edemiyorsunuz. Bundan dolayı oyunda çok yönlü gitmeye çalışın, hangi karakterlerle iletişim kuracağınıza bir vakit sonra kesin olarak seçmeniz gerekecek. Oyundaki sahnelere, sonlara ve kişilere ulaşmak zor değil, sadece biraz uğraş gerektiriyor.

Oyundaki karakterlerin hepsini beğendiğimi söyleyebilirim. Özellikle kadın karakterler çok güzel bir şekilde modellenmiş. Aynı zamanda çoğu hareketli animasyon sahnesini de yarıya yarıya başarılı bulduğumu söyleyebilirim. İştah kabartan türden hareketli animasyonlar olsa da belli animasyonlar çok donuk ve robotsu kalmıştı. Genel anlamda oyunun modellemeleri ve ambiyansı güzeldi. Oyundaki bütün sahneleri açmak isterseniz yaklaşık 2-3 saatinizi alabilir. Aynı zamanda oyunu oynarken arka planda bir müzik de bizlere eşlik ediyor. Oyunda efekt sesleri de bulunuyor ancak ben bunları genel anlamda başarılı bulamadım.

Evet, genel anlamda ortalama bir oyun olduğunu söylemem gerekli. Oynanış anlamında zor bir oyun değil ancak oyundaki sadece birkaç son sizleri tatmin ediyor. Karakterler derin olarak işlenmemiş ve bazı şeyler çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Oyun her ne kadar uzun sürse de siz oyunu oynamaya girerken çerez bir oyun oynayacakmış gibi girin. Beklentinizi çok yüksek tutmadığınız sürece keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yapay zeka çevirisi ise gayet yerindeydi, çoğu şeyi anlayarak oynadım :)

lokiloki68

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sürekli yarım kalıyor. sex ve sonlar galerisine gidiyor. onu nasıl düzeltirim. ilerleme saülayamıyorum

omerraksoy1997

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
+, sahnelerin kilidini açar diyor açamadım nasıl açabilirim

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Ne yazık ki. Bütün sahneleri açmak için bir modder tarafından yapılmış mod bulmanız gerekli. Onu da global forumlardan bulabilirsiniz. Elimde mod var ancak buradan dosya paylaşımı yapamıyorum. Buradan sizlere bir dosya linki atayım ancak bunu hızlı bir şekilde indirin. Genelde böyle linkler kendini birkaç gün sonra çok indirilmediği için imha ediyor:

BWA