BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı Callisto Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Eski bir askeri subayın rolünü oynuyorsunuz, şimdi uzayın genişliğinde ticaret ve çöpçülük yaparak geçimini sağlamaya çalışıyorsunuz. Callisto ve paçavra mürettebatı olan geminiz, seyahatleri boyunca yeni maceralar ve ilişkiler yaşıyor.​

Yayınlanma Tarihi: 29.02.2024
Geliştirici: Xavster Gaming Patreon
Sürüm: 1.00
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 3.38 GB
Oyun Boyutu APK: 1.36 GB
Oynanış Süresi: 5+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Erkek kahraman, Bilim Kurgu, Lezbiyen, Milf, Canavar kız, Sandbox

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

hyodo

Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kota hatası veriyor linkler dünde hata veriyordu

ulu_er

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
başka bir yere yükleyemiyormusunuz adminler rica etsek

fernandotorres

Kayıtlı Üye
Sandbox' mu aman allahım dedim.. Teşekkürleeeeeeeerrrrrr... İyi oldu bu büyükte bir oyunmuş. Baya oynarım bunu çok iyi zaman geçiririm oynarken. 😎😎 Tam gaz devam.

Raizel

Saygın Üye
Sandbox oyunlarını pek sevmem fakat uzay temalı olduğundan hoşuma gitti devamını beklemedeyim.

Savas

Editör
Beyler bu oyunun hikayesi nasıl devam ettiriliyor ? Görevlere nasıl baslayacagımı bulamadım...

Azzazell

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Burdaki üçüncü fotoğraf lust academy diye bir oyuna ait haberiniz olsun dostum🤔🤔

Aardbei10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Satışı nasıl yapacağız anlamadım, bilen var mı

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yapımcımız ''Xavster Gaming''in ilk oyunu. Uzun zamandır uzay temalı bu kadar güzel bir oyun oynamamıştım. Açıkçası oynadığım o kadar uzay temalı oyundan sanırım en iyisi bu oldu. İçerik bakımından, görsel bakımdan, müzik bakımından, senaryo bakımından, harika bir oyun olmuş. Oyunun başlarında bir gemide kaptanken yaptığımız bir hata sonucu beş parasız ve mesleksiz bir insan oluyoruz. Uzun uğraşlar sonrası kendimize bir gemi alıyoruz ve kendi tayfamızı oluşturmaya çalışıyoruz. Oyunun baş kısmında, kaptanın odasına (yani ana karakterimizin odasına) gitmeli ve oyunun tanıtım kısmını izlemelisiniz. Burayı izlemeden oyunu oynamaya sakın başlamayın, ana hikâyenin nasıl başladığını ve ne yapmanız gerektiğini burada öğreniyorsunuz, yani oyunun bir tanıtım kısmı bulunmakta.

Daha önce Water World veya benzeri bir oyunu oynamışsanız, oyunun ambiyansına alışmanız uzun sürmez. Gemimiz odacıklara bölünmüş durumda, sağ yukarıdaki konum işaretine tıklayarak odalar arasında geçiş yapıyorsunuz. Odalarda belli günlerde eventler oluyor, bu odalarda yıldız işareti olduğunu görebilirsiniz. Oyunu ilerlettikçe belli yıldızlı görevler tekrara düşüyor ama oyunun tekrarlayan bir döngüsü yok, hatta oyunu oynamak çok kolay. Başlarda alım-satım yaparken zorlanabilirsiniz ancak bu çok önemli değil, daha sonları bunu yapmanız kolay olacak.

Oyundaki karakterlerin hepsi inanılmaz derecede başarılı olmuş. Her bir karakterin kendine özgü bir hikayesi var ve anlatımları gerçekten çok güzel olmuş, hatta belli karakterlerin yapı bakımından hikaye içinde değiştiğini görebilirsiniz. Yani oyunu oynamıyor adeta yaşıyorsunuz. Oyunda en komik bulduğunuz karakterlerin bile çok acıklı hikayeleri bulunmakta. Açıkçası karakterlere bu kadar uğraşılmış olması beni bir hayli memnun etti.

Geminize aldığınız mürettebat komple kadınlardan oluşuyor, bu biraz ütopik bir unsur ancak yapımcı bunu çok iyi bir şekilde kotarmış. Sadece mürettebatınız değil, aynı zamanda oyunda birçok ırk ve yan karakter de bulunuyor ve evet hepsinin anlatımı muazzam olmuş. Oyundaki ana amaç başlarda farklı iken, oyunun sonlarına doğru bu amaç çok değişik bir yöne evriliyor. Krillen adlı bir impatorluk, uzay evrenindeki bütün ırklara zulüm ediyor; kimilerini hakimiyeti altına alıyor, kimilerinin ise gezegenini yok ediyor. Biz ise bu süreçte basit bir gemi kaptanıyken Krillen imparatorluğunu imha etmeye çalışan önemli bir role bürünüyoruz.

Oyundaki hareketli animasyonlar aşırı derecede iyi ve iştah kabartan türden olduğunu söylemem lazım. Her kadın karakteri elde etmeniz mümkün ancak hepsiyle bir son görmeniz mümkün değil. Oyunda iki tip animasyon var; biri her gece odanıza bir kadını çağırmanız ile mümkün oluyor, biri ise sahneler ilerledikçe ortaya çıkıyor. Yani ana hikayenin ve yan hikayelerin, hatta gemideki bazı eventlerin animasyonları siz bir şey yaparsanız açılıyor, bir şey yapmadan da açılanları da var. Oyundaki kadınların sevgisini kazandıkça da onları odanıza çağırdığınız ve animasyon elde ettiğiniz sahneler var. Animasyonlar gerçekten muazzam, özellikle Tanya karakterinin event sahnelerine çok uğraşılmış. Oyunun müzikleri de sizi çok iyi bir şekilde moda sokuyor; animasyon sahnelerinin müzikleri, ana hikâyenin müzikleri, oyunu oynarken stabil çalan müzikler beni adeta büyüledi. Oyunu sanki bir doğa havası içinde oynuyormuş hissine kapıldım desem tam yeri olur.

Oyunda 4 adet sonra görebiliyorsunuz ve içlerinden hepsi beni tatmin etti. Açıkçası oyunun bende BADIK etkisi bıraktığını söyleyebilirim. Hani bir oyunu oynarsınız ve hiç bitmesin istersiniz ya, işte bu oyun tam da böyle olmuş. Gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim bir oyun, kesinlikle girin ve bu oyunu deneyin. Oyunun bir hayli uzun sürdüğünü söylemekte fayda var, açıkçası sindire sindire oynarsanız 2 veya 3 gününüzü alır. Hızlı bir şekilde hiç ara vermeden oynarsanız, oyuna 1 gününüzü ayırmanız gerekiyor. Şeçtiğiniz seçenekler oyuna ortalama bir biçimde etki ediyor, yani belli yerlerdeki seçimleri yaparken dikkatli olun. Aynı zamanda oyunun tekrar döngüsüne kapılmamak için bol bol gideceğiniz gezegenleri değiştirin ve odanızı sık sık kontrol edin :)

Oyunumuz kesinlikle Türkçe yamayı hak eden bir oyun. Çevrilmesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Oyun yaklaşık 8 ay önce final verdi ve global forumlarda 4.5 yıldız ve üstü alabilmiş bir oyun. Şu an sitede güncel değil, umarım konu güncellenir.

Promovic

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Android linkleri bozuk

sgturk

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Android'de Her iki linkte ölü!