BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Ren'Py Android Tamamlandı Going Rogue Türkçe APK - PC

LEGOLAS

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
going-rogue.png
GENEL BAKIŞ
Kahraman polis akademisinden mezun olur ve koşulların baskısı altında çetelerden birine sızmak için gizli çalışmayı kabul etmek zorunda kalır.
Gelişimini ve diğer karakterlerin hayatlarını belirleyecek zor kararlar vermeniz gerekecek.
Mafyaya güvenilirliğini kanıtlamak için silahsız bir uyuşturucu satıcısını öldürecek misin? Kendini ifşa etme riski altında polise bilgi sızdıracak mısın?
Eski ortağının hayatından çıkacak mısın yoksa iyi olduğunu ona bildirecek misin?
Ve ciddi kararlar vermek arasında biraz rahatlayabilmeniz için oyunda üç ana romantik seçenek var.​

Yayınlanma Tarihi: 2022-12-02
Geliştirici: MrgT/Nu'ar Studios Patreon
Sürüm: Bölüm 7
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 6.37 GB
Oyun Boyutu APK: 767 MB
Oynanış Süresi: 8+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Anal seks, Animasyonlu, Büyük göt, büyük göğüsler, flört , ilaçlar, teşhircilik, el yordamıyla, mastürbasyon, aşağılama, erkek kahraman, mastürbasyon, milf, mobil oyun, ntr, oral seks, fuhuş, romantik, şaplak, alay, vajinal seks

* Ntr isteğe bağlıdır ve oyunun ana teması değildir*

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

İzmirli852

Saygın Üye
Bu arada milyon link yok Android de direk indirme bağlantısına giriyor düzeltin bazıları bana söylenmesin reklamlı bağlantı olmadığında bu site ayakta kalamaz ben reklamlı istemiyorum diyenler vip üye olabilir ekmek olmuş saygıdeğer dostlarım 5 ₺ bu krizde çok uygun paketler sunuyorlar paralı oyun satan sattığında bile reklamlı link koyanları demiyorum bile oyun 8 saat üzeri olabilir bunlar emek emeklerin karşılığını verelim hiç olmadı BWA en iyi adult platformu 👑🤏

Zemtom

Saygın Üye
Uzun zaman sonra oynadığım en sağlam oyunlardan biriydi.Hikayesi,grafikleri,finali.Çeviri için teşekkürler

safigg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
indirme linkini gdrive yenilermisiniz indirilmiyor

safigg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
arkdşlar bakıyormusunuz bilmiyorum cumartesi yazmıstım ama daha dönüş olmamış indirme linki gdrive da olmuyor çalışmıyor yenilermisiniz

aytoldi1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sitenizi epeydir kullanmıyordum az önce neden kullanmadığımı hatırladım. Yeryüzündeki en b**tan link geçme uzantısını kullanıyorsunuz çünkü. Milyonlink ile linki geçmenin imkanı yok. Bundan böyle 2 sene daha girip bakmam bile muhtemelen.. Bu kadar güzel içeriğe bu link sitesi ne arkadaş ya, sırf milyonlink yüzünden kullanmayan kim bilir kaç kişi vardır eminim.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Sitenizi epeydir kullanmıyordum az önce neden kullanmadığımı hatırladım. Yeryüzündeki en b**tan link geçme uzantısını kullanıyorsunuz çünkü. Milyonlink ile linki geçmenin imkanı yok. Bundan böyle 2 sene daha girip bakmam bile muhtemelen.. Bu kadar güzel içeriğe bu link sitesi ne arkadaş ya, sırf milyonlink yüzünden kullanmayan kim bilir kaç kişi vardır eminim.
Gün içerisinde değişecek.
Daha önce BCVC kullanıyorduk yine çok şikayet gelmişti. Tekrar alternatif bir yönlendirme sitesi deneyeceğiz.

straffez

Saygın Üye
Sadık Üye
Çeviri için teşekkürler. Hikayesi böyle oldu bitti gibiydi yani idare ederdi bence.

eses

Dosyalar goruntulenemiyor
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyunun girişinde nasıl giriş yapacağız

ARDX20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Admin oyuna giriyorum isim ve şifremi yazdıktan sonra giriş diyince hata ekranı geliyor ondan sonra BWADULT a bildir ve geç diyince oyundan atıyor

BWA