BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Unity Devam Edecek House Party 0.21.1 Türkçe PC

Delimanyak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
hersey guzel ellerınıze saglık fakat reklamları gecıp ındıremıyoruzkı

Kytronix

Cirilla
Yönetim
hersey guzel ellerınıze saglık fakat reklamları gecıp ındıremıyoruzkı
Cihazınıza gerekli uygulamaları yüklemeyi deneyin veya Premium paketler satın almayı düşünebilirsiniz. (Her bütçeye uygun paketler mevcut.) Ayrıca, Discord sunucumuzdaki çekilişlere katılarak, Premium paketler kazanabilirsiniz.

Delimanyak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
ben baska yerlerdende ındırdım oynadım ama ındırme lınkıne asla ulasılmıyor .. once bı oyun ındırırlır bakılır cevırısıne felan sonra guzelse pıremuum felan satın alınır daha yenı uye oldum ve hiç bır sekılde oyun ındırılmıyor neyse elınıze saglık yınede

Pekmez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kız arkadaşımla en sevdiğimiz oyun.

Saenopea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Mega link kirik !! Gozatar misiniz admin bey :D

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Eek! Games, LLC tarafından geliştirilen ve ilk zamanlarında steam üzerinden oynadığım bir oyundu. Oyunun çok zor olduğunu ve bir rehber olmadan oynamanın sizleri büyük bir şekilde bayacağını söylemem lazım. Bu oyunun görev sistemi zorluğunu neredeyse oynadığım hiçbir oyunda görmedim. Bol bol kayıt alarak askeri bir disiplin içinde oyunu oynamanız lazım. Oyunu tek başınıza akıl yürüterek oynamanız inanılmaz derecede çok zor, bundan dolayı oyunun steam rehberine bakmanızı tavsiye ederim.

Oyundaki ortamı ve ambiyansı çok sevdiğimi ve bir şeyler çözmek uğrunda bu oyunda saatlerimi hatta günlerimi hatta haftalarımı kaybettiğimi söyleyebilirim. Benim gibi bir şeyleri çözme hastası iseniz kesinlikle bu oyuna bulaşmayın, sahneleri ödül gibi alıyorsunuz ve bu sahnelere ulaşmak inanılmaz derecede zor, oyunun kendi yapısı başlı başına sizlere zorluk çıkarıyor. Zorlanmayı seven bir oyuncu iseniz bu oyundan inanılmaz derecede keyif almanız muhtemel, oyundaki karakterlerin hepsi çok çılgın ve sizlere güldüren hatta güldürmekten altınıza sıçırtan pek çok sahne var. Karakterlerin her biriyle iletişim halinde olmak, küçük de olsa o ev ortamında gezip dolaşmak, sizleri sanki o ev içindeki partideymiş gibi hissettiriyor, en azından bana böyle hissettirmişti :D

Oyunda arkadaşımızın davet ettiği bir partiye katılıyoruz, bununla birlikte partideki kişileri tanıyor ve onların sorunları çözerek oyunda ilerliyoruz. Açıkçası tema bakımından beni çok içine çeken bir oyun oldu, başlı başına bir karakteri kontrol etmek ve evdeki gizemleri ve zorlu görevleri çözmek bana kimi zaman keyif verdi kimi zaman da çileden çıkmama sebep oldu.

Oyundaki karakterlerin hepsi gerçekten çok güzel. Karakterlerin çoğunun çatlak birer ruh hastası olduğunu söyleyebilirim :D Bu da oyunda eğlenme dozajını bir hayli arttırıyor, sadece kadın karakterler değil erkek karakterler de fazlasıyla sizleri eğlendiriyor ve güldürüyor. Oyun bu yönüyle gerçekten çok başarılı, oyunun yapımcısı bu zamana kadar oyunu devam ettirdi ve destekçileri sayesinde -ki Eek! Games topluluğu, inanılmaz derecede çılgın bir topluluk- oyunu tamama erdirdi. Oyunda hala birçok eksiğin olduğunu söylemem lazım, oyundaki Türkçe çeviri de pek başarılı değil, zaten zamanında hayranları tarafından yapılmıştı.

Oyundaki karakterler çok başarılı ancak hareketli animasyonlarının o kadar da güzel olduğunu söylemem. Belli hareketli animasyonlar gerçekten çok güzel ancak genel anlamda animasyonlar ortalama seviyede ve çoğunun animasyon açısı gerçekten iyi değil. Oyunun grafikleri zorlayıcı olduğu için iyi bir bilgisayarınız olması da gerekli, bu da aklınızda bulunsun :)

Bu noktaya dikkat çekmek istiyorum, eğer zorlanmayı ve zorlayıcı görevleri olan bir oyunu oynamaktan hoşlanmıyorsanız bu oyun sizlere hitap etmiyor. İsterseniz girip bir şansınızı deneyin ancak bu tip oyunlara ilginiz yoksa bu oyun kesinlikle hoşunuza gitmez. Oldukça fazla bir şekilde beyninizi kullanmanız lazım, yani oyuna girip '' go go next'' şeklinde devam etmeniz söz konusu bile değil. Oyunda birçok şeyi değiştiren faktör, görev, ilerleyiş sistemi bulunmakta. Bir görevi yaparken diğer görevi ya da gidişat yönünü kapatmış oluyorsunuz.

Benim için her daim güzel bir oyun olmuştur, oyun tam sürüm olsa da oyuna hala güncelleme ve içerik geliyor. Oyunun ana hikayesinin içerikleri başarılı ancak yan paketleri için aynı şeyleri söylemem. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için steam yorumlarına bakmanız sizlere çok büyük fayda sağlayacaktır. Zamanında 20 liraya alıp oynayabileceğiniz bir oyundu, şu an ise Steam'de oyun 300 tl :D Oyun şu an burada güncel değil, umarım en kısa sürede güncelleme alır.

''Howz It Goin Dood''

Blackfield

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
mega ile indirmiyor diğer sitelere pek güven vermedi. mega linkinin yenilenmesi lazım

diko15

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
bu oyunu daha önce indirdim ama görevleri falan yapabilmek için yönlendirici olması lazım

trbadtr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
linkler kırık indirilemiyor oyun

diko15

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
bu oyunun hilelisi faln yok mu anlamdım gitti

ichbinsawed

Yeni Üye
Kayıtlı Üye