BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Rehber Kelly's Family: Mother in Law Türkçe Rehber- Gün- 4-5-6

Kytronix

Cirilla
Yönetim
GÜN 4

Saat 9:00'da havuza in. Sarah, havuzda olacak. "Sarah'a yaklaş" seçeneğini (1.seçenek) seç. Yanına gidince iltifat et seçeneğini (2.seçenek) seç. Bu sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

NOT: Bundan sonra oyun değişmeye başlıyor.

Saat 10:00'da mutfağa git. Sarah, orada olacak. "Sarah'ın gözlerini kapat" seçeneğini (2.seçenek) seç. Sonra "Çilek yedir"e bas. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 11:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Tekrar, saat 12:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak. (Art arda 2 kez yaparak 10 ilişki puanı kazanmış oldun.)

Saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, orada olacak. "Seni ben götürürüm" seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 16:00'da oturma odasında (Salon) Kelly olacak. "Kelly ile birlikte Tv izle"yi seç. Sonra karşına 3 tane seçenek çıkacak. "Üstümü çıkartıp seni havuzda bekleyeceğim" seçeneğini (2.seçenek) seç.

Havuzda, senden vajinasını yalamasını isteyecek. "Hizmetinizdeyim" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bu, sana +15 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 21:00'da çalışma odasına git, içeride Kelly, bilgisayardan düğün ile ilgili internet sitelerine bakıyor olacak. Karar vermesi için "yardım et" seçeneğini (1. seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak. Daha sonra uyu.

GÜN 5
Saat 9:00'da havuza in. Sarah, havuzda olacak. "Sarah'a yaklaş" seçeneğini (1.seçenek) seç. Yanına gidince iltifat et seçeneğini (2.seçenek) seç. Bu sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 10:00'da oturma odasına git Sarah ile Sophie p*nisinin boyutu hakkında konuşuyor olacak. Sarah, seni görünce ne zamandır orada olduğunu soracak. "Yalan söyle" seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak. Bundan sonra Sophie'nin dediklerine dikkat et.

Saat 11:00'da çalışma odasına gidin ve "Sarah'ın resimlerini aç" seçeneğini (2. seçenek) seç. Sonra, klasörlerin en sonundaki kilitli olan (photo) klasörünü seç.
Şifre: 2835. (Buzdolabının üzerinde yazıyor.) Bu klasörde Sarah'ın resimleri mevcut. (Bunu yaparak havuzda s**s başarımı açılacak.)

Saat 12:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, orada olacak. "Seni ben götürürüm" seçeneğini seç. Daha sonra senden, Kelly ile arana girdiği için özür dileyecek ilk seçeneği (Endişelenme Sarah, kızın olduğunu anlıyorum.) seç. Sonra Sophie, arabanın camından sana resimler ilgili bir soru soracak. İlk seçeneği (Evet ama...) seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 16:00'da oturma odasında (Salon) "Kelly ile TV izle" seçeneğini seç. Ardından "Tamam" seçeneğini (1.seçenek) seç. Onunla odada ilişkiye gireceksin. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 18:00'da havuza git. Kelly, orada olacak ve yanına git. Senden vajinasını yalamasını isteyecek. "Hizmetinizdeyim" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 21:00'da çalışma odasına git, içeride Kelly, bilgisayardan düğün ile ilgili internet sitelerine bakıyor olacak. Karar vermesi için "yardım et" seçeneğini (1. seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak. Daha sonra uyu.

GÜN 6
Saat 9:00'da havuza in, Sarah havuzda olacak. Sarah bikinisini giydikten sonra, "Sarah'a yaklaş" seçeneğini seç. (1. seçenek) Yanına gidince "İltifat et" (2. seçenek) bu sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 10:00'da mutfağa git. Sarah, orada. "Sarah'ın gözlerini kapat" seçeneğini (2.seçenek) seç. Sonra, "Çilek yedir"i seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 11:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Tekrar, saat 12:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, televizyon izliyor olacak. "TV izle" seçeneğini seç. Sonra, "Masaj yap" (1. seçenek) seçeneğini seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak. (Art arda 2 kez yaparak 10 ilişki puanı kazanmış oldun.)

Saat 15:00'da oturma odasına (Salon) git. Sarah, orada olacak. "Seni ben götürürüm" seçeneğini seç. Daha sonra senden, Kelly ile arana girdiği için özür dileyecek ilk seçeneği (Endişelenme Sarah, kızın olduğunu anlıyorum.) seç. Sonra Sophie, arabanın camından sana resimler ilgili bir soru soracak. İlk seçeneği (Evet ama...) seç. Bu, sana +5 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 16:00'da oturma odasında (Salon) "Kelly ile TV izle" seçeneğini seç. Ardından "Tamam" seçeneğini (1.seçenek) seç. Onunla odada ilişkiye gireceksin. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 18:00'da havuza git. Kelly, orada olacak ve yanına git. Senden vajinasını yalamasını isteyecek. "Hizmetinizdeyim" seçeneğini (1.seçenek) seç. Bu, sana +10 ilişki puanı kazandıracak.

Saat 21:00'da oturma odasına (Salon) git ve "Sophia'nın evine git" seçeneğini (1.seçenek) seç. Eve gidince sana resimler hakkında ne düşündüğünü soracak. "Çok heyecan verici buluyorum" seçeneğini (2. seçenek) seç. Daha sonra Sophia ile ilişkiye gireceksin. "İlk önce onu boşalt" daha sonra eve dönünce uyu.

BWA