BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek LustyVerse: Shackbang Türkçe APK - PC

Emre Yavuz

Yönetim
DIK
Serpent
Cartel
Summer
LustyKapak.png
GENEL BAKIŞ
Genç bir adam, arkadaşlarını ormandaki ücra bir kulübeye götürdüğünde, onlarla bir iki içki içmeyi ve sabaha kadar eve dönmeyi bekler.
Ancak işler farklı gelişir. Amigo kız takımından eski en iyi arkadaşlarının yeniden bir araya gelmesinin eğlenceli olduğunu sandığı bir hafta, beklenmedik olaylar, eğlence, korku ve daha fazlasıyla dolu bir haftaya dönüşür...
Derinlerde gizlenmiş sırlar ortaya çıktıkça, kimseyi asla gerçekten tanıyamayacağınızı fark eder. Yine de bu, denemesini engellemez ve ardından asla unutamayacağı bir hafta gelir.​

Güncellenme Tarihi: 2023-02-27
Geliştirici: Inceton games Patreon
Sürüm: Part 1
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 3 GB
Oyun Boyutu APK: 364 MB
Oynanış Süresi: 1+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
ANIMASYON, ENSEST, LEZBIYEN, ERKEK KAHRAMAN, MASTÜRBASYON, ORAL SEKS, STRIPTIZ, VAJINAL SEKS

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Zireael.

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Durdurak bilmiyorsunuz helal olsun.

Forever_7

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyunda nasıl save alınıyor.
Bu arada oyun uzun sürdü telefonun şarjı bitmeseydi oynuyordum daha 1 saatten fazla

Justmonel

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ensest kısmını biraz açabilir misiniz? Konuda ne tür bir etkisi var?

Fram11

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Güzel oyun. Eksik olmayın. Fakat söylemek istediğim güncellenmesi gereken bir hayli oyun var sitede. Kolay gelsin

HaLLab

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Giriş yap bölümünde kullanılan şarkının ismi nedir çok beğendim şarkıyı

saga55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Aylink.co da bir erişim sıkıntısı var sanırım hiçbir oyunu indiremiyorum.

HalilKuru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Üveyse sıkıntı yok ta diğer türlü racona ters usta
Kanka sen oyunlarda oynadigin her seyi gercek hayatta uyguluyo musun sanki awq? oyunda onumuze gelen kizi s*kiyoruz, milf adi altinda birilerinin anasini bacisini da goturuyoruz mesela, hani bu tarz gercekte yanlis olan bir seyin olmadigi bir oyun yok? sen simdi bunlara okeysin de yalniz kardes olayi mi sikinti sadece

İzmirli852

Saygın Üye
Oyun on numara beş yıldız sürükleyici bu arada GOT izlemıiş House of dragon da neler neler görmüş birisi aşk bu maalesef neyse bir tek NTR sandbox sevmiyorum gerisi boşverin bir kere bir oyunda yaptım (kıymak istemedim bad boby saga da olabilir) kız kardeşleri vardı annesi vardı oyun baya iyi oyundur yapımcı federal bir şeyden dolayı oyunu bıraktım demişti şıkta istemedim seçmeyi oyun şöyle bir şey dedi bu oyun sonuçta adult oyun o kadar kasma diye bir oyun vardı (İngilizce oynamıştım) ismini hatırlamıyorum tecavüzcü birisini ele alıyor deli hastanesinden tek bir şart ile çıkıyordu kadınlara isteği olmadan tecavüz etmek gibi falan metroda yapmamıştım aynısını demişti oyun ama oyun biraz nasıl desem sayko iğrenç hamile kadına tecavüz edip şiddet edip içindeki bebeği öldürmek bile vardı Raptus da olabilir ismi oyunu yapan kişi baya sapıkmış baya uzun yazdım boş yaptıysam özür diliyorum kısaca takmayın 😄🤏 BWA Sonsuz şükran ve teşekkür ediyorum ♥️🙏

Justmonel

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kanka sen oyunlarda oynadigin her seyi gercek hayatta uyguluyo musun sanki awq? oyunda onumuze gelen kizi s*kiyoruz, milf adi altinda birilerinin anasini bacisini da goturuyoruz mesela, hani bu tarz gercekte yanlis olan bir seyin olmadigi bir oyun yok? sen simdi bunlara okeysin de yalniz kardes olayi mi sikinti sadece
Rahatsız oluyorum oynarken. Olamaz mı?

Oli

Aktif Üye
Konusu ilgi çekici, Bazı polisiye ,dram ve gerilim kısımalarında yapay zekanın gafletine düşüyoruz ama buna rağmen sahne atlamadan, oynamak isteyeceğiniz bir oyun. 2 part'ı dört gözle bekliyoruz.

BWA