BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı My Cute Roommate

HuntressOfSouls

Saygın Üye
Sadık Üye
My_Cute_Roommate.png
GENEL BAKIŞ
Sonunda kahramanımızın liseden mezun olduğu gün geldi. Şimdi onun yetişkinliğe adım atması ve üniversiteye gitme zamanı geldi ve bunu yapmak için bir zamanlar şişman ve çirkin kabadayı kuzeniyle (ihale çocukluğundan beri görmediği) büyük şehre taşınması gerekiyor. Sürücü ve sefahat dolu öğrenci hayatına dalma fırsatını yakalamanın tam zamanı.​

Geliştirici: Astaros3D
Sürüm: v1.6.1
İşletim Sistemi: Windows, Android
Dil: İngilizce
Sesler: İngilizce
Tür:
3DCG, Erkek Kahraman, Animasyon, RPG
İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Uzun yıllar önce oynadığım ve çok keyif aldığım bir oyun olmuştu. Astaros3D adlı yapımcımızın ilk oyunu, kendisini Girl House oyunu ile de hatırlayabilirsiniz, şu an My Cute Roommate'in ikincisini yapıyor ancak işler orada pek iyi gitmiyor. Oyunumuzun hikâyesi ortalama düzeyde, görevler yaparak ilerliyoruz ve sahneleri açıyoruz, tabii arada bazı seçimler yapıyorsunuz. Bu seçimleri yaparken kayıt almayı ihmal etmeyin, bazı seçimlerin oyuna etkileri nadiren de olsa olabiliyor. Oyunun sağ üst kısmındaki göstergelere dikkat edin; cinsel organınızın durumunu ve kalp puanlarınızı oradan görebiliyorsunuz. Çok kısa süre önce ilişkiye girmişseniz, cinsel gösterge organınızın herhangi bir şeye hazır olmadığını gösteriyor. Bu kısma dikkat etmelisiniz, bazı sahnelerde bunun önemi oluyor, kadınlarla ilişki puanı kaybetmek istemeyeceksiniz. Görev sistemini kimileri zorlayıcı bulmuş ancak birkaç yer haricinde her şeyi okuyarak çözebiliyorsunuz.

Oyunun geliştirilme süreci 2017 yılında başladı ve 2020 yılında bitti. Günümüze göre eski sürüm bir oyun olarak görebilirsiniz. Oyundaki karakterler inanılmaz derecede iştah kabartan türden, özellikle oyunda çok fazla karakter bolluğu olduğunu söyleyebilirim. Özellikle oyundaki Anna karakteri inanılmaz derecede başarılı olmuş, sırf onun için bile oynanır :D Oyunumuzdaki hareketli animasyonlar ise mükemmel, zamanımıza göre hâlâ çok çok iyi durumda. Hareketli animasyonların belli yerlerde farklı farklı bakış açıları var, bu da bir diğer beğendiğim unsurlardan bir tanesi. Oyunumuzun arka planında müzikler bulunuyor, oyunumuzu sessiz olarak oynamıyoruz.

Oyunumuzun özel bir sonu yok. Arada sırada mini gameler oynayacaksınız; bir adamla dövüşme sahnesi gibi. Aynı zamanda oyunumuzun haritalı bir sistemi var. Bir nevi mekanlar arası dolaşıyorsunuz. Açık dünya gibi düşünebilirsiniz :) Oyunumuzdaki saat sistemini de dikkat etmek zorundasınız. Belli görevleri aktif hale getirmek istiyorsanız, belli başlı yerlerde bu saat kısmının bir önemi oluyor. Oyundaki her karakter ile bir ilişkiye girebiliyorsunuz, oyunun üçlü sahneleri ve Anna ile olan sahnelerimiz iştah kabartan türdendi :D

Yapımcımız kendi oyunlarına birçok yerde göndermeler yapıyor. Eğer yapımcımızın ''Man Of The House ve Girl House'' oyunlarını oynamışsanız, buralardan alınan karakterleri belli sahnelerde göreceksiniz. Oynarken keyif alabileceğiniz bir oyun olduğu düşünüyorum. Oyunumuz global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız alabilmiş bir oyun. Oynama sürenize bağlı olarak oyunun 6 ila 9 saat arası sürdüğünü söyleyebilirim.

z3us

Yeni Üye
Giriş yapamıyorum, bilgilerimi doğru girmeme rağmen hata alıyorum

• Etiketler
    adult adult oyun android apk download my cute roomate oyun ücretsiz yetiskin
  • BWA