BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı Nursing Back to Pleasure Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Fizyoterapist olarak çalışan genç bir adamsın ve gizemli bir tarikatın lideri olduğu ortaya çıkan zengin ve biraz garip bir adam tarafından bir ev işine çağrılıyorsun. Kızı Charlotte aylar önce bir kaza geçirdi ve hala tam olarak iyileşmedi. Kadının kronik ağrı çekeceğinden korkan ve kızların hayatındaki eksikliğini telafi etmek isteyen adam, onu telafi etmek için büyük miktarlarda para harcamaya fazlasıyla isteklidir. Burada tatlı Charlotte, sevimli ve eğlenceli arkadaşı Lisa, soğuk ve mesafeli üvey kız kardeşi Hazel ve aldatıcı baştan çıkarıcı üvey anne Nicole ile tanışıyorsunuz.
Eve vardığınızda, her köşede şehvet ve ayartmanın yattığını kısa sürede fark edeceksiniz. Kızların hepsi inanılmaz görünüyor ve gözlerinizi onlardan uzak tutmakta zorlanıyorsunuz, ancak bir romantizm ve fetih hikayesi yaşayacak mısınız, aşık olduğunuz kişiye karşı dürüst olacak mısınız? Yoksa hepsine sahip olmaya çalışırken bir röntgencilik ve sefahat yolculuğuna mı çıkacaksınız?
Nursing Back to Pleasure'da Charlotte'un bedenini ve zihnini iyileştireceksin ama aynı zamanda onun sevgi dolu kalbini de kucaklayacak mısın? Hazel'in soğuk kalbine bakabilir ve ötesinde hangi zevk seviyelerinin yattığını görebilir misiniz? Savaşacak ve Lisa'nın bekaret yemininin zincirlerini kıracak mısın? Yoksa sadece Nicole'ün cinsel sefahat ve aldatma iştahına mı dalacaksınız?​

Güncelleme Tarihi: 23.04.2024
Geliştirici: Daniels KAxxx Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 2.54 GB
Oyun Boyutu APK: 1.16 GB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Erkek kahraman, Milf, Aldatma, Animasyonlu

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Ensarhub

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Güzel oyun oynayın

zgaf

Aktif Üye
Sürümü artsın oynanır

Hitman147

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar admin Milftoon drama oyunun yükleye bilirmisin?

Son düzenleme:

LEGOLAS

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
güzel oyun. eline sağlık

Marda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Görüntüleri kaliteli duruyor güncellenip final sürümü gelince buradayım.

Frosty

Premium+
Saygın Üye
Final yapmış oyun umarım yakında eklenir burayada.

Antolika

Sadık Üye
Ben bu oyunu hatırlıyorum sanki ama neyse deneyelim bakalım

azrailkenan

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Önceki kayıtları geri yükleyemiyorum 5. bölüme kadar geldim ve baştan boşu boşuna bu kadar oyun oynanılmaz, bir çözümü var mı? kaydı yükle dediğimde arkaplan videosu dönüp duruyor başka birşey olmuyor. Lütfen yardım edin

BWA