BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı Oath of Loyalty Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Oath of Loyalty.png
GENEL BAKIŞ
"Dover City" de geçen oyun, üniversiteden mezun olmak üzere olan genç bir adamı konu alıyor. Suç örgütlerine, şehir genelindeki yozlaşmaya ve aşk üçgenlerine yakalanmışken ne gibi seçimler yapacaktır. Sonunda ne tür bir insan olacak? Sen karar ver.​

Yayınlanma Tarihi: 27.02.2024
Geliştirici: HSA GAMES Patreon
Sürüm: Chapter 10
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 2.4 GB
Oyun Boyutu APK: 330 MB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Erkek kahraman, Animasyonlu, MILF, Gizem, Çete, Gangsterler

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

İhsanzeki

Banlanmış
Oyun çok iyi, mafya temalı oyunlar arıyorsanız tam da size göre bir oyun. Hikayesi de akıcı bir şekilde ilerliyor.Render kalitesi mükemmel, olay örgüsü stabil bir düzeyde ilerliyor.

Cancan123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ch9 sürümü gelmişti ne zmn çevrilir ??

alpertunga44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
android linki patlak sanırım...

Savas

Editör
Ch 10 final sanırım yakında guncellenir mi?

porocuk

Aktif Üye
Pek sevmediğim tarzda bir oyun ama denemekten zarar gelmez.

hyodo

Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kota hatası veriyor linkler dünde hata veriyordu

hoarstone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
oyun açılırken bwa ekranında kalıyor. Çözümğ var mı ? ( Android)

Echo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Devam oyunu olacak mı bilgisi olan var mı

Witchking

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Allah aşkına şu linki kaldırın ya 50 defa reklam çıkıp duruyor o kadar reklam çıkıyor ki 6 7 defa denedim indirme linkine gidebilmek için değişin lütfen 8 10 tane reklam mı çıkar bu ne ya

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Açıkçası oynadığım güzel oyunlardan bir tanesi oldu. Oyun hikaye anlamında inanılmaz derecede başarılı olmasa da güzel bir hikayesi bulunuyor. Her ne kadar içinde mafya unsurlarını barındırsa da açıkçası bu konu pek de iyi işlenememişti. Evet ortada bir mafya hikayesi var ancak biraz basit kalmış, daha detaylı bir hikaye olabilirdi.

Oyunun karakterleri gerçekten çok güzeldi, içlerinden bir tanesine bile kötü demek mümkün değil. Oyunun hareketli animasyonları ise gayet yerinde ve güzeldi. Sadece şöyle bir sıkıntı var , animasyonlar oyunun geliştirme süreci ile paralel gelişmiş ; yani güzel olan animasyonlar oyunun orta ve son aşamalarında ortaya çıkıyor. Bazı animasyon sahnelerinin açılarını ya da görüntüsünü beğenmeyebilirsiniz , ancak animasyonlar genel anlamda başarılıydı. Belli sahnelerin iştah kabartan türden olduğunu söylemekte fayda var.

Oyundaki her karakteri sonsuz bir şekilde elde etmeniz mümkün değil , seçtiğiniz seçenekler oyuna etki ediyor ve gidişatlar da buna bağlı olarak değişiyor. Oyunun gizli bir puan sistemi var, belli kısımlarda kaba veya acımasız olmanız gerekli. Karakterlerin birkaçı kaba olmanızdan etkileniyor , aynı zamanda belli olayları politik bir şekilde çözmeniz gerekiyor. Oyunda liderlik , kabalık ve aşk için gizli puanlar var. Benim tavsiyem oyunu bir rehber ile oynamanız. Belli kısımlarda arada kalacaksınız ve sadece bir karakteri seçme hakkınız olacak , bununla birlikte de belli sahneleri kaçıracaksınız. Bundan dolayı önemli gördüğünüz yerlerde kayıt alın ve diğer yollara da bakın . seçenekleri seçerken sazan gibi atlarsanız belli sahneleri kaçırdığınıza çok üzülebilirsiniz.

Oyununun arka planında herhangi bir müzik yok , belli sahnelerde ufak tefek sesler bulunuyor. Arka plan sesi olmadan oynayamayan arkadaşlar için bunu da belirtmek istedim. Oyunun dilinin ağır olduğunu söylemek istiyorum, ben İngilizce olarak oynadım ama Türkçeye çevrilmiş. Çevrilmesi de güzel olmuş :)

Oyunun sonları açıkçası beni pek tatmin etmedi , evet güzel sonları var ancak yapımcı devam oyununu yapmayı düşünüyormuş. Hikayeyi devam ettirip yeni projelere de başlamış , ancak birden oyun yapmayı bırakıp bütün projelerini iptal etmiş. Bunun sebebi ise yeterli maddi destek alamamış olması. Bu konuya gerçekten çok üzüldüm. En üzüldüğüm nokta ise bu kadar güzel karakterler ve animasyonlar yapan birisinin devam oyunlarının gelmeyeceği gerçeğiydi. Yapımcı uzun bir aranın ardından (1,5 yıl) animatör aradığını ve devam oyununu yapmak istediğini söylemiş, oyun ile ilgili en son Eylül ayında bir şeyler yazmış. Yapımcının hala kendini geliştirdiğini ve uzman bir yapımcı olmadığını söylemem gerekli, her ne kadar oyunda ''devam edecek'' etiketi de bulunsa elimizde final yapmış bir oyun var. En azından oyunun bu kısmını bölüm 1 olarak düşünebilirsiniz.

Oynarken güzel vakit geçirdiğim , güzel karakterleri ve güzel animasyonları olan , hikayesi konusunda bazı eksikleri olan bir oyundu. Kesinlikle şans verilmesi gereken oyunlardan bir tanesi olmuş :) Umuyorum ilerleyen zamanlarda yapımcı oyunun 2'nci bölümünü çıkarabilir.

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
pc için hem mega hem google link patlak lütfen güncelleyin

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
aşırı sıkıcıydı ama karakterler iyiydi sonlar kötüydü .jane sonu vardı ama bella sonu yoktu sanırım keşke onunda sonu olsaydı .

BWA