BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Duyuru Öneri ve Görüşleriniz - Neler yapmalıyız? Nasıl gidiyoruz?

Bizden memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    230

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Kaganın oyunun gelmesi imkansız ama bence sağlam bir beğeni ve istek üzerine kagaya ayak fotosu atar oyunu getirtirebilirz ne dersiniz BWADULT topliligi
Onluk bir durum söz konusu değil. Oyunu yayından biz kaldırdık.

Zalimyar2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Discorda giremiyoruz davet bağlantısı geçersiz ya da geçerliliğini yitirmiştir diyor

HanDreafuLL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
En çok beklenen, popüler oyunları manuel olarak elle çevirebilir; fazla beklenmeyen veya çok duyulmamış ama yinede kaliteli olan oyunları ise iyi bir yapay zeka aracı kullanarak Türkçeye çevirebilirsiniz. Böylece hem çevirilerin hızı artar hemde daha fazla türde oyun paylaşmış olursunuz diye düşünüyorum. Tabii bu tamamen kendi düşüncem.

Örnek vermem gerekir ise gördüğüm kadarıyla çoğu kişi NTR, eş değiştirme, Rape vb. kategorileri pek fazla sevmiyor ancak bu kategorileri çok seven ve bu kategoride içerikler paylaşılmasını bekleyen de bir kitle mevcut. İki tarafı da memnun edebilmek için dediğim gibi popüler olan ve NTR içeriği engellenebilir olan oyunları manuel olarak elle çevirebilir, diğer NTR içerikli oyunları da yapay zeka ile çevirebilirsiniz. İki taraf da tatmin olur diye düşünüyorum.

Bende o kitleden biri olarak bu kategorilerde çok az paylaşım yapılmasından hoşnut değilim. Yanlış anlaşılmasını asla istemem. Yaptığınız işi kesinlikle beğeniyorum. Benimki sadece bir tavsiye ve kendi düşüncelerimi paylaşmak istemiştim.

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
premiuma özel oyunlar kaç tane bilgi verilmiyor alasım var ama sadece a wife and motherse pek gerek yok gibi popüler oyunların bazılarında linkler kırık güncellenmesi gerekiyor

City of Broken Dreamers ve Leap of Faith gibi​

Kytronix

Cirilla
Yönetim
premiuma özel oyunlar kaç tane bilgi verilmiyor alasım var ama sadece a wife and motherse pek gerek yok gibi popüler oyunların bazılarında linkler kırık güncellenmesi gerekiyor

City of Broken Dreamers ve Leap of Faith gibi​

Şuan için 56 adet Premium oyunumuz mevcut. Premium oyunlar düzenli olarak gelmeye devam edecek. Kırık indirme bağlantılarını Eylül ve Ekim ayı içerisinde tamamen halletmiş olacağız. Düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkürler.

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Şuan için 56 adet Premium oyunumuz mevcut. Premium oyunlar düzenli olarak gelmeye devam edecek. Kırık indirme bağlantılarını Eylül ve Ekim ayı içerisinde tamamen halletmiş olacağız. Düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkürler.
çok teşekkürler baya iyiymiş ve fazlaymış gayet yeterli. 56 premium özel oyununun tam listesini görebileceğim bir link var mı acaba

novakhiin

Aktif Üye
1-Öncelikle oyunlardaki ana giriş yaptığımız şarkı çok bayat daha havalı şarkılar kullanabilirsiniz

2-gif sorununu heltmelisiniz sitenizdeki normal gif ekleyemiyorum

3-oyunlardaki girişleri daha kolay yapmalısınız

4-sitenizi daha iyi yapabilirsiniz ara yüzü daha havali özel yapabilirsiniz

5-Şu sitenizdeki beğeni ifadeleri daha güzel olabilir mesela
Yazdığın 1 numaralı öneri için yazıyorum. Zamanında yazmıştım fakat tekrardan yazayım. Adminler isterse ve benimle discord üzerinden iletişime geçerse ben şahsen müziklerini yapabilirim. Fakat dediğim gibi ''isterlerse''

electus67

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Siteye oyun arama paneli getirebilirsiniz. Getirirseniz çok hoş olacak istediğim oyunu bulamıyorum. Tek tek aramam gerekiyor .Bu panele kategorileride koyabilirsiniz vs

Hz.Timo1

Premium++
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sistem çok güzel de sitede çok az kadın başrol oyunu var. Gözüme çarpan küçük bir detay

44kaya44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
krallar oyunları 2d ve 3d olarak ayırabilirseniz çok daha iyi olur teşekkürler

Cesear

Premium+
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1-Sitenin aktifliğin de oldukça düşüş var yani 21-22 yıllarında ki aktifliğin yakının dan bile geçemez.
2- sitedeki 2d oyunlarında ciddi miktarda eksiklik var olanlarında üzerine oldukça fazla güncelleme geldi.
3-soru cevap paneli açılıp ordan soru cevap yapılsa güzel olur.
BWA candır.

abov3n

Yönetim
1-Sitenin aktifliğin de oldukça düşüş var yani 21-22 yıllarında ki aktifliğin yakının dan bile geçemez.
2- sitedeki 2d oyunlarında ciddi miktarda eksiklik var olanlarında üzerine oldukça fazla güncelleme geldi.
3-soru cevap paneli açılıp ordan soru cevap yapılsa güzel olur.
BWA candır.
Öneriniz dikkate alınacaktır. Eksiğimizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

dadas1986

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
-Forum Hakkında Görüşleriniz nelerdir?
-Neler yapmalıyız?
-Size sunduğumuz olanaklardan memnun musunuz?
-Ne tür yenilikler istersiniz?

BWADULT
forumunun kuruluş yıl dönümü yaklaşırken sizlerin sayesinde bu günlere geldiğimizi unutmadığımızın bilincinde olarak, siz değerli üyelerimizin görüşlerini almak istedik. Bu konu altında görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
İyi veya kötü bütün yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ankete oy vermeyi unutmayın...
GayeT iyi paylaşımlar yapıyorsunuz Elinize sağlık Her şey için teşekkürler..

BWA