BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Ren'Py Android Tamamlandı Pandora's Box

HuntressOfSouls

Saygın Üye
Sadık Üye
Pandora's Box.png
GENEL BAKIŞ
Kendine yeni yer edinmiş genç bir çiftin hikayesi. Genç ve şehvetli bir kız arkadaş ve saf bir erkek arkadaş. Para, ilişkiler, yolsuzluk ve daha fazlası hakkında bir hikaye! İlişkilerinde hem kadının hem de erkeğin gözünden bakacaksınız. İlişkilerini tanımlayan önemli seçimler yapacaksınız. İki alternatif yol izledikçe güç sizin elinizde. Kız arkadaşı için yolsuzluk ve erkek arkadaşı için boyun eğme. Oynayın ve seçimlerinizi yapın.

Geliştirici: Void Star
Sürüm: v1.0
İşletim Sistemi: Windows, Android
Dil: İngilizce
Sesler: İngilizce
Tür:
3DCG, Animasyon, Teşhircilik, Çoklu Kahraman, Lezbiyen, NTR, Röntgencilik

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Kamak

Aktif Üye
Birincisini Türkçe yapmadan ikincisini niye Türkçe yaptınız

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Bol bol küfür edebileceğiniz ve sinir krizi geçirebileceğiniz bir oyun. Bir oyunda ''NTR'' seçeneği de olur ama bu kadar da olmaz. Bir şekilde kendi seçimlerimiz ile bunlardan kurtulma seçeneğini oyunun bizlere sunması lazım. Yani Void Star Forgotten Paradise'den sonra nasıl böyle kötü bir oyun yapmış aklım almıyor. Elbette ki NTR seven arkadaşlar da vardır ancak seçimlerimiz ile bu durumdan çıkabilmemiz lazım. Açıkçası iki karakteri de resmen bir sürtük gibi oynamak zorunda kalıyorsunuz, aksi taktirde oyun ilerlemiyor ya da saçma sapan sonlarla bitiyor. Her iki yönden de gitmem derseniz bazı kısa sonlara ulaşıyorsunuz.

Oyunda bir hikaye olduğunu söylemek gerçekten çok zor. Bir şeyler yapılmaya çalışılmış ancak çok zorlama olmuş. Oyunun konusu adeta NTR sevenler için yapılmış. Güzel olabilecek bir hikaye NTR ile biraz mahvedilmişti. Diğer oyunculara bildiğin sizin burada işiniz yok denmiş. Açıkçası hikayeyi oynarken adeta sinir krizi geçirdim, çünkü ne yaparsan yapayım erkeği ya da kadını dallamalardan uzak tutamadım. Oyunda en çok kızdığım nokta bizim irademizin hiçbir etkisinin olmaması. Oyun iki adet seçenek sunmuş bizlere; ya corruption olacaksın ya da submission. O kadar oyun oynadım, bu oynadığım kötü oyunlar arasında ikinci oldu. En nefret ettiğim şey oyunda olan NTR seçeneğinden oyuncuya kurtulma şansı verilmemesi. Oyunun belki de en büyük eksisi benim için bu oldu.

Oyunda hareketli animasyonlar bulunuyor ancak yapımcının diğer oyunlarına bakarsınız bunlar çok arkada kalmış. Animasyonların açıları gerçekten çok kötüydü. Her ne kadar birkaç tane güzel animasyon olsa da Void Star'dan daha kaliteli bir iş beklerdim. Karakterler gerçekten çok hoşuma gitti. İçlerinden bir tanesi bile sırıtmıyor, resmen özene bezene yapılmışlar.

Oyuna bir yapay zeka çeviri eklenelebilir, İngilizce oynamak istiyorsanız biraz zorlanabilirsiniz, çünkü oyunumuzda çok fazla metin var.

Oyuna isterseniz girip bir bakın, oyun süresi çok uzun değil. Bütün sonları görerek oynamak isterseniz yaklaşık 6-7 saatinizi alır. Ben oyunda toplamda 4 son gördüm ve içlerinden sekreter ile olan son fena değildi. Bu oyunun ikinci sürümü de çıkacağı için diğer sonlar için kesin bir şey demek istemiyorum, çünkü bazı sonlarda çoğu şey yarıda kaldı. Umuyorum ki yapılan ikinci oyun bu kadar kötü olmaz.

Kadın ve Erkek ile oynarken önüme çıkan ve beni sinir eden bütün seçenekleri kabul etmeme rağmen, oyunun sonu o kadar anlamsız bitti ki sinir hastası olmamak elde değildi. Global forumlarda oyun çok fazla olumsuz dönüt almış. Şu an ikinci oyun yapılmakta. Umarım yapımcı oyuncuların dönütlerini dikkate alır. İkinci oyunda umarım oyuncuya NTR'dan kurtulma seçeneği verilir.

Son düzenleme:

HuntressOfSouls

Saygın Üye
Sadık Üye
BU OYUN, ADULT OYUN SEKTÖRÜNE ATILMIŞ EN BÜYÜK KAZIKTIR. YOU CANT CHANGE MY MİND.

Son düzenleme:
  • Etiketler
    adult adult oyun android apk download oyun pandora's box ücretsiz yetiskin
  • BWA