BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Photo Hunt Türkçe APK - PC

The Naughty Teacher

Melissa
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Hikaye, istemeyerek annesinin evine gönderilen karakterinizin etrafında dönüyor. Daha önce bildiğiniz şehir şimdi farklı - çok şey değişti. Her şeyden önce, sadece bir hatadan sonra kardeşlerinizin güvenini kaybettiniz. Para yok, aşk yok, sadece yeni kameranız ve her şeyi alt üst etme arzunuz...

Güncellenme Tarihi: 2022-04-02
Geliştirici: Moochie Patreon
Sürüm: 0.13.3a
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 4.97 GB
Oyun Boyutu APK: 1.04 GB
Oynanış Süresi: 27+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Erkek Kahraman, Erkek Egemenliği, Kadın Egemenliği, Footjob, MILF, Animasyonlu, Şantaj, Cosplay, Aldatma, Lezbiyen, Sandbox

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Bir terslik yok. Sıkıştırılmış versiyon.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Trend ve popülaritesi yüksek olan oyunları sıkıştırmıyoruz. Diğer oyunları sıkıştırıyoruz. Kadromuzda bulunan herkesin internet kalitesi iyi değil. Bundan dolayı boyutu düşürülmüş olarak paylaşıyoruz. Yüksek boyutlu bir şekilde paylaşım yapmaya kalkarsak oyun paylaşımlarında aksama olur ve sıkıntı çekeriz.

The Naughty Teacher

Melissa
Yönetim
Boyut düsürülünce grafiklerde düşmüyormu ben mi yanlış biliyorum yoksa
Buna mecbur kalıyoruz, türkiye şartlarında adsl standardı yaygınlığından ve ekibin çoğunun adslye mahkum olmasından dolayı bu yola "MECBUR" kalıyoruz. Adsl standardında 0.8mbit yani saniyede 80kb yükleme yapılabiliyor. Daha basit açıklayacak olursak 4 saatte ortalama hesapla 1gb oyun yükleyebiliyoruz herhangi bir kopmada ve elektrik kesintisinde yükleme başa dönüyor, yüklediklerimiz çöpe gidiyor. İyi oyunlar dilerim.

Klkar12

Kayıtlı Üye
Buna mecbur kalıyoruz, türkiye şartlarında adsl standardı yaygınlığından ve ekibin çoğunun adslye mahkum olmasından dolayı bu yola "MECBUR" kalıyoruz. Adsl standardında 0.8mbit yani saniyede 80kb yükleme yapılabiliyor. Daha basit açıklayacak olursak 4 saatte ortalama hesapla 1gb oyun yükleyebiliyoruz herhangi bir kopmada ve elektrik kesintisinde yükleme başa dönüyor, yüklediklerimiz çöpe gidiyor. İyi oyunlar dilerim.
Teşekkürler merak ettiğim buydu zaten
Trend ve popülaritesi yüksek olan oyunları sıkıştırmıyoruz. Diğer oyunları sıkıştırıyoruz. Kadromuzda bulunan herkesin internet kalitesi iyi değil. Bundan dolayı boyutu düşürülmüş olarak paylaşıyoruz. Yüksek boyutlu bir şekilde paylaşım yapmaya kalkarsak oyun paylaşımlarında aksama olur ve sıkıntı çekeriz.
Peki bir oyun tavsiyesi versem çevirir misiniz Corruption diye bir oyun

zgaf

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1604
GENEL BAKIŞ
Hikaye, istemeyerek annesinin evine gönderilen karakterinizin etrafında dönüyor. Daha önce bildiğiniz şehir şimdi farklı - çok şey değişti. Her şeyden önce, sadece bir hatadan sonra kardeşlerinizin güvenini kaybettiniz. Para yok, aşk yok, sadece yeni kameranız ve her şeyi alt üst etme arzunuz...

Yayınlanma Tarihi:2021-10-08
Geliştirici: Moochie Patreon
Sürüm: 0.12.3 Extra
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 900MB
Oyun Boyutu APK: 916MB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG,Erkek Karakter,Animasyonlu

İNDİRME LİNKLERİ
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Oyunu kaydediyorum çıkıp girince kayıt dosyası gidiyor bu sorun birkaç oyunda daha var

lemows

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu Oyunun Türkçesi Fena Olur, Çok Bilinmeyen Bi Oyun/
Hikayesi,Uzunluğu,Grafikleri Ve
Çok Foksiyonlu Seçimleri Muq Oyun @The Naughty Teacher
% kaç Türkçe olma ihtimali var 😁🙂

XaenGod

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
0.14.1 sürümü çıktı çevirme planlarınız arasında var mı acaba ?

Menlor

Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oynanırmı 5GB çöpe gitmesin

illegalycl

Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
bigisayarda oynuyorum performans hatası veriyor çözümünü bilen var mı. iki gün oynadım üçüncüde hata vermeye başladı

NightLo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
bir anda virtual box yanıt vermeyi bırakıyor ne yapmalıyım

BWA