BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Saving Paula Türkçe APK - PC

LEGOLAS

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
saving-paula.png
GENEL BAKIŞ
Paula Honey bottom, hayatının aşkı için her şeyi geride bırakmadan önce genç bir pembe dizi yıldızıydı Dick.
Bunun yerine bir ev hanımı ve oyunculuk öğretmeni rolüne yerleşti.
20 yıl boyunca oldukça mutluydu - "hayatının aşkı" tam bir pislik olduğu ortaya çıkana ve onu genç sevgilisi için terk edene kadar.
Görünüşe göre gerçekten bir pislikmiş...
Şimdi depresyonda ve kendine olan güvenini kaybetti ve kaygan bir yamaçta eşiğe bakıyor.
Neyse ki, yalnız değil - onunla yaşayan iki genci var, bir erkek ve bir kız, ona yardım edecek ve onu trajik bir sondan kurtaracak.
Ona ne yapıyorlar? Peki, siz karar verin..

Yayınlanma Tarihi: 2022-10-05
Güncelleme Tarihi: 2023-09-26
Geliştirici: XTZ Adult Games Patreon
Sürüm: v0.0.29 Beta
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 1.20 GB
Oyun Boyutu APK: 188 MB
Oynanış Süresi:
2+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Çoklu kahraman, Erkek kahraman, Kadın kahraman, Çoklu son, Harem, BDSM

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Drack_3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Milyonlink diye sayfaya atıyor indirme yapamıyorum

Drack_3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Geçiyorum ama sayfaya girmiyor çözemedim

LOFTY

R.I.P 💐💐💐
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Geçiyorum ama sayfaya girmiyor çözemedim
Telefona bi yandex browser uygulamasını yükle öyle bi indirmeye çalışsana oda olmazsa discord'da yardım bölümüne yaz daha iyi yardımcı olurlar

İzmirli852

Saygın Üye
Milyonlink diye sayfaya atıyor indirme yapamıyorum
Ben dalkavuk yapmayı sevmem fakat emeğe saygı bana göre saatlerce çeviriyorlar bir fiske istemeden gönülden yapıyorlar milyon linki o kadar abartmayın ya bir yönetici kadromuzda admin vardı kendisi resmen reklam engelleyici tarif etti başkaları olsa direk ban yemişlerdi bu site taş mı yesin keşke site içinde reklam olsa bu ülke şartlarında nasıl ayakta duruyorlar ben ona hayret ediyorum euro ile bu sitenin kirası ödeniyordur emin olun emeklerine sağlık ben yine Chrome Tarayıcı mı kullanıcağım gerekirse 4 reklam 10 çıksın ne olacak kapatın gitsin bilmiyorum dostum ama ben buranın yönetici olsaydım bu kadar anlayışlı olmazdım diye düşünüyorum BWA bana göre bir numara site.

Drack_3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşım ben reklam arkasında sıkıntı demiyorum tabiki reklam olacakki kazansın ama reklam sonunda siteye girmiyor sıkıntı o yoksa kimse keyfine birşeyle ugraşmaz ugraşmakta zorunda değil.

DarkSoulll

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ben dalkavuk yapmayı sevmem fakat emeğe saygı bana göre saatlerce çeviriyorlar bir fiske istemeden gönülden yapıyorlar milyon linki o kadar abartmayın ya bir yönetici kadromuzda admin vardı kendisi resmen reklam engelleyici tarif etti başkaları olsa direk ban yemişlerdi bu site taş mı yesin keşke site içinde reklam olsa bu ülke şartlarında nasıl ayakta duruyorlar ben ona hayret ediyorum euro ile bu sitenin kirası ödeniyordur emin olun emeklerine sağlık ben yine Chrome Tarayıcı mı kullanıcağım gerekirse 4 reklam 10 çıksın ne olacak kapatın gitsin bilmiyorum dostum ama ben buranın yönetici olsaydım bu kadar anlayışlı olmazdım diye düşünüyorum BWA bana göre bir numara site.
haklısın çok güzel diyorsun bizde reklam koymasın demiyoruz ki.. Mesela ben Yemin Ederim ki Milyonluk sitesi yüzünden 6 7 dk uğraştım çok uyuz bir site milyonluk surekli reklam reklam yeter daha bizde insanız. bak AYLINK VAR TRLİNK VAR LNKTR var hadı hepsini gectim BCV var.koyun reklam Eyvallah basımızla beraber ama NEolur MİLYONLUK yapmayın kurban olim ya. sırf bu yuzden oyun indirmeden soğudum sizede bizede yazık acıyın ya. Değiştirin şu Allahın cezası milyonluğu neolur

Emrah75

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Oyundan atıyor yatak odasında konuşurken

LEGOLAS

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Arkadaşım ben reklam arkasında sıkıntı demiyorum tabiki reklam olacakki kazansın ama reklam sonunda siteye girmiyor sıkıntı o yoksa kimse keyfine birşeyle ugraşmaz ugraşmakta zorunda değil.
Çözümü basit:

Marefyn

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Windows google linki love and temptation ep5 linki çıkıyor

Marefyn

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye