BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek The Swordbearer Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim
swordbearer.png
GENEL BAKIŞ
En yakın arkadaşınız Aren ve ailesiyle birlikte Riverfell adında huzurlu küçük bir kasabada büyüdünüz. Sen ve Aren yakın zamanda başkentteki Şövalyeler Loncası'na başvurdunuz; bu, gerekli özelliklere sahip acemileri bile kabul eden prestijli bir grup. Annenin sana bıraktığı kılıcı kullandığında hayatın değişir. Sizi bekleyen bu dünyayı keşfederken sevimli karakterlerle ve güzel romantik kadınlarla tanışın. Hikayeniz ilerledikçe yüzeye çıkan karanlıkla yüzleşin ve şeytani planı ortaya çıkarın. Yoldaşlarınızla birlikte, ahlakınızı sınayan kararlar vermeniz gerekebilecek ve keyfini çıkarabileceğiniz başka bir içerik katmanı ekleyebileceğiniz isteğe bağlı görevlere çıkın.​
Yayınlanma Tarihi: 10.03.2024
Geliştirici: Caramel Cowboy Patreon
Sürüm: 0.7
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 4.66 GB
Oyun Boyutu APK: 848 MB
Oynanış Süresi: 6+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
Animasyon, Erkek Karakter, Elle Muamele, Oral Seks, Fuhuş, Macera, Fantazi, Mizah, Romantik, Vajinal seks

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

AmonRa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Favori oyunlarımda ilk 10'a net girer, mizah açısından olsun, o ortaçağ atmosferini hissettiren neşeli müzikleriyle olsun, şimdilik fazla sahne olmasa da sahneleriyle olsun gerçekten kaliteli bir oyundu benim için. Hikaye olarak bazı yerler hızlı bazı yerlerde de biraz uzun anlatım olmuş ama yine de hikayesi de iyiydi benim için, özellikle bir kaç yerde kahkaha attım mizaha gerçekten önem vermiş yapımcı. Genelde bu kadar uzun yazmam oyunlar için ama ortaçağ oyunlarının az olması ve gerçekten kaliteli bir oyunla karşılaşmak gerçekten beni mutlu etti. Kesinlikle denenmesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu oyun steamda erken erişimde ve ben bu sitedeki sürümünü bitirdim baya yarım kaldığını hissettim steamdaki sürümle arasında çevrilmemiş yerler var mı çok beğendim arada sıkılsamda gayet güzeldi eğer çevrilmemiş yerler varsa umarım yakında çevrilir ayrıca çevirdiğiniz içinde çok teşekkürler .

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bu oyunu oynamıştım bitirmiştim ama güncellenmiş sanırım oynadığım dönemde 2 gb yada 2.5 gb bir boyutu vardı şimdi baktım 3.77 gb olmuş yeni sahneler yeni bölümler eklendi mi yeterli içerik yoksa indirmeyi düşünmüyorum ama varsa indireceğim oynadığım kadarıyla sevmiştim.

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
gayet güzeldi ama yine güncelleme kısaymış yinede sevdiğim güzel gördüğüm bir oyun umarım adam akıllı güncelleme gelir ve final yapar güzel endinglerle

urroos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
gayet güzeldi ama yine güncelleme kısaymış yinede sevdiğim güzel gördüğüm bir oyun umarım adam akıllı güncelleme gelir ve final yapar güzel endinglerle
Ne zaman güncelleme yapılacak haberiniz var mı acaba?

• Etiketler
    the the swordbearer
  • BWA