BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

RPGM Android Tamamlandı Zombie's Retreat Türkçe APK - PC

• Konbuyu başlatan LEGOLAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 74
  • Görüntüleme : 36K

LEGOLAS

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
zombies-retreat.png
GENEL BAKIŞ
Zomi Kampına hoş geldiniz! Zomi Ormanlarının kalbinde yer alan yemyeşil bir tesis: Muhteşem manzaraları ve zengin tarihi ile tanınan bir bölge.
Kaçacak bir yer mi arıyorsunuz? Camp Zomi'nin kamp alanı eğlenceli aktivitelerle dolu!
Zomi Gölü'nün serin sularına dalın, Dinlenme Merkezinde arkadaşlarınızla takılın ya da güzel parkurlarımızda serinletici bir yürüyüşe çıkın.
Lüks İnzivanız sadece bir telefon uzaklıktadır!"
Zombie's Retreat, bir yaz kampında genç bir adamı içeren bir aksiyon rpg oyundur. Bir bağlanma deneyimi olması amaçlanan şey, ani bir salgın ile korkunç bir hal alır.
Bu yeni bulunan tehdidi çevreleyen çok 'garip' koşullarla, tek parça halinde kaçmaya çalışırken hayatta kalanları kurtarmak oyuncuya kalmış!

Yayınlanma Tarihi: 2023-01-10
Geliştirici: Siren's Domain Patreon
Sürüm: v1.0.4
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 887 MB
Oyun Boyutu APK: 684 MB
Oynanış Süresi: 12+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
2DCG, 2D oyun, Macera, Animasyonlu, Büyük Kalça, Büyük memeler, Dövüş, Yolsuzluk, Elle Muamele, Korku, Erkek kahraman, MILF, Canavar, Oral , Bulmaca, RPG, Alay , Röntgencilik, Canavar kız, Mobil oyun

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

HuntressOfSouls

Saygın Üye
Sadık Üye
BU OYUN BENİM BABAM ( Hile sadece kolay modda çalışmaktadır bilginize )

Ekstradan geçemediğiniz görev olursa yardımcı döküman mevcut konunun içinde. Gene de yapamazsanız discord adresimize gelin seve seve yardımcı olurum.

Son düzenleme:

Elmir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sonunda çıktı lan sonunda

Raizel

Saygın Üye
Mükemmel görünüyor elinize sağlık. 😍

inooo

Saygın Üye
Oooo sonunda geldi lan

Cevirmen Gökhan ve diğer arkadaşlar elinize sağlık 👏👏👏👏 Adamsınız

porocuk

Aktif Üye
Bu güne kadar 2d oyunları oynamayarak büyük hata yapmışım
2d oyunlar adult oyunların en iyisidir, çünkü 3d oyunlarda olan herhangi bir karakter farklı bir oyunda da olabiliyor yani 1 karakter 20 tane oyunda da var fakat bu 2d ler için mümkün değil, sürekli yeni bir karakter çizmek zorundalar. Yeni şeyler görmek insanı daha çok mutlu ediyor :)

İzmirli852

Saygın Üye
Ellerinize emeğinize sağlık 2d oyunlarını baya seven birisi olarak diyorum hakkınız ödenmez 🙏🙏❤️❤️❤️

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Siren's Domain adlı yapımcımızın ikinci oyunu. Oyun hikaye bakımından gerçekten çok güzel. Ayrı ayrı karakterler tanıyoruz bir yandan kaynak toplamaya ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bunları yaparken bir yanda da yeni karakterleri bir nevi kolonimize katıyoruz. Açıkçası oyunu hilesiz bir şekilde oynamak sizleri bir hayli zorlayabilir, bundan dolayı oyunu kolay moda almanız daha iyi olabilir. Oyunda yazılan şeyleri çok dikkatli okumalısınız aksi taktirde görevleri yaparken çok zorlanabilirsiniz. Oyunda ufak ufak rehberler var ancak bunlar yeterli değil. Görevleri yapa yapa sahneleri açıyorsunuz, yani bir nevi görevleri yap sahneleri aç sistemimiz var.

Oyundaki karakterlerin hepsini çok başarılı buldum. Oyundaki ambiyans ve görsellik gerçekten çok güzeldi. Şunu söylemek istiyorum; bu denli görev yaptığımız ve sahnelerin yavaş ilerlediği bir oyunda hareketli animasyonlar ne yazık ki yetersiz kalmıştı. Birçok görev yapıyoruz ve bunların bazıları gerçekten çok zor ve kafa karıştırıcı. Buna şöyle örnek vereyim: Mesela Treasure Of Nadia'da da birçok görev yapıyorduk ancak elde ettiğimiz görsel sahneler o kadar iyiydi ki görevleri yapmak için can atıyorduk. Zombie's Retreat'de ise animasyonlar çok yavan kalmış ve çoğu sahneyi adamakıllı göremiyoruz, çünkü animasyon açıları inanılmaz derecede kötü. İçlerinden çoğu sahnenin açısı gerçekten yeterli değildi ancak iyi olan animasyonlar da var. Oyun 2018 yılında geliştirmeye başlanıyor ve 2020 yılında bitiyor. Şahsi kanaatim olarak hareketli animasyonlar sahnelerinin açıları biraz daha iyi olabilirdi. Çünkü yapımcı devam oyunu olan Zombie's Retreat 2'de de animasyon sahnelerinin açılarını tam kotaramadığı için kasıtlı olarak gizliyor.

Oynanabilecek güzel oyun olmuş. Oyun belli konularda yetersiz kalıyor ancak sizleri bir hayli sarabilir. Sizleri tek üzecek konu ise görev-animasyon dengesi olacaktır. Türkçeye çevrildiğine çok sevindim, oynamakta zorlananlar için çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu tip oyunları çevirmeniz gerçekten çok hoş, belli forumlarda eskiye dönük çoğu oyun çevrilmiyor. Aynı zamanda buraya bir rehber videosu bırakıyorum, umarım forum kurallarına aykırı değildir.

JageR

Aktif Üye
Arkadaşlar karakter ismini yazma yerinde silme tuşunu bulamadım.
Yardımcı olabilir misiniz ?

Sneaky2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
BUNDA GALERI FALAN YOK MU DIREK HILEYLE ACABILCEGIMIZ

hll320001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
save alıyorum oyundan çıkınca save siliniyor sorun kronik mi sadece bendemi var bilgisi olan yanıtlarsa memnun olurum

BWA