BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı LustyVerse: Shackbang İncelemesi

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
MAIN_CAPSULE.jpg
Oyunumuz final vermiştir ancak sitemizde güncel değildir, bundan dolayı incelememi final sürümüne göre yaptım.

HİKÂYENİN ANA TEMELLERİ

Oyunumuzun ana karakteri bir erkek. Etrafınızda bir sürü kızla bir seyahate çıkıyorsunuz, bu gurubun içindeki tek erkek sizsiniz. Bu kızlar bir zamanlar bizlerin en yakın arkadaşlarıydı. Yaşanan esrarengiz bir ölüm sonrası bu arkadaş grubu ile 2-3 yıldır görüşmüyorsunuz. Tabii bu zaman zarfında onlarla iletişimi hiç kaybetmiyorsunuz. Kızların teklifi ile ıssız bir ormandaki evde 1 haftalık bir tatil planı yapıyorsunuz.

Yolculuk sırasında ufak tefek olaylar yaşanıyor. En nihayetinde 1 haftalık tatil için ormandaki eve varıyorsunuz. Her şey iyi bir şekilde ilerlerken olaylar bir anda değişik bir hâl almaya başlıyor. Karakterinizin geçmişte bu kızlarla ne yaşadığını öğrenmeye başlıyorsunuz. Bir yandan bunları öğrenirken diğer yandan da evin etrafında esrarengiz olaylar olmaya başlıyor. Kızlar bir anda hiç olmadık şekilde tuhaf davranmaya başlıyor. İlk başlarda her şey eğlenceli bir tatil gibi gözüküyor ancak işin gerçeği gerçekten de öyle değil...

+ OYUNUN İYİ YANLARI

+ Oyunumuzun başlarında hikâye esrarengiz ve ilgi çekici.
+ Oyundaki karakterler inanılmaz derecede iyi.
+ Animasyonlar inanılmaz derecede başarılı.
+ Oyundaki ambiyans ve mekan modellemeleri güzel.

- OYUNUN KÖTÜ YANLARI

- Başlarda ilgi çekici olan hikâyenin sonlara doğru rezalet olması.
- Oyundaki sonların tam anlamıyla bir felaket olması.
- Bazı karakterlerin alakasız bir şekilde bir anda terminatöre dönmesi.
- Hiç olmadık karakterlerin saçma sapan ruhani değişimler yaşaması.

ÖNEMLİ

- Bu saydığım kötü yönler arasındaki en kötü olanı oyunda iyi son olmaması. Ne yaparsanız yapın oyun kötü sonla bitiyor. Yapımcı çok ağır eleştiriler aldığı için oyunu baştan tasarlamaya karar verdi; oyunumuz benim tahminimce 6 ay ya 1 sene kadar sonra yeniden yapılıp piyasaya sürülecek. Bu haliyle de oynanır ancak oyunun yeniden yapılacağını bilmeniz fayda var. Tabii yapımcı döneklik yapmazsa, oyunun şu anda %30'u bitirilmiş durumda.

Oyunumuza buradan ulaşabilirsiniz:

- KENDİ OYUN TECRÜBEM VE DEĞERLENDİRMEM - ( BU DEĞERLENDİRME OYUNUN REMAKE EDİLMEMİŞ HALİ İÇİNDİR)

Inceton Games'in rezil rüsva ettiği oyunlardan bir tanesi. Birçoğunuz kendisini Lust Theory ve Summer with Mia serisinden hatırlarsınız. Hoş, gerçi bu iki oyunu da rezil rüsva etti. Aynı anda birçok oyun yapmaya çalışıyor, elinde iyi yapımlar olmasına rağmen her seferinde bir şekilde oyunlarının içine etmeyi başarıyor.

Oyunumuzun ana hikâyesi bir zamanlar çok iyi arkadaş ancak çok uzun zamandır görüşmeyen bir arkadaş grubunu konu alıyor. Bu arkadaş grubundan birileri esrarengiz bir şekilde kayboluyor. Tabii ana karakterimiz bu konu hakkındaki detayların hiçbirini bilmiyor, çünkü olaylar 5 sene önce yaşanmış ve karakterimiz olaylara pek de müdahil olmamış. Bütün bu olaylar eşliğinde bir kız grubu ile Tanrı'nın unuttuğu bir yere eğlenmeye gidiyoruz. Her şey iyi giderken bir anda gizemli ve korkutucu olaylar olmaya başlıyor. Kimsenin bilmediği ve çok uzak bir yerde, bir nevi ormanın içinde lüks bir evde konaklıyoruz. Karakterimizin bir şeyler dikkatini çekiyor ve 5 sene önce yaşanan olaylar hakkında bazı şeyler öğrenmeye başlıyor. Bu süreç içinde de evin içinde kime güveneceğinizi bilemiyorsunuz. Oyun ilerledikçe hikâye daha da korkunç bir hâl almaya başlıyor. Biz de bu ortam içinde doğrunun ne olduğunu bulmaya çalışıyoruz.

Hikâye anlamında her şey güzel giderken, klasik Inceton Games anı yaşanıyor ve yapımcımız hikâyenin orta yerine çok güzel bir şekilde sıçıyor. Sıçtığı yetmiyormuş gibi bir de güzelce sıvamasını da biliyor. Ölümle karşı karşıya kaldığınız bir anda olduğunuzu düşünün, belki de hikâyenin en önemli yeri ve siz hiç kimseye güvenmiyorsunuz. Kızlardan biri çıkıp, tam o ölüm kalım savaşı sırasında ''hadi seks'' diyor ve bizim aptal karakterimiz de kızın bu dileğini hemen yerine getiriyor. Sahne gerçekleştikten sonra da bizim karakter '' sana güvenmiyorum, önüme düş, sakın bir hata yapma'' diyor. Bu olay bir kere değil birkaç kez yaşanıyor ve ister istemez siz de bayıyorsunuz. Hikâye oyunun ortalarına kadar çok başarılı ancak daha sonrası için kesinlikle beklentinizi yüksek tutmayın.

Oyunun belki de en başarılı yönü karakterleriydi. Ben birçok oyun oynadım ama bir oyunun karakterlerini bu kadar beğendiğimi hatırlamıyorum. Karakterlerin; modellemeleri, kıyafetleri, mimikleri, tek kelimeyle muazzam olmuş. Aynı zamanda oyundaki hareketli animasyonlar da bir hayli başarılıydı. Oyunumuzda sahnelere özel müziklerin de olduğunu söylemek istiyorum. Arada sırada sağ üst kısımda ya da ekranın en sağ ortasında bazı sahneleri görmenize yarayan düğmeler çıkıyor. Bunları da değerlendirmeyi unutmayın.

Seçimleriniz oyuna etki etki ediyor ancak bu seçimler sadece gidişat kısımlarını değiştiriyor. Aynı zamanda oyunda iyi bir son yok, evet doğru duydunuz :D Oyunun iyi bir sonu yok, birçok son görüyorsunuz ve hepsi kötü son. Oyunu bitirdikten sonra resmen dellendim, özellikle bu kadar güzel karakterlere bir tane adamakıllı son olmaması beni ciddi anlamda üzdü. Oyunu bir korku ortamında ve gizem içinde oynuyoruz. Üstüne bu ortam içinde ana karakterimizin yanlamadığı kız zaten yok. Ölecekken bile resmen nasıl seks yaparız diye düşünüyoruz, tam iyi bir karar vereceğimizi düşünüyorum, aptal karakterimiz ''go go sex'' diyor.

Sanırım yapımcımızın kendisi Daniels K olmaya çalışıyor. Ben artık böyle düşünmeye başladım. İnanılmaz derecede iyi başlayan bir oyunumuz var. İlk başlarda her şey basit bir tatilmiş gibi görünüyor, gizemleri ortaya çıkarmaya çalışıyoruz ve kime güveneceğimiz hakkında bir süre sonra kafayı yiyoruz. Aslında oyunun hikâyesi çok iyi bağlanıp bitirilebilirdi, en çok da buna kızıyorum; bu oyunun potansiyelinin ve karakterlerinin harcanmasına.

Uzunca bir yazı oldu ancak çok iyi olabilecek bir oyunun bu denli suikasta uğraması beni bir hayli üzdü. Oyunumuzun ortalama bir yapım olduğunu söylemem gerekli. Oyunun hikâyesi başta iyi olsa da daha sonraları ortaya pek çok mantık hatası ve saçmalık çıkıyor. Oyunumuzun 6-7 saat kadar sürdüğünüze söylemem gerekli.

Yapımcı oyunun sonlarını beğenmemiş olacak ki şu anda oyun baştan yapılıyor. Final verilip baştan yapılan bir oyun :D Bir yaşıma daha girdim.

nusarname1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu oyunun yapımcısının hikayeleri animasyonları ne bileyim bana mı çok basit geliyor yani dayanamıyorum sürekli atlayarak ilerliyorum ve oyunun yarısında siliyorum.

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Bu oyunun yapımcısının hikayeleri animasyonları ne bileyim bana mı çok basit geliyor yani dayanamıyorum sürekli atlayarak ilerliyorum ve oyunun yarısında siliyorum.
Oyunları aslında çok iyi başlıyor ancak dediğiniz gibi bir süre sonra ben de geçerek oynamaya başlıyorum. Hikâye her ne kadar gizemli ve ilgi çekici de başlasa yapımcı çoğu oyununda belli şeyleri bağlamakta çok zorluk çekiyor. Kendisi de oyunu belli yönlerden beğenmemiş ki oyunu şu an baştan yapıyor :D

nusarname1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyunları aslında çok iyi başlıyor ancak dediğiniz gibi bir süre sonra ben de geçerek oynamaya başlıyorum. Hikâye her ne kadar gizemli ve ilgi çekici de başlasa yapımcı çoğu oyununda belli şeyleri bağlamakta çok zorluk çekiyor. Kendisi de oyunu belli yönlerden beğenmemiş ki oyunu şu an baştan yapıyor :D
Oyun beni ana ekrana atınca şahsen has dedim oyunun sonu orada olduğuna inanamadım ee noldu şimdi ne olacak diye kendi kendime düşündüm :D

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Oyun beni ana ekrana atınca şahsen has dedim oyunun sonu orada olduğuna inanamadım ee noldu şimdi ne olacak diye kendi kendime düşündüm :D
Oyunun sonlarının bir anlamı yok. Bakalım, yapımcı oyunu en baştan yapıyor ve oyunun %30'u tamamlandı. Belki 2024'te daha iyi bir oyun görürüz. Daha kısa sürede oyunun remake versiyonun çıkacağını sanmıyorum.

BWA