BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Ren'Py Android Tamamlandı My Cute Roommate Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Sonunda kahramanımızın liseden mezun olduğu gün geldi. Şimdi yetişkinliğe adım atıp üniversiteye gitme zamanı geldi ve bunu yapmak için bir zamanlar şişman ve çirkin kabadayı arkadaşının (çocukluğundan beri görmediği) büyük şehre taşınması gerekiyor... Sürpriz ve sefahat dolu öğrencilik hayatına atılma fırsatını değerlendirmenin tam zamanı.​

Yayınlanma Tarihi: 2021-12-26
Geliştirici: Astaros3D Patreon
Sürüm: 1.6.1 Extra Version Beta
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 1.82 GB
Oyun Boyutu APK: 657 MB
Oynanış Süresi: 6+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Animasyon, Başrol Erkek, RPG, Röntgencilik, Büyük Göğüsler, Büyük Kalçalar, İnteraktif, Mobil Oyun

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

DarkSoulll

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
bu oyunu gerçekten çok seviyorum.... hem tlf da hemde pc de yuklu ama uzun sure oynamayınca unutuyorsun bölümleri.. benim en zorlandığım yer kutuphane de kı kızı geri gönderdikten sonra tekrar barbara nın evıne ne zaman gıdersem gıdeyım kapıyı actmıyor bu sebepten kırmızı klasor ısımlı gorevde devam edemıyorum bır arkadasım ne olur bana bu konuda YARDIM ETSIN oyunun basını ezberledım delı olacam bır turlu gecemıyorum... lütfen ne olur yardım edın arkadaslar ya

Kytronix

Cirilla
Yönetim
bu oyunu gerçekten çok seviyorum.... hem tlf da hemde pc de yuklu ama uzun sure oynamayınca unutuyorsun bölümleri.. benim en zorlandığım yer kutuphane de kı kızı geri gönderdikten sonra tekrar barbara nın evıne ne zaman gıdersem gıdeyım kapıyı actmıyor bu sebepten kırmızı klasor ısımlı gorevde devam edemıyorum bır arkadasım ne olur bana bu konuda YARDIM ETSIN oyunun basını ezberledım delı olacam bır turlu gecemıyorum... lütfen ne olur yardım edın arkadaslar ya
Discord adresimizde, oyun-yardım kanalına yazarsanız daha hızlı yardım alırsınız.

powerad03

Sadık Üye
Aktif Üye
Bunun 2. si çıktı diye biliyorum onu da değerlendirebilirsiniz.Oyun biraz zahmetli ama genel olarak iyi.

moxley

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu oyunu cok önceden bitirmiştim biraz arızalı bi oyun buglu falan görevler takılıyo harita kapanıyo falan
düzeltildi mi bunlar acaba?

Erkandoe

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
İndiriyorum hilesiz oynanmaz bu oyun yoksa silerim 🤷

Hasan15420

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Android de sıkıntı vardı bu oyunun kasıyordu düzeldi mi ?

Raizel

Saygın Üye
Güzel oyundur herkese tavsiye ederim .

Son düzenleme:

sese

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
bana göre bu oyun tirt ayni seylere dönup dolaniyorsun tabi bu benim görusum . ve her zaman emekler icin tesekur etmisimdir simdide tesekur ederim emegi gecen herkese

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Uzun yıllar önce oynadığım ve çok keyif aldığım bir oyun olmuştu. Astaros3D adlı yapımcımızın ilk oyunu, kendisini Girl House oyunu ile de hatırlayabilirsiniz, şu an My Cute Roommate'in ikincisini yapıyor ancak işler orada pek iyi gitmiyor. Oyunumuzun hikâyesi ortalama düzeyde, görevler yaparak ilerliyoruz ve sahneleri açıyoruz, tabii arada bazı seçimler yapıyorsunuz. Bu seçimleri yaparken kayıt almayı ihmal etmeyin, bazı seçimlerin oyuna etkileri nadiren de olsa olabiliyor. Oyunun sağ üst kısmındaki göstergelere dikkat edin; cinsel organınızın durumunu ve kalp puanlarınızı oradan görebiliyorsunuz. Çok kısa süre önce ilişkiye girmişseniz, cinsel gösterge organınızın herhangi bir şeye hazır olmadığını gösteriyor. Bu kısma dikkat etmelisiniz, bazı sahnelerde bunun önemi oluyor, kadınlarla ilişki puanı kaybetmek istemeyeceksiniz. Görev sistemini kimileri zorlayıcı bulmuş ancak birkaç yer haricinde her şeyi okuyarak çözebiliyorsunuz.

Oyunun geliştirilme süreci 2017 yılında başladı ve 2020 yılında bitti. Günümüze göre eski sürüm bir oyun olarak görebilirsiniz. Oyundaki karakterler inanılmaz derecede iştah kabartan türden, özellikle oyunda çok fazla karakter bolluğu olduğunu söyleyebilirim. Özellikle oyundaki Anna karakteri inanılmaz derecede başarılı olmuş, sırf onun için bile oynanır :D Oyunumuzdaki hareketli animasyonlar ise mükemmel, zamanımıza göre hâlâ çok çok iyi durumda. Hareketli animasyonların belli yerlerde farklı farklı bakış açıları var, bu da bir diğer beğendiğim unsurlardan bir tanesi. Oyunumuzun arka planında müzikler bulunuyor, oyunumuzu sessiz olarak oynamıyoruz.

Oyunumuzun özel bir sonu yok. Arada sırada mini gameler oynayacaksınız; bir adamla dövüşme sahnesi gibi. Aynı zamanda oyunumuzun haritalı bir sistemi var. Bir nevi mekanlar arası dolaşıyorsunuz. Açık dünya gibi düşünebilirsiniz :) Oyunumuzdaki saat sistemini de dikkat etmek zorundasınız. Belli görevleri aktif hale getirmek istiyorsanız, belli başlı yerlerde bu saat kısmının bir önemi oluyor. Oyundaki her karakter ile bir ilişkiye girebiliyorsunuz, oyunun üçlü sahneleri ve Anna ile olan sahnelerimiz iştah kabartan türdendi :D

Yapımcımız kendi oyunlarına birçok yerde göndermeler yapıyor. Eğer yapımcımızın ''Man Of The House ve Girl House'' oyunlarını oynamışsanız, buralardan alınan karakterleri belli sahnelerde göreceksiniz. Oynarken keyif alabileceğiniz bir oyun olduğu düşünüyorum. Oyunumuz global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız alabilmiş bir oyun. Oynama sürenize bağlı olarak oyunun 6 ila 9 saat arası sürdüğünü söyleyebilirim.

Son düzenleme:

inooo

Saygın Üye
Uzun yıllar önce oynadığım ve çok keyif aldığım bir oyun olmuştu. Astaros3D adlı yapımcımızın ilk oyunu, kendisini Girl House oyunu ile de hatırlayabilirsiniz, şu an My Cute Roommate'in ikincisini yapıyor ancak işler orada pek iyi gitmiyor. Oyunumuzun hikâyesi ortalama düzeyde, görevler yaparak ilerliyoruz ve sahneleri açıyoruz, tabii arada bazı seçimler yapıyorsunuz. Bu seçimleri yaparken kayıt almayı ihmal etmeyin, bazı seçimlerin oyuna etkileri nadiren de olsa olabiliyor. Oyunun sağ üst kısmındaki göstergelere dikkat edin; cinsel organınızın durumunu ve kalp puanlarınızı oradan görebiliyorsunuz. Çok kısa süre önce ilişkiye girmişseniz, cinsel gösterge organınızın herhangi bir şeye hazır olmadığını gösteriyor. Bu kısma dikkat etmelisiniz, bazı sahnelerde bunun önemi oluyor, kadınlarla ilişki puanı kaybetmek istemeyeceksiniz. Görev sistemini kimileri zorlayıcı bulmuş ancak birkaç yer haricinde her şeyi okuyarak çözebiliyorsunuz.

Oyunun geliştirilme süreci 2017 yılında başladı ve 2020 yılında bitti. Günümüze göre eski sürüm bir oyun olarak görebilirsiniz. Oyundaki karakterler inanılmaz derecede iştah kabartan türden, özellikle oyunda çok fazla karakter bolluğu olduğunu söyleyebilirim. Özellikle oyundaki Anna karakteri inanılmaz derecede başarılı olmuş, sırf onun için bile oynanır :D Oyunumuzdaki hareketli animasyonlar ise mükemmel, zamanımıza göre hâlâ çok çok iyi durumda. Hareketli animasyonların belli yerlerde farklı farklı bakış açıları var, bu da bir diğer beğendiğim unsurlardan bir tanesi. Oyunumuzun arka planında müzikler bulunuyor, oyunumuzu sessiz olarak oynamıyoruz.

Oyunumuzun özel bir sonu yok. Arada sırada mini gameler oynayacaksınız; bir adamla dövüşme sahnesi gibi. Aynı zamanda oyunumuzun haritalı bir sistemi var. Bir nevi mekanlar arası dolaşıyorsunuz. Açık dünya gibi düşünebilirsiniz :) Oyunumuzdaki saat sistemini de dikkat etmek zorundasınız. Belli görevleri aktif hale getirmek istiyorsanız, belli başlı yerlerde bu saat kısmının bir önemi oluyor. Oyundaki her karakter ile bir ilişkiye girebiliyorsunuz, oyunun üçlü sahneleri ve Anna ile olan sahnelerimiz iştah kabartan türdendi :D

Yapımcımız kendi oyunlarına birçok yerde göndermeler yapıyor. Eğer yapımcımızın ''Man Of The House ve Girl House'' oyunlarını oynamışsanız, buralardan alınan karakterleri belli sahnelerde göreceksiniz. Oynarken keyif alabileceğiniz bir oyun olduğu düşünüyorum. Oyunumuz global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız alabilmiş bir oyun. Oynama sürenize bağlı olarak oyunun 6 ila 9 saat arası sürdüğünü söyleyebilirim. Aynı zamanda zorlananlar için buraya İngilizce bir rehber bırakıyorum, bir modder tarafında yapılmış, faydası olabilir, Türkçeye çevrilip paylaşılırsa oyuncular için çok iyi olur:
Kardeş sen oyun eleştirmeni olsana maşallah her oyunu oynamışsın ve mukemmel inceliyorsun.Helal olsun sana

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Kardeş sen oyun eleştirmeni olsana maşallah her oyunu oynamışsın ve mukemmel inceliyorsun.Helal olsun sana
Aslında final yapmış oyunların birçoğunu oynadım. Bir nevi bazı oyunları çevrilmeden İngilizce olarak oynuyorum, hali hazırda elimde bulanan yorumlarımı da buraya ya da bulunduğum başka forumlara ekliyorum. Adult oyun sitelerinin Türkçe versiyonları ilk çıktığında pek fazla yorum yoktu. Bundan dolayı bir oyuncu olarak pek ön izlenim alamıyordum. Bu oyun sektörünün içinde bulunduğum süre (4-5 yıl kadar) boyunca çok fazla oyun oynamışlığım oldu. Ben de hem yazarak kendimi geliştirdim hem de benim gibi oyunculara herhangi bir oyun hakkında ön izlenim oluşturmaya çalıştım. Eskiden bu kadar detaylı ve özenerek yazamıyordum ancak dediğim süreç boyunca yazı yazmanın bana da faydası oldu :D İçinde bulunduğumuz oyun sektörü daha fazla gelişirse, kim bilir belki tam zamanlı bir eleştirmen olurum :D Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Bu tip yorumları görmek inanın çok hoşuma gidiyor, en azından kısa sürede verdiğim emeğin karşılığını fazlasıyla hissediyorum <3

Son düzenleme:

inooo

Saygın Üye
Aslında final yapmış oyunların birçoğunu oynadım. Bir nevi bazı oyunları çevrilmeden İngilizce olarak oynuyorum, hali hazırda elimde bulanan yorumlarımı da buraya ya da bulunduğum başka forumlara ekliyorum. Adult oyun sitelerinin Türkçe versiyonları ilk çıktığında pek fazla yorum yoktu. Bundan dolayı bir oyuncu olarak pek ön izlenim alamıyordum. Bu oyun sektörünün içinde bulunduğum süre (4-5 yıl kadar) boyunca çok fazla oyun oynamışlığım oldu. Ben de hem yazarak kendimi geliştirdim hem de benim gibi oyunculara herhangi oyun hakkında ön izlenim oluşturmaya çalıştım. Eskiden bu kadar detaylı ve özenerek yazamıyordum ancak dediğim süreç boyunca yazı yazmanın bana da faydası oldu :D İçinde bulunduğumuz oyun sektörü daha fazla gelişirse, kim bilir belki tam zamanlı bir eleştirmen olurum :D Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Bu tip yorumları görmek inanın çok hoşuma gidiyor, en azından kısa sürede verdiğim emeğin karşılığını fazlasıyla hissediyorum <3
Zannetme ki bir tek ben böyle düşünüyorum, belki binlerce kişi senin yorumlarınızı okuyarak referans alıyor, kimisi üye olamamış kimisi cevap verememiş olabilir ama çok kişinin benim gibi düşündüğüne eminim. Başarılarınin devamini dilerim

Ronaxian

Müdavim
Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Zannetme ki bir tek ben böyle düşünüyorum, belki binlerce kişi senin yorumlarınızı okuyarak referans alıyor, kimisi üye olamamış kimisi cevap verememiş olabilir ama çok kişinin benim gibi düşündüğüne eminim. Başarılarınin devamini dilerim
Çok teşekkür ediyorum :)

BWA