BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Tamamlandı My Cute Roommate Türkçe APK - PC

basedilmez54

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Uzun yıllar önce oynadığım ve çok keyif aldığım bir oyun olmuştu. Astaros3D adlı yapımcımızın ilk oyunu, kendisini Girl House oyunu ile de hatırlayabilirsiniz, şu an My Cute Roommate'in ikincisini yapıyor ancak işler orada pek iyi gitmiyor. Oyunumuzun hikâyesi ortalama düzeyde, görevler yaparak ilerliyoruz ve sahneleri açıyoruz, tabii arada bazı seçimler yapıyorsunuz. Bu seçimleri yaparken kayıt almayı ihmal etmeyin, bazı seçimlerin oyuna etkileri nadiren de olsa olabiliyor. Oyunun sağ üst kısmındaki göstergelere dikkat edin; cinsel organınızın durumunu ve kalp puanlarınızı oradan görebiliyorsunuz. Çok kısa süre önce ilişkiye girmişseniz, cinsel gösterge organınızın herhangi bir şeye hazır olmadığını gösteriyor. Bu kısma dikkat etmelisiniz, bazı sahnelerde bunun önemi oluyor, kadınlarla ilişki puanı kaybetmek istemeyeceksiniz. Görev sistemini kimileri zorlayıcı bulmuş ancak birkaç yer haricinde her şeyi okuyarak çözebiliyorsunuz.

Oyunun geliştirilme süreci 2017 yılında başladı ve 2020 yılında bitti. Günümüze göre eski sürüm bir oyun olarak görebilirsiniz. Oyundaki karakterler inanılmaz derecede iştah kabartan türden, özellikle oyunda çok fazla karakter bolluğu olduğunu söyleyebilirim. Özellikle oyundaki Anna karakteri inanılmaz derecede başarılı olmuş, sırf onun için bile oynanır :D Oyunumuzdaki hareketli animasyonlar ise mükemmel, zamanımıza göre hâlâ çok çok iyi durumda. Hareketli animasyonların belli yerlerde farklı farklı bakış açıları var, bu da bir diğer beğendiğim unsurlardan bir tanesi. Oyunumuzun arka planında müzikler bulunuyor, oyunumuzu sessiz olarak oynamıyoruz.

Oyunumuzun özel bir sonu yok. Arada sırada mini gameler oynayacaksınız; bir adamla dövüşme sahnesi gibi. Aynı zamanda oyunumuzun haritalı bir sistemi var. Bir nevi mekanlar arası dolaşıyorsunuz. Açık dünya gibi düşünebilirsiniz :) Oyunumuzdaki saat sistemini de dikkat etmek zorundasınız. Belli görevleri aktif hale getirmek istiyorsanız, belli başlı yerlerde bu saat kısmının bir önemi oluyor. Oyundaki her karakter ile bir ilişkiye girebiliyorsunuz, oyunun üçlü sahneleri ve Anna ile olan sahnelerimiz iştah kabartan türdendi :D

Yapımcımız kendi oyunlarına birçok yerde göndermeler yapıyor. Eğer yapımcımızın ''Man Of The House ve Girl House'' oyunlarını oynamışsanız, buralardan alınan karakterleri belli sahnelerde göreceksiniz. Oynarken keyif alabileceğiniz bir oyun olduğu düşünüyorum. Oyunumuz global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız alabilmiş bir oyun. Oynama sürenize bağlı olarak oyunun 6 ila 9 saat arası sürdüğünü söyleyebilirim.
Emeğine sağlık dostum

eto8299

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
bu oyunu gerçekten çok seviyorum.... hem tlf da hemde pc de yuklu ama uzun sure oynamayınca unutuyorsun bölümleri.. benim en zorlandığım yer kutuphane de kı kızı geri gönderdikten sonra tekrar barbara nın evıne ne zaman gıdersem gıdeyım kapıyı actmıyor bu sebepten kırmızı klasor ısımlı gorevde devam edemıyorum bır arkadasım ne olur bana bu konuda YARDIM ETSIN oyunun basını ezberledım delı olacam bır turlu gecemıyorum... lütfen ne olur yardım edın arkadaslar ya
Reis geçebildinmi barbara bölümünü bende onda takıldım yardımcı olursan sevinirim o bölüm geçilmezse oyun aynı ilerliyor

Feronia00

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Zeka seviyeni 20 üzerine çıkart görevini geçemiyorum çözümü nedir?

Eses2627

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Üniversiteye kayıt oldum ondan sonra hiç görev kalmadı gelmiyor yurt da açılmadı nasıl geçiliyor bölüm

KiraXq

Altyapı
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sıkılmadan Hikayesinin Sardığı Dark Path, Zorlama, İkna, Sleeping, Bdsm Oyunları (Çoğunda Kolay Kolay İstediğinizi Alamazsınız)

Agent 17
Stranded Dick (Önlenemez Ntr Var...)
Desert Stalker
Depravity
Midnight Paradise
Milf City
Bad Bobby Saga Dark Path
Summer with Mia 1 ve 2 (Başlangıçtan Sonra Sıkmaya Başlayabilir 2 Daha Keyifli + Olarak Önlenemez Ntr Var...)
Once in a Lifetime
Girl House (Çok Sarmıyo Ama Keyifli Yerleri Var)
Man of the House
What a Legend
MIST (Biyerden Sonra Tekrarlamaya Başlıyoruz Sıkıyo Ben Sıkılmıştım)
F.I.L.F (Aynı Şekilde Sıkıyo Hikayesi)
Echoes of Lust (Lust Theory)
A Mother's Love (Hikayesi Biyerden Sonra Sıkabilir)
My Cute Roommate

(Aklıma Geldikçe Eklerim Eklemezsem Farklı Öneri İçin Dm Den Sorabilirsiniz)

BWA