BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Duyuru Öneri ve Görüşleriniz - Neler yapmalıyız? Nasıl gidiyoruz?

Bizden memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    230

serseri12

Aktif Üye
On numarasınız sadece bazen diğer kişilerde de görüyorum bir oyunla alakalı durumu veyahut bir soru sorduklarında bazen cevap veremeyebiliyorsunuz ,onu çalıştığnız için maruz görüyorum lakin biraz daha buna önem verebilirseniz daha da iyi olur diye düşünüyorum
Oyunlarda çevirilerde kolaylıklar diliyorum.

alpertunga44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
artık kabak tadı vermeye başladı arkadaşlar sürekli 0.1 sürümlü oyunlar geliyor mevcut oyunlar hiç güncellenmiyor sitede bir sürü tr çevrilecek oyun varken farklı şeylere odaklanılıyor bunu defalarca ilettim düzenli premium uyelik aliyorum elimden geldiğince siteye destek olmaya çalıs8yorum ama premium özel oyunlarda bile bir güncelleme yok yani 😔😔😔bu konu ile alakalı görüşlerinizi bekliyorum...

Kytronix

Cirilla
Yönetim
artık kabak tadı vermeye başladı arkadaşlar sürekli 0.1 sürümlü oyunlar geliyor mevcut oyunlar hiç güncellenmiyor sitede bir sürü tr çevrilecek oyun varken farklı şeylere odaklanılıyor bunu defalarca ilettim düzenli premium uyelik aliyorum elimden geldiğince siteye destek olmaya çalıs8yorum ama premium özel oyunlarda bile bir güncelleme yok yani 😔😔😔bu konu ile alakalı görüşlerinizi bekliyorum...
Forum üzerinde yüzlerce konu var... Güncellemesi gelen oyunlarla tabii ki de ilgileniyoruz ve ilgileneceğiz. Her oyunun güncellemesinden anında haberdar olamıyoruz. Şuan elimizdeki bazı projeler güncellemesi gelen oyunlar. Bununla birlikte, geçtiğimiz günlerdeki yaşadığımız deprem felaketi de bizi bir hayli geriye itti ve bazı projelerimizde aksamalar meydana geldi. Önümüzdeki günlerde Premium'a özel oyunlara güncellemeler gelecek. Anlayışınız için teşekkürler, iyi forumlar.

alpertunga44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Forum üzerinde yüzlerce konu var... Güncellemesi gelen oyunlarla tabii ki de ilgileniyoruz ve ilgileneceğiz. Her oyunun güncellemesinden anında haberdar olamıyoruz. Şuan elimizdeki bazı projeler güncellemesi gelen oyunlar. Bununla birlikte, geçtiğimiz günlerdeki yaşadığımız deprem felaketi de bizi bir hayli geriye itti ve bazı projelerimizde aksamalar meydana geldi. Önümüzdeki günlerde Premium'a özel oyunlara güncellemeler gelecek. Anlayışınız için teşekkürler, iyi forumlar.
cevabınız için teşekkür ediyorum ilginiz için sağolun...

deepslash

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
-Forum Hakkında Görüşleriniz nelerdir?
-Neler yapmalıyız?
-Size sunduğumuz olanaklardan memnun musunuz?
-Ne tür yenilikler istersiniz?

BWADULT
forumunun kuruluş yıl dönümü yaklaşırken sizlerin sayesinde bu günlere geldiğimizi unutmadığımızın bilincinde olarak, siz değerli üyelerimizin görüşlerini almak istedik. Bu konu altında görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
İyi veya kötü bütün yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ankete oy vermeyi unutmayın...
Merhabalar,
final yapmış oyunları ayrı bir kategoride toplama imkanınız var mı? :)

dogsyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar,
final yapmış oyunları ayrı bir kategoride toplama imkanınız var mı? :)
Türkçe oyunlar ya da türkçe yapay zeka oyunlar bölümüne gittiğinde ön ek filitrele bölümü var orda yeşil bir kutunun içinde tamamlandı yazıyor ona tıklarsan sadece final yapan oyunlar karşına çıkacaktır

deepslash

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Türkçe oyunlar ya da türkçe yapay zeka oyunlar bölümüne gittiğinde ön ek filitrele bölümü var orda yeşil bir kutunun içinde tamamlandı yazıyor ona tıklarsan sadece final yapan oyunlar karşına çıkacaktır
teşekkürler.

granthe

Aktif Üye
oyunlardan yana hiçbir sorun yok fakat sitede bi bölüm açılsa yayınlanan oyunları tarihine göre listelese çok iyi olur

granthe

Aktif Üye
Tüm oyunların listelendiğj ve sıralayabildiğimiz panel ( tarih , boyut , oynama suresi , kategori)

alpertunga44

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
sitede eski oyunlara dair hic bir aksiyon yok hep yeni 1 ssatlik oyunlar 0 paketler denenmiş oyunlara hic egilim yok ne güzel cevherler var ama sacma sapan 20 dakikalik oyunlar cevriliyor hikayesi tam oturmamis sahne desen indirmeye degmeyecek oyunlar %80 kısa oyunlar çogu oyunlar guncellrmr almamiş

Shaggy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kaganın oyunun gelmesi imkansız ama bence sağlam bir beğeni ve istek üzerine kagaya ayak fotosu atar oyunu getirtirebilirz ne dersiniz BWADULT topliligi

Brit2121

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Forumda bulunan ve telegramda paylaşılan discord daveti geçersiz bunu Bi kaç yerde yazmama rağmen geri dönüş olmadı destek ekibinde sorun var ayrıca oyun çeşitliliği ve sayısı harika ama bir çok oyun güncellenmediği için kısa bunlar dışında yaptığınız iş diğer sitelere göre daha fazla olmasına rağmen premiumlara özel oyunlar dışında herhangi bir ücret istememeniz müthiş bir iş umarım devamını hep gelir.

Meteqan0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bir oyuna güncelleme geldiğinde discordda paylaşırken link ekliyebilirsiniz

Kytronix

Cirilla
Yönetim
sitede eski oyunlara dair hic bir aksiyon yok hep yeni 1 ssatlik oyunlar 0 paketler denenmiş oyunlara hic egilim yok ne güzel cevherler var ama sacma sapan 20 dakikalik oyunlar cevriliyor hikayesi tam oturmamis sahne desen indirmeye degmeyecek oyunlar %80 kısa oyunlar çogu oyunlar guncellrmr almamiş
Sadece Nisan ayında 19 tane oyun paylaşımında bulunmuşuz. Bütün kadromuzla birlikte, her iki segmente birden oyun paylaşımı yetiştiriyoruz. Forumdaki oyunları sadece güncel tutmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni oyunlarda çeviriyoruz. Forumda yüzlerce oyun olduğunu düşünürsek her oyunun anında çevisini yapıp, gerekli işlemleri uygulayıp, test ederek upload edemeyiz.

Ayrıca, X oyununu ele alalım. X oyunu her hafta güncellensin. Her güncelleme aldığında 10'ar dakika oynama süresi alsın. Biz bu oyuna zaman ve efor harcamak istemiyoruz. Belirli bir aşama kaydetmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Forumda bulunan ve telegramda paylaşılan discord daveti geçersiz bunu Bi kaç yerde yazmama rağmen geri dönüş olmadı destek ekibinde sorun var ayrıca oyun çeşitliliği ve sayısı harika ama bir çok oyun güncellenmediği için kısa bunlar dışında yaptığınız iş diğer sitelere göre daha fazla olmasına rağmen premiumlara özel oyunlar dışında herhangi bir ücret istememeniz müthiş bir iş umarım devamını hep gelir.
Discord daveti geçersiz değil. Forumda bulunan afişlere tıklamanız yeterli. Discord sunucumuzda yeni hesap engeli bulunmakta, bundan dolayı Discord sunumucuza giremiyorsunuz. Yinede bir hata olduğunu düşünüyorsanız, bu kalıcı bağlantıya tıklayabilirsiniz.

BWA