BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Rebirth Türkçe APK - PC

• Konbuyu başlatan Kytronix
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 58
  • Görüntüleme : 27K

Kytronix

Cirilla
Yönetim

GENEL BAKIŞ
Guy, gizemli bir kadınla talihsiz bir karşılaşmanın hayatını değiştirene kadar birkaç endişeyle bir hayat yaşıyor.​

Güncellenme Tarihi: 14.03.2024
Geliştirici: LikesBlondes Patreon
Sürüm: Episode 5 Update 10
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 3.08 GB 3.20 GB - 3.14 GB - 3.48 GB - 1.41 GB
Oyun Boyutu APK: 312 MB 129 MB - 213 MB - 281 MB - 105 MB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Macera, Erkek kahraman, MILF, Paranormal, Süper Güçler

Episode 1'den başlanarak sırayla bitirilmesi gerekmektedir.

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Ensarhub

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
En sevdiğim oyunlar arasına girdi rebirth. ilerde dahada iyi olacağına inanıyorum çok uzun bir oyun çeviri gayet iyi ellerinize sağlık ep 4 beklemek ke

zeki sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Ep 1 2 3 diye inme seçenekleri var sırayla oynamak için 1 'den başlayıp 3 e gitmek gerekiyor yoksa direk 3 u indirsem hepsini içeriyor mu

Ensarhub

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Tel sıfırlandı tekrar indirelim hülohhgggggg

Azzazell

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu oyun çok hojdur hikayesiyle mükemmel bir oyun karakterleri efsane bayılıyorum böyle hikayelere vampir konusu çok iyi
Bunu yapan emeği geçen sırf bizleri memnun etmek için gece gündüz demeden uğraşan bwadult ekibine tşk ediyorum harikasınız 💯

Mehmet58

Yeni Üye
Ya kardeşim oyun koyuyorsunuz indirelim diyoruz milyon link diye gerizekalı bi sayfa açılıyor oradan yok clenar yükle yok getir yükle ne bu ya oyun indirmemizi istemiyorsanız ne diye yüklüyorsunuz dalgamı geliyorsunuz????

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Ya kardeşim oyun koyuyorsunuz indirelim diyoruz milyon link diye gerizekalı bi sayfa açılıyor oradan yok clenar yükle yok getir yükle ne bu ya oyun indirmemizi istemiyorsanız ne diye yüklüyorsunuz dalgamı geliyorsunuz????
Ücretsiz bir şekilde forumdan yararlanırken birde şikayet mi ediyorsunuz? Memnun değilseniz kullanmazsınız? Sizi zorla mı üye yaptık? Reklam geçmeyi beceremiyorsanız bu sizin probleminiz. Ayrıca, Milyonlink sitesi sizin tabir ettiğiniz gibi "geri zekalı" bir site değil. Tekrar söylüyorum, forumdan memnun değilseniz kullanmamak tamamen sizin elinizde.

Nyooom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Koydugunuz link asiri sacma. Bilmeyle alakasi yok. Ay.link veya ona benzer bilinen linlklerden koyabilirsiniz. Su linkin savunulacak bir tarafi olamaz bence.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Koydugunuz link asiri sacma. Bilmeyle alakasi yok. Ay.link veya ona benzer bilinen linlklerden koyabilirsiniz. Su linkin savunulacak bir tarafi olamaz bence.
Çok merak ediyorum, üyelerine bizim kadar değer veren başka bir topluluk var mıdır acaba? Üyelerin görüşlerini alan, istekleri doğrultusunda oyunlar çeviren, her takıldıkları yerde yardımcı olan, oyun güncelleme haberlerini anlık olarak paylaşan, ayda 30'a yakın oyun paylaşan ki bazen 30 oyunu bile geçiyor, üyelerinin her istediğini neredeyse yapan ve buna sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere... Ren'Py, Unity, Java, RPGM motorlu oyunları Türkçeye çeviren, onlarca saat vakit harcayan üstelik sizden ücrette talep etmeyen? Ve bunları tamamen ücretsiz olarak yapıyoruz. Ve siz buna rağmen birkaç dakikanızı ayırıp reklam geçmekten acizsiniz! Forum üzerinde görüşlerinizi alırken reklam konusunu diğer üyeler ile paylaştık ve durumu anlattık. Birkaç şikayet daha geldiği anda hizmeti durdurmayı kesinlikle düşündüğümüzü bildirmek isteriz. Saygılarımızla.

Nyooom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Çok merak ediyorum, üyelerine bizim kadar değer veren başka bir topluluk var mıdır acaba? Üyelerin görüşlerini alan, istekleri doğrultusunda oyunlar çeviren, her takıldıkları yerde yardımcı olan, oyun güncelleme haberlerini anlık olarak paylaşan, ayda 30'a yakın oyun paylaşan ki bazen 30 oyunu bile geçiyor, üyelerinin her istediğini neredeyse yapan ve buna sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere... Ren'Py, Unity, Java, RPGM motorlu oyunları Türkçeye çeviren, onlarca saat vakit harcayan üstelik sizden ücrette talep etmeyen? Ve bunları tamamen ücretsiz olarak yapıyoruz. Ve siz buna rağmen birkaç dakikanızı ayırıp reklam geçmekten acizsiniz! Forum üzerinde görüşlerinizi alırken reklam konusunu diğer üyeler ile paylaştık ve durumu anlattık. Birkaç şikayet daha geldiği anda hizmeti durdurmayı kesinlikle düşündüğümüzü bildirmek isteriz. Saygılarımızla.
Hizmete laf eden yok siz neden konuyu farkli yerlere cekiyorsunuz!? Reklam yapmayinda diyen olmadi. Isterseniz 2 tane arka arkaya koyun ama bu tarzda reklamlar insani bezdiriyor farkli secenekler varken(ay.link,exe ve benzeri linkler) neden bunu sectiginizi merak ettim ama anladim sagolun

The Naughty Teacher

Melissa
Yönetim
Hizmete laf eden yok siz neden konuyu farkli yerlere cekiyorsunuz!? Reklam yapmayinda diyen olmadi. Isterseniz 2 tane arka arkaya koyun ama bu tarzda reklamlar insani bezdiriyor farkli secenekler varken(ay.link,exe ve benzeri linkler) neden bunu sectiginizi merak ettim ama anladim sagolun
Keyfi bir durumdan aylinkten vazgeçilmedi, hesabın biri askıya alındı ardından yeni açılan da askıya alındı. Buna geçince fark edildi ki sayımlarda bile eksik varmış yaklaşık 2 tıklamadan 1 ini sayıyormuş. Hani gönül ister ki hiç reklam olmasın ama bazı şartlar buna itiyor. Aylink ile iletişime geçmeye çalıştık muhattap bulamadık ne maile döndüler ne de Skype dan cevap geldi.

inooo

Saygın Üye
Kardeş kusura bakma da indirmeyi öğrenmen lazım.Ben geyet normal şekilde indiriyorum. Yapacağın şey çok basit.Eger android indiriyorsun robot degilim tikini isaretlemen icin her seferinde cikan reklamda geri diyeceksin bu kadar basit.Sen bi yerde hata yapiyorsundur yoksa çok kolay indiriyoruz. olmadı tarayıcı değiştir . buraya sitem etmen saçma olmuş ..niye diyeceksin..adamlar zaten bedava oyun sunuyorlar. Diger sitelede burada ki oyunları parali oynarsin ustune üstelik indirirken de ayni sekilde reklamlara maruz kalırsın..Bence sen dediğim gibi yap tarayici degistir ...Burada ki arkadaşların emekleri büyük onları üzmeyelim:)

abov3n

Yönetim
Link konusu birazcık uğraştırıyor olabilir ama o kadar siteye gittim ücretsiz bir şekilde oyun yayınlayıp hemen çeviren görmedim güncellemeler çıktığı gibi çevriliyor ne ücret talep ediyorlar ne de başka bişey sadece yapmanız gereken 2 yada 3 kere fazla tıklamak bence bu kadar üşengeç olmayın.

abov3n

Yönetim
Bölüm 4 ne zaman çıkar bir bilgi varmı

Barbaros

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Keyfi bir durumdan aylinkten vazgeçilmedi, hesabın biri askıya alındı ardından yeni açılan da askıya alındı. Buna geçince fark edildi ki sayımlarda bile eksik varmış yaklaşık 2 tıklamadan 1 ini sayıyormuş. Hani gönül ister ki hiç reklam olmasın ama bazı şartlar buna itiyor. Aylink ile iletişime geçmeye çalıştık muhattap bulamadık ne maile döndüler ne de Skype dan cevap geldi.
1. Ve 2. Bölümleri nereden indirebilirim link var mı acaba ? Buradan indiremedim. Sadece 3. Bölümü indirdim ama onceki bölümlerin kayıtları lazım.

BWA