BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Rebirth Türkçe APK - PC

• Konbuyu başlatan Kytronix
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 58
  • Görüntüleme : 27K

frknkrccc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2790
GENEL BAKIŞ
Guy, gizemli bir kadınla talihsiz bir karşılaşmanın hayatını değiştirene kadar birkaç endişeyle bir hayat yaşıyor.​

Güncellenme Tarihi: 2022-03-10
Geliştirici: LikesBlondes Patreon
Sürüm: Episode 3
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 3.20 GB - 3.14 GB - 3.48 GB
Oyun Boyutu APK: 129 MB - 213 MB - 281 MB
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Macera, Erkek kahraman, MILF, Paranormal, Süper Güçler

Episode 1'den başlanarak sırayla bitirilmesi gerekmektedir.

İNDİRME LİNKLERİ
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Spoiler kısmına tıklamama rağmen tepkisiz kalıyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

Marda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Keyfi bir durumdan aylinkten vazgeçilmedi, hesabın biri askıya alındı ardından yeni açılan da askıya alındı. Buna geçince fark edildi ki sayımlarda bile eksik varmış yaklaşık 2 tıklamadan 1 ini sayıyormuş. Hani gönül ister ki hiç reklam olmasın ama bazı şartlar buna itiyor. Aylink ile iletişime geçmeye çalıştık muhattap bulamadık ne maile döndüler ne de Skype dan cevap geldi.
Valla ben şimdikinden daha memnunum. O kadar geziyorum bir kere ya çıkıyor ya çıkmıyor. Önceki öyle değildi sitede herhangi bir yere tıklamanın yüzde 90 nında reklama yolluyordu (reklama karşı değilim olsun tabiki hakkınızdır, sadece şimdiki daha rahat geldi) Bu arada ücretsiz sunmanıza rağmen hizmetiniz, kaliteniz ef-sa-ne.

sherlock holmes

Aktif Üye
ben sizide gayet iyi anlıyorum.diğer bu tarz sitelere rağmen siz kesinlikle kat kat iyisiniz bu emeğinizide almalısınız bence bunu sonuna kadar destekliyorum ama bu yeni reklam sitesi tam bir kepazelik ayrıca bilmeyen insan bilgisayarına virüs dahi bulaştıra bilir vs vs bunu uzatmak istemiyorum.bence aylık abonelik sistemine geçmelisiniz bu makul bir seviyede olursa ben seve seve abone olmaya adayım ama yok şu paket yok bu oyun vs diye değil reklamsız indirmek isteyenler için aylık bir ücret olmalı.umarım bu isteğimi dikkate alır değerlendirirsiniz.

Savas

Editör
Kimsenin emeğini hor görme pesinde degilim ama bir site var, yapay zeka ile cevirdigi tek oyuna dolarla erisim istiyor. Bi site var 100 tane oyun duyurup oyunun birini cevirine kadar cevirdigi sürümün üstünün üstü cıkmıs oluyor ve bunlar herseyi para üstüne kurmus durumdalar lafım yok tabi helal olsun kazandıkları para. Ancak burada adamlar tek kurus istemeden, guncellenen oyunu anında siteye ekleyip birde en kütü 2 günde bir oyun ekliyorsa siteye bu adamlara 1 dk reklam tıkladım dıye laf edilmez. Kusura bakmayın ama nankörlük bu oluyor iste.

Kytronix

Cirilla
Yönetim
ben sizide gayet iyi anlıyorum.diğer bu tarz sitelere rağmen siz kesinlikle kat kat iyisiniz bu emeğinizide almalısınız bence bunu sonuna kadar destekliyorum ama bu yeni reklam sitesi tam bir kepazelik ayrıca bilmeyen insan bilgisayarına virüs dahi bulaştıra bilir vs vs bunu uzatmak istemiyorum.bence aylık abonelik sistemine geçmelisiniz bu makul bir seviyede olursa ben seve seve abone olmaya adayım ama yok şu paket yok bu oyun vs diye değil reklamsız indirmek isteyenler için aylık bir ücret olmalı.umarım bu isteğimi dikkate alır değerlendirirsiniz.
Bağış yaparak reklamlardan kurtulabilirsiniz.

emin1313

Aktif Üye
DIK
Serpent
Cartel
Summer
Sanırım gerçekten şanslıyım episode 3 bitireli 4 gün filan oluyor, teşekkürler BWADULT

Savas

Editör
Episode 4, 1 saat sürüyor mu ?

Azzazell

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ya kardeşim oyun koyuyorsunuz indirelim diyoruz milyon link diye gerizekalı bi sayfa açılıyor oradan yok clenar yükle yok getir yükle ne bu ya oyun indirmemizi istemiyorsanız ne diye yüklüyorsunuz dalgamı geliyorsunuz????
Lan bu adamlar gece gündüz demeden oyun atıyorlar adamlar en kötü günde 2 oyun atıyorlar sizden para istemiyorlar adamlar işlerini çok iyi yapıyor diğer sitelerde oyunlar dolarla satıyorlar oyunları çevirisine 3 yada 4 dolar gibi bir para istiyorlar ama bu adamlar güncel olan oyunları gün içerisinde veya daha kötü en geç 2 günde atıyorlar buna nankörlük derler dostum adamlar çok iyi senin yaptığın adamlara sövmek gibi bir şey bu adamlar harika buluyorum ben ve bir çok kişi seviyoruz bu siteyi senin gibi nankör değiliz anladın mı yıl 2022 reklamı geçemiyorsun sende bir sorun var bu güzel insanları üzmeyelim hepsi iyi kalpli insanlar ayrıca çok iyi muhabbet edip birde seninle ilgileniyorlar daha ne istiyorsun 😡😡

Daruma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu oyunun 1-3 arasındaki her bölümü saatler sürmüştü bitirmek 4. bölüm 15-20 dakika anca sürdü. Ne güzel beklentiliydim hemen bitti. :/

Daruma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bunun gibi hikaye aracılığıyla ilerleyen oyun var mı önereceğiniz mu kuruduk burada 😑

Charmy

Premium+
Sadık Üye
Aktif Üye
1-3 arası bölümler tamamlanmış bölümler, 4. bölüme daha yeni başladı yapımcı, o yüzden kısa sürüyo şimdilik

Mimo0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ep 4 update 3 ne zaman ve çevrilir

lomegra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Keyfi bir durumdan aylinkten vazgeçilmedi, hesabın biri askıya alındı ardından yeni açılan da askıya alındı. Buna geçince fark edildi ki sayımlarda bile eksik varmış yaklaşık 2 tıklamadan 1 ini sayıyormuş. Hani gönül ister ki hiç reklam olmasın ama bazı şartlar buna itiyor. Aylink ile iletişime geçmeye çalıştık muhattap bulamadık ne maile döndüler ne de Skype dan cevap geldi.
Spoiler: Episode 3

Episode 2
Spoiler: Episode 2

Episode 1
Spoiler: Episode 1

bu seçeneklere tıkladığımızda oyun linki çıkmıyor reis.. sadece episode 4 açık sanırım diğerleri göstermiyor

lomegra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Tarayıcını değiştir dene
opera ile girmeye çalışıyorum ama site açılmıyor ve aşağıdaki hatayı veriyor..

bwadult.com'a erişiminiz yok.

Site sahibi, siteye erişmenizi engelleyen kısıtlamalar koymuş olabilir. Erişim için site sahibiyle iletişime geçin veya sayfayı tekrar yüklemeyi deneyin.

Justmonel

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
En sevdiğim oyunlar arasına girdi rebirth. ilerde dahada iyi olacağına inanıyorum çok uzun bir oyun çeviri gayet iyi ellerinize sağlık ep 4 beklemek ke
Animasyon var mı? Oyun ne kadar iyi olsa da animasyonsuz tadı olmuyor benim için ve adminler mesajlara yanıt ta vermiyor ki öğrenelim

lomegra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
hikayesi güzele benziyor biraz oynadım,
vampirli bir oyun bizde vampir olup bazı özel güçlere sahip oluyoruz derdim ama şimdi spoiler olur diye söylemeyim🤙

BWA