BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Apocalust Türkçe APK - PC

Kytronix

Cirilla
Yönetim

GENEL BAKIŞ
"İki noktası yukarı doğru çıkıntı yapan ters pentagram, kötülüğün sembolüdür ve şeylerin doğru düzenini altüst ettiği ve maddenin ruha karşı zaferini gösterdiği için uğursuz güçleri çeker. O, boynuzlarıyla cennete saldıran şehvet keçisidir, inisiyeler tarafından yürütülen bir işaret." Sen genç bir adamsın ve gelişmekte olan bir fotoğrafçısın. Ortalama ve ahlaki bir hayat yaşıyorsun, sadece dünyadaki şeyleri anlamaya çalışıyorsun, ta ki sana güçlü bir "tuhaf" ve "meta fiziksel" yetenekler seti veren kadim, öteki dünyadan bir kalıntıyla temasa geçene kadar. Bu yeni güçlerle, normal hayatınıza ve rutininize geri dönmeye çalışıyorsunuz... ama bu kısa sürede zorlaşıyor çünkü kendi şehvetinize teslim olmak ve açgözlülüğünüz zihniniz ve bedeniniz tarafından güçlendirildiğinde ve bozulduğunda çok kolay hale geliyor. antik kalıntılar dokunuşu. Kendinizi karanlıktaki gölgelerden korurken, büyüyen birçok romantizmi ve ilişkiyi dengelemeye çalışırken, amacı henüz bilinmeyen, her şeyi sizden almak olabilecek ikili bir hayat yaşayın. İyi, kötü veya gri bir yerde, savunmak için bir taraf seçin. Seçimlerinizin ve eylemlerinizin sonuçları, küçük kasabanızda sadece hayatınızı ve ilişkilerinizi değil, tüm şehri ve nihayetinde dünyayı değiştirecek bir dalgalanma etkisi yaratacaktır.

Güncellenme Tarihi: 13.03.2024
Geliştirici: psychodelusional Patreon
Sürüm: v0.0.7
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 1.94 GB
Oyun Boyutu APK: 825 MB
Oynanış Süresi: 3+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Macera, Animasyon, Cosplay, Başrol Erkek, Milf, Büyük Kalçalar, Büyük göğüsler, Teşhir, Röntgencilik

İNDİRME LİNKLERİ
Linkleri sadece kayıtlı(onaylı)üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için lütfen kaydolunuz.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ensarhub

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Görseller harika görünüyor ?

Aquadolce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
İnternet bağlantısı yok hatası alıyorum sorun ne bilen varmi diğer bütün oyunlara girebiliyorum bunda hata alıyorum

diko15

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
şu link geçme olayı bu kadar uzun olmasa daha iyi olmazmı admin. bir linke gidebilmek için 70 tane sayfa açılıyor. tekrardan 5 sn ye sayıyor.

inooo

Saygın Üye
Oyun çok iyi emeğinize sağlık

Assassin Patu

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bu yeni bağlantı noktaları çok saçma olmuş lütfen eski bağlantı dosyaları ile yükleyin

The Naughty Teacher

Melissa
Yönetim
Bu yeni bağlantı noktaları çok saçma olmuş lütfen eski bağlantı dosyaları ile yükleyin
maalesef elimizde olan bir durum değil 2 hesapla birden sorun yaşadık belki ilerleyen zamanda tekrar denenir. Bağış yaparak 30 gün reklamlardan kurtulabilirsin, site içi + linklerdekiler.

Marko

Eternum
Yönetim
0.2 oynadım 0.3 için geldim ama dokandığım am yüz reklam çıktı bu ne ya cidden ben yüz reklam neden görmek zorundayım bir oyun indirmek için diğer sitelerde böyle değil burda neden böyle acaba böyle olmasa daha iyi olur cidden
Sitenin ayakta kalabilmesi için belirli bir gelir kaynağına ihtiyaç duyuluyor buda reklamlar ve sizin bağışlarınız ( bağış sayesinde reklamlardan hariç tutulursunuz) oluyor

Gölge561

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1899
GENEL BAKIŞ
"İki noktası yukarı doğru çıkıntı yapan ters pentagram, kötülüğün sembolüdür ve şeylerin doğru düzenini altüst ettiği ve maddenin ruha karşı zaferini gösterdiği için uğursuz güçleri çeker. O, boynuzlarıyla cennete saldıran şehvet keçisidir, inisiyeler tarafından yürütülen bir işaret." Sen genç bir adamsın ve gelişmekte olan bir fotoğrafçısın. Ortalama ve ahlaki bir hayat yaşıyorsun, sadece dünyadaki şeyleri anlamaya çalışıyorsun, ta ki sana güçlü bir "tuhaf" ve "meta fiziksel" yetenekler seti veren kadim, öteki dünyadan bir kalıntıyla temasa geçene kadar. Bu yeni güçlerle, normal hayatınıza ve rutininize geri dönmeye çalışıyorsunuz... ama bu kısa sürede zorlaşıyor çünkü kendi şehvetinize teslim olmak ve açgözlülüğünüz zihniniz ve bedeniniz tarafından güçlendirildiğinde ve bozulduğunda çok kolay hale geliyor. antik kalıntılar dokunuşu. Kendinizi karanlıktaki gölgelerden korurken, büyüyen birçok romantizmi ve ilişkiyi dengelemeye çalışırken, amacı henüz bilinmeyen, her şeyi sizden almak olabilecek ikili bir hayat yaşayın. İyi, kötü veya gri bir yerde, savunmak için bir taraf seçin. Seçimlerinizin ve eylemlerinizin sonuçları, küçük kasabanızda sadece hayatınızı ve ilişkilerinizi değil, tüm şehri ve nihayetinde dünyayı değiştirecek bir dalgalanma etkisi yaratacaktır.

Güncellenme Tarihi: 2022-03-09
Geliştirici: psychodelusional Patreon
Sürüm: v0.0.3
Platformlar: Windows, Android
Oyun Boyutu PC: 637 MB
Oyun Boyutu APK: 609 MB
Oynanış Süresi: 1+ Saat
Dil: Türkçe
Tür:
3DCG, Macera, Animasyon, Cosplay, Başrol Erkek, Milf

İNDİRME LİNKLERİ
*** Hidden text: cannot be quoted. ***