BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Apocalust Türkçe APK - PC

gazi1071

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
erişimi aldım ne zaman teslim edilir

mysterio

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Site ilk açıldığı zaman asla kesinlikle erken erişim falan filan yapmayacaz diyen yönetim erken erişimi de getirmiş :) cevabende yok site giderleri vs var diyeceksinizdir eminim ama reklam gelirleri var zaten :) çizginizi bozduğunuz için üzdünüz. Kolay gelsin.

Nexoby

Yönetim
Site ilk açıldığı zaman asla kesinlikle erken erişim falan filan yapmayacaz diyen yönetim erken erişimi de getirmiş :) cevabende yok site giderleri vs var diyeceksinizdir eminim ama reklam gelirleri var zaten :) çizginizi bozduğunuz için üzdünüz. Kolay gelsin.
Sitedeki reklam giderleri sadece bwadult sitesinin altyapısı vs için kullanılıyor ve bazı durumlarda yönetim cebinden harcıyor. Eğer erken erişimi soruyorsanız bwadult buradan hiç bir komisyon almıyor. Sadece Çevirmen arkadaşa gidiyor. Hak verecek olursanız bir çevirmen bunları çevirmek için saatlerini harcıyor. Bizde çevirmen arkadaşlarımıza destek ve onun haklarını gözetmek için bu sistemi getirdik. Sizde onlara çok ufak bir miktarda destekleyebilirsiniz teşekkürler.

Eko1925

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Premium hesaplar giriş yapabiliyor mu yoksa yine erişim mi almak gerekiyor ?

Kaan1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Papara hesap açın oraya atak knk kart sıkıntı yok gel kahve içelim böyle ödeme istemini beğenmwdim bunun için alamıyorum DC telefon numarası istiyorsunuz çok saçma bana bir oyun oynatacaksiniz 1.5 burnum geldi

Nexoby

Yönetim
Hocam kusura bakmayın da mobilden giriş yapıyorum mağaza kısmını bulamadım mağaza linkine nereden erişim saglayabilirim oyunu Alacam da.
Oyunun açıklama kısmına koydum mağaza kısmında değil. 1. Sayfada ki kapak fotoğrafının altındaki açıklama kısmında

Gurkan17

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Erken erişim ne zaman kalkacak?

Gurkan17

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende hala satın alma var oyunun giriş ekranı sayfasında

• Etiketler
    rahibe