BWADULT - Yetişkin Oyunları Türkçe Adult Oyunlar APK PC Android Ücretsiz İndir

Son Konular

Ren'Py Android Devam Edecek Apocalust Türkçe APK - PC

sgturk

Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Yeni sürüm yayınlandı size zahmet bir el atın be 😋

Teo23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Giriş yapmaya çalışıyorum ama erken erişim yetkisi yok diyor premium yetmiyormu

Teo23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Oyuna girdiğinizde, "logoya tıklayın" diyor. Bağlantıya oradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, mağazamızdan da gidebilirsiniz.
Ben aldım ama o sitede üyelik olustururken farklı e posta girdim napmam lazım aktif etmek icin

esquizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Dostum emeğinize sağlık emek veriyosunuz ama ben premium alipta oyuna erisemiyosam premium o zaman neden var o kısmı biraz abartmış siniz hem premiuma hem oyunu indirmek için para vermek biraz anlamsızca olmuş o zaman böyle bi politika uyguluycaksaniz premium fiyatlarına 30 40 TL cogaltin

klncl1907

Premium++
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Dostum emeğinize sağlık emek veriyosunuz ama ben premium alipta oyuna erisemiyosam premium o zaman neden var o kısmı biraz abartmış siniz hem premiuma hem oyunu indirmek için para vermek biraz anlamsızca olmuş o zaman böyle bi politika uyguluycaksaniz premium fiyatlarına 30 40 TL cogaltin
kesinlikle haklısın bencede saçma olmuş yıllıık üyelik aldıım ilk çııktığıında 840 tl verdiim bu durumda premiumunn bir anlamı kalmıyor

esquizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kesinlikle haklısın bencede saçma olmuş yıllıık üyelik aldıım ilk çııktığıında 840 tl verdiim bu durumda premiumunn bir anlamı kalmıyor
Aynn öle dostum yönetimden bu konuyu düzeltmelerini talep ediyoruz sesimizi duyarsanız sevinirim oyunu parayla satacaniza 30.40 TL premium fiyatlarını arttırın premium alirkende o zaman yazmiycaksiniz erken erişim die

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Biz de böyle olmasını istemezdik lakin; zorlu ekonomik koşulların tüm sektörleri nasıl etkilediğini hepimiz biliyoruz. Özellikle döviz, faiz ve enflasyon arasındaki dengesizlikler...

Günümüz ekonomik koşullarında, döviz, faiz ve enflasyon arasındaki dengesizlik nedeniyle hizmet sunumunda donanım ve yazılım maliyetlerini artırıyor. Aldığımız hizmetler yurtdışı kaynaklı olduğundan dolayı, Türk Lirası bazında giderlerimiz oldukça yüksek oluyor.

Bu süreçte BWADULT olarak, emeğin ve kalitenin her zaman ön planda olduğuna inanıyoruz. Premium ücretlerimiz, kendi masraflarımızı karşılamıyor bile diyebiliriz. Yani; biz, kadromuzun ücretlerini kendi başımıza ödeyemeyiz... Çevirmen, editör, test kadromuzun devamlılığı ve emeklerinin karşılığını alabilmeleri için bu yola başvurduk. Onlar, hayatlarından ve günlük yaşantılarından zaman ayırarak, harika işler çıkarıyorlar. Kurulduğumuz ilk yıldan itibaren, kadromuzda birçok kişi çalıştı. Birçok kişi maddi gerekçeler dolayısıyla da ayrıldı. Devamlılığımızı sürdürebilmemiz açısından bu yol zaruri görünüyor. Ayrıca, şunu da hatırlatmakta fayda var; yayınladığımız her oyun Premium ve Erken Erişim kategorisinde yer almayacak. Örneğin; gün içerisinde bir oyun yayınlanacak ve herkese açık olacak...

Ha, unutmadan; Premium üyeliklerde uzun, çok uzun hatta epey uzun bir süredir fiyat artışı yapmadığımızı da hatırlatmak isteriz. Hatta, bilakis zaman zaman indirimler de uyguluyoruz.

Sizin alacağınız her bir Erken Erişim paketi; direkt olarak çevirmenlerimize ve diğer kadro üyelerimize ulaşıyor. Onlara destek olun.

Anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Teşekkürler. @esquizi @klncl1907

esquizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Biz de böyle olmasını istemezdik lakin; zorlu ekonomik koşulların tüm sektörleri nasıl etkilediğini hepimiz biliyoruz. Özellikle döviz, faiz ve enflasyon arasındaki dengesizlikler...

Günümüz ekonomik koşullarında, döviz, faiz ve enflasyon arasındaki dengesizlik nedeniyle hizmet sunumunda donanım ve yazılım maliyetlerini artırıyor. Aldığımız hizmetler yurtdışı kaynaklı olduğundan dolayı, Türk Lirası bazında giderlerimiz oldukça yüksek oluyor.

Bu süreçte BWADULT olarak, emeğin ve kalitenin her zaman ön planda olduğuna inanıyoruz. Premium ücretlerimiz, kendi masraflarımızı karşılamıyor bile diyebiliriz. Yani; biz, kadromuzun ücretlerini kendi başımıza ödeyemeyiz... Çevirmen, editör, test kadromuzun devamlılığı ve emeklerinin karşılığını alabilmeleri için bu yola başvurduk. Onlar, hayatlarından ve günlük yaşantılarından zaman ayırarak, harika işler çıkarıyorlar. Kurulduğumuz ilk yıldan itibaren, kadromuzda birçok kişi çalıştı. Birçok kişi maddi gerekçeler dolayısıyla da ayrıldı. Devamlılığımızı sürdürebilmemiz açısından bu yol zaruri görünüyor. Ayrıca, şunu da hatırlatmakta fayda var; yayınladığımız her oyun Premium ve Erken Erişim kategorisinde yer almayacak. Örneğin; gün içerisinde bir oyun yayınlanacak ve herkese açık olacak...

Ha, unutmadan; Premium üyeliklerde uzun, çok uzun hatta epey uzun bir süredir fiyat artışı yapmadığımızı da hatırlatmak isteriz. Hatta, bilakis zaman zaman indirimler de uyguluyoruz.

Sizin alacağınız her bir Erken Erişim paketi; direkt olarak çevirmenlerimize ve diğer kadro üyelerimize ulaşıyor. Onlara destek olun.

Sizide anliyoruz herşeyin fiyatı artıyor sizde premium fiyatlarını arttırın ben premium uyeysem ayrıcalık olması lazım öbür türlü premium bı + si olmuyo bana böyle bi politika yapcaksaniz premium fiyatlarını guncelleyim mesela 60 TL olan premium + 150 TL yapabilirsiniz diğerlerine 100 TL fiyat koyabilirsiniz ama ben premium sam benimde bı ayricaligim olması lazım ekibizle görüşüp değerlendirip discord sunucunuzda paylaşınız fiyat zami yapacaksanız güncel tarifeyi discordda paylaşın umarım kayde alırsınız teşekkürler bu türlü yaparsaniz müşteri kaybı olabilir bı aile ortamı var bir birimizi kırmadan sevgi cercevesinde anlayışlı bı sekilde gidelim teşekkürler şimdiden

Kytronix

Cirilla
Yönetim
Sizide anliyoruz herşeyin fiyatı artıyor sizde premium fiyatlarını arttırın ben premium uyeysem ayrıcalık olması lazım öbür türlü premium bı + si olmuyo bana böyle bi politika yapcaksaniz premium fiyatlarını guncelleyim mesela 60 TL olan premium + 150 TL yapabilirsiniz diğerlerine 100 TL fiyat koyabilirsiniz ama ben premium sam benimde bı ayricaligim olması lazım ekibizle görüşüp değerlendirip discord sunucunuzda paylaşınız fiyat zami yapacaksanız güncel tarifeyi discordda paylaşın umarım kayde alırsınız teşekkürler bu türlü yaparsaniz müşteri kaybı olabilir bı aile ortamı var bir birimizi kırmadan sevgi cercevesinde anlayışlı bı sekilde gidelim teşekkürler şimdiden
Zannediyorum ki, gözden kaçırdığınız bazı yerler var... Premium ayrıcalığınız zaten devam edecek. Zira, Premium oyunlar gelmeye devam edecek. Erken Erişim paketlerine her oyun dahil edilmeyecek. Çevirmenlerimizin ve diğer kadro üyelerimizin kazanç sağlayabilmeleri amacıyla bazı oyunlar erişime dahil edilecek.

Premium üyelerimizin, Premium üyeliklerini devam ettirebilmeleri amacıyla ve forumdaki diğer değerli üyelerimizin de Premium üyeliklerden yararlanabilmeleri için zaman zaman indirimler uyguluyoruz. Hatta birçok kez çekilişler yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Bizim için her bir üye değerli ve bugüne dek, siz ne istediyseniz "o" oldu. Her zaman sizin görüşlerinizi alarak hareket ettik. Birçok defa "Özel Mesaj" yoluyla anket bağlantısı gönderdik. Hâli hazırda, forumda yer alan "Öneri ve Görüşleriniz" adı altında bir forum kategorimiz mevcut.

Premium üyeliklere zam yapılsa dahi, kadromuzun ücretlerini yine de ödememiz mümkün olmayacak. Her bir Premium üyelik paketine %400 ilâ %500 oranında bir zam yapmamız gerekir. Bu da mümkün görünmüyor gibi... Zira; takdir edersiniz ki, çok absürt bir durum ortaya çıkar.

Çok eski üyelerimiz şunu da iyi bilir ki; Bugüne dek, hiçbir üyemizi mağdur etmedik. Gerek Premium üyelerimizi, gerek diğer üyelerimizi. Yine aynı şekilde devam edeceğiz. Bu konuda kimsenin kuşkusu olmasın.

Herkes müsterih olsun...

tunahan43

Saygın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Üye
eski sürümünü bitirmiştim gayet iyiydi ama biraz yapaylık vardı .d yeni sürümüyle arasında boyut olarak pek fark yok gibi yanlış da hatırlıyor olabilirim eski sürümü sanki 1.5 gbtı bu 1.9 gb. hikaye olarak çok birşey eklenmediyse almayı düşünmüyorum ama eklendiyse alabilirim.oynayan önerir mi

klncl1907

Premium++
Yeni Üye
Kayıtlı Üye

bence herşeyin dahil olduğğu yeni bir premium seçeneği de getirebilirsiniz fiyatlandırma daha farkklıı olabilir

emrequiksz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Erken erişim aldım da şuan yeni ticket açın dendi yeniyimde sitede bilmiyorum yardim ci olur musunuz

Nexoby

Yönetim
eski sürümünü bitirmiştim gayet iyiydi ama biraz yapaylık vardı .d yeni sürümüyle arasında boyut olarak pek fark yok gibi yanlış da hatırlıyor olabilirim eski sürümü sanki 1.5 gbtı bu 1.9 gb. hikaye olarak çok birşey eklenmediyse almayı düşünmüyorum ama eklendiyse alabilirim.oynayan önerir mi
Oyun tekrardan Türkçeye çevrildi ve buna resimlerde dahil. Hikaye olarak sorarsan Evelyn ağırlıklı sahneler, Mc'nin hayalindeki sahneler ve bir tane de mc ve iki kadınla üçlü sahne var.

• Etiketler
    rahibe
  • BWA